Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
+3
Różowy
Zielony
Żółty

Poncho przeciwdeszczowe Ziva

2.06 2.51 
Biały
Czerwony
Niebieski
Zielony

Ponczo przeciwdeszczowe Xina

3.58 4.37 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Żółty

Składane ponczo Paulus w pokrowcu

12.76 15.56 

Peleryny przeciwdeszczowe

Coraz częściej organizowane są w Polsce imprezy plenerowe. Cieszą się one dużą popularnością. Chętnie wychodzimy z przysłowiowych „czterech ścian” aby cieszyć się wolną chwilą na świeżym powietrzu. Czy to imprezy sportowe, koncerty, festiwale a nawet pikniki. Z przyjemnością wybieramy się na nie ze znajomymi, dziećmi ale również całą rodziną. Niestety nasz klimat nie zawsze pozwala cieszyć się beztroskim czasem i piękną pogodą. Niejednokrotnie zdarza się, że imprezy są odwoływane, przekładane lub też mimo niesprzyjającej aurze odbywają się w strugach deszczu. Często też nie chcemy rezygnować z przyjemności posłuchania swojego ulubionego zespołu, pośmiania się z kabaretu czy zobaczenia na żywo emocji związanych z wygraną naszej ulubionej drużyny sportowej. Wtedy kiedy leje deszcz a my nie chcemy odpuścić powinniśmy się przygotować najlepiej jak to możliwe i zabrać ze sobą przydatne akcesoria: koce, parasole lub peleryny przeciwdeszczowe.

Deszcz Wam nie pokrzyżuje planów w pelerynach przeciwdeszczowych

Przydatne i podręczne peleryny przeciwdeszczowe sprawdzą się zawsze tam, gdzie zawiedzie pogoda. Niestety zaskakuje nas ona w najmniej oczekiwanych okolicznościach więc dobrze mieć przy sobie coś, co zabezpieczy Twoje ubrania przed zamoczeniem i Ciebie przed przeziębieniem. Małe peleryny przeciwdeszczowe zmieszczą się w niewielkiej torebce, aktówce czy w plecaku. Zapakowane w funkcjonalne pokrowce sprawią, że peleryny przeciwdeszczowe nie koniecznie muszą być jednorazowym gadżetem ale mogą posłużyć wysuszone i złożone, wielokrotnie. Etui nie musi być zwykłym opakowaniem. Peleryny przeciwdeszczowe mogą być umieszczone w atrakcyjnym gadżecie takim, jak breloczek. Taki produkt może być z powodzeniem przypięty do paska, kluczy czy plecaka dzięki czemu będzie zawsze pod ręką. Dużą powierzchnię peleryn można oznakować sporej wielkości logo co sprawi, że reklama na nich umieszczona będzie widoczna z daleka. Dotrze ona szybko do sporej ilości osób. Dlatego peleryny przeciwdeszczowe są chętnie wybieraną formą promocji ze względu na swój zasięg.

Reklamowy potencjał peleryn przeciwdeszczowych

Z promocyjnych zalet peleryn reklamowych korzystają przede wszystkim organizatorzy imprez plenerowych. Sprzedają lub wręczają oni spersonalizowane peleryny umieszczając na nich logo imprezy, swoje oraz sponsorów aby wesprzeć akcje marketingowe przedsięwzięcia. Jeśli w jednym roku okaże się ono sukcesem bez wątpienia w kolejnym roku przystąpią do organizacji kolejnej edycji. Tym prostym sposobem peleryny przeciwdeszczowe, posiadające ogromny potencjał reklamowy nawet jeśli nie zostaną użyte na danej imprezie przydadzą się innym razem, budząc wdzięczność właściciela skierowaną w stronę organizatora. Jeśli zależy Ci na wzbudzeniu podobnych emocji pomyśl o użyciu peleryn przeciwdeszczowych w planowanych przez Ciebie akcjach promocyjnych Twojej firmy.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 10 ocen