Wyświetlanie 1–24 z 463 wyników

Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnozielony
Pomarańczowy

ALBRIGHT. Metalowy brelok

5.40 6.58 
Srebrny

Aluminiowy brelok – otwieracz

1.44 1.75 
Srebrny

AMOR. Metalowy brelok

4.72 5.76 
Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnozielony
Pomarańczowy

ANCHOR. Brelok, metal i parciany pasek

5.03 6.13 
Srebrny

Aragor – uchwyt na telefon

6.98 8.51 
Biały
Czerwony
Granatowy
Zielony
Żółty

ASHLEY. Brelok z taśmą mierniczą

1.97 2.40 
Czarny

BACHMANN. Metalowy brelok

7.33 8.94 
Brazowy
Naturalny

Baikal – scyzoryk

11.38 13.88 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Srebrny
+3
Szary
Zielony
Żółty

BAITT. Brelok z otwieraczem do butelek

0.85 1.04 
Niebieski
Pomarańczowy
Szary

BALE. Metalowy brelok

7.10 8.66 
Czerwony

BASSO. Brelok, metal i ABS

2.44 2.98 
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
+1
Żółty

BECKET. Brelok, metal i ABS

1.62 1.97 
Czarny
Srebrny

Becrux – odświeżacz samochodowy

3.34 4.07 
Biały
Czarny
Czerwony
Fuksja
Niebieski
+3
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Beka – brelok do wózka na zakupy

0.53 0.65 
Transparentny

BELAIR. Brelok

1.31 1.60 
Żółty

BERRY. Odblaskowy brelok

1.29 1.57 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Żółty

Bianco – nóż

0.86 1.05 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Srebrny
Zielony

Bimox – latarka

2.53 3.08 
Czarny
Czerwony
Niebieski

Blauden – wielofunkcyjne narzędzie

18.81 22.94 
Naturalny

Blopp – brelok

2.53 3.08 
Biały
Czerwony
Niebieski
Żółty

Bobby – brelok

1.22 1.49 
Biały
Czerwony
Niebieski
Żółty

Bobby Plus – brelok

3.20 3.90 

Breloczki reklamowe – coś więcej niż dekoracja.

Pomyśl ile razy każdego dnia korzystasz z dostępnych na rynku gadżetów reklamowych ułatwiających Ci życie. Zarówno w domu, jak i w biurze, są one funkcjonalnym dodatkiem do naszej codzienności. Różnorodność gadżetów dostępna na rynku jest tak duża, że firmy konkurują ze sobą projektując ten jeden unikalny drobiazg łączący w sobie zarówno estetykę, praktyczność i marketingowy sznyt. Nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Korzystamy z nich zarówno my, jak i nasze dzieci. A producenci skupiają się na zaspokojeniu potrzeb jednych i drugich, starając się trafić w nasze wyszukane gusta. Dostępne na rynku gadżetów produkty reklamowe są coraz większe. Jeden gadżet ma nam pomóc w wielu czynnościach jednocześnie. Zegar może być ładowarką, pendrive długopisem a nawet flamastrem, miarka latarką, długopis pointer’em. Ale jest jeden gadżet niewielki rozmiarem, który ma duże znaczenie. Są nim breloczki reklamowe. To nie tylko wymarzone nośniki sprofilowanej reklamy Twojej firmy ale wielofunkcyjne gadżety, które zawsze będą z Tobą, Twoim klientem lub pracownikiem. W jej torebce, jego teczce, plecaku, samochodzie, biurze, gabinecie czy w ich domu.

Breloczki reklamowe – wielofunkcyjne gadżety czy designerskie zawieszki?

Breloczki reklamowe mają dużo dodatkowych funkcji. Nie są już tylko gustowną biżuterią do kluczy ale breloczkiem poziomicą, nicią dentystyczną a nawet latarką. Breloczki mogą być także otwieraczami do butelek, żetonami do wózków, miarkami budowlanymi. Gadżet reklamowy w postaci breloczka występuje w całej gamie kolorów i oryginalnych, unikatowych kształtach. Dzięki temu można go idealnie dopasować do profilu Twojej firmy. Jeśli zarządzasz firmą budowlaną lub developerską wybierz i spersonalizuj breloczek w kształcie domu. Jesteś dealerem marki samochodowej zaopatrzymy Twoich klientów w reklamowe breloczki z profilem samochodu. Jesteś właścicielem klubu czy baru na dłużej zapadniesz w pamięci swoich gości jeśli obdarujesz ich oryginalnym brelokiem otwieraczem.

Spersonalizowane breloczki – wsparcie Twoich działań marketingowych

Nadruk logo wraz z adresem Twojej firmy wykonany z wykorzystaniem metody graweru laserowego, metody tampodruku, druku cyfrowego, nadruku UV lub nanosząc naklejkę epoksydową sprawi, że dzięki tak spersonalizowanemu gadżetowi Twoi klienci będą zawsze wiedzieli gdzie na nich czekasz. A solidne i trwałe wykończenie gadżetu spowoduje, że długo będzie towarzyszyć im w życiu, tym samym Twoja marka będzie trwale istniała w ich świadomości.

Breloczki reklamowe w wersji metalowej, pluszowej, drewnianej, plastikowej a także akrylowej to świetny pomysł na gadżet reklamowy, bez względu na to czy wręczysz go jako zachętę do współpracy, w podziękowaniu za dotychczasową relację biznesową, z czystej sympatii czy jako upominek reklamowy na eventach branżowych. Tak zaprojektowany gadżet reklamowy zapakowany w indywidualne pudełko z logo, niezależnie od branży będzie jednym z najtrafniejszych upominków, które możesz wraz z długopisem czy smyczą reklamową wręczyć pracownikom lub najbardziej wymagającym klientom, budując w ich oczach na długo wizerunek solidnej marki.

Czy breloczki reklamowe występują również w wersji ekologicznej?

Oczywiście. W ofercie naszego sklepu dostępne są ekologiczne breloczki reklamowe. Między innymi wykonane z korka lub z materiałów biodegradowalnych. Z powodzeniem oznaczymy je logo Twojej marki dzięki czemu zostaniesz uznany za świadomego przedsiębiorcę „eco friendly”, idącego z postępem, którego losy naszej planety leżą na sercu. Tę szczytną ideologię dzięki ekologicznej formie gadżetu będziesz wśród swoich klientów.

Czy breloczki reklamowe wesprą działania marketingowe mojej firmy?

Breloczki reklamowe wspierają wszystkie branże bez względu na ich charakter i profil działalności. Twoją bez wątpienia również. Breloczki reklamowe są ponadczasowym, uniwersalnym i praktycznym gadżetem reklamowym, który możesz ze względu na ich różnorodność i ciekawy design dopasować do swojej firmy. Prowadzisz firmę budowlaną postaw na breloczek miarkę, bar lub kawiarnię na breloczek otwieracz, firmę transportową breloczek w kształcie vana. Opisz nam swoją działalność a my dobierzemy Ci idealny breloczek, z którym Twoi klienci nie będą się rozstawać.

Jaka jest minimalna ilość breloczków, które mogę zamówić?

Minimalna ilość breloczków, które możesz u nas zamówić to 50 sztuk. Pamiętaj, że breloczki reklamowe to nie duża inwestycja ale z pewnością opłacalna. Po pierwsze dlatego, że im więcej sztuk gadżetu zamówisz, tym cena jednostkowa będzie niższa. Dlatego zachęcamy do zamówienia większej ilości produktu jednorazowo. Jest to bardziej opłacalna dla Ciebie opcja. A po drugie zaufaj nam – siła oddziaływania gadżetów jest ogromna. Gwarantujemy Ci marketingowy sukces wykorzystania breloczków w Twoich działaniach promocyjnych.

Średnia ocena: 4.4
Na podstawie: 20 ocen