Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Filtruj
Allure pióro kulkowe - żółty
Zamknij
Niebieski
Różowy
Zielony
Żółty

Allure pióro kulkowe

56.97 69.47 
Allure pióro kulkowe
Zamknij

Allure pióro kulkowe

43.10 52.56 
Długopis kulkowy w edycji specjalnej Parker IM
Zamknij

Długopis kulkowy w edycji specjalnej Parker IM

146.79 179.01 
Embleme pióro kulkowe
Zamknij
Biały
Czarny

Embleme pióro kulkowe

153.95 187.74 
Pióro kulkowe Urban Premium
Zamknij

Pióro kulkowe Urban Premium

211.40 257.81 
Pióro kulkowe Urban Premium
Zamknij

Pióro kulkowe Urban Premium

83.63 101.99 
Wieczne pióro w edycji specjalnej Parker IM - czarny
Zamknij
Czarny

Wieczne pióro w edycji specjalnej Parker IM

185.02 225.63 

Pióra reklamowe, pióra z firmowym logo

Jak można podziękować za miłą i przyjemną wieloletnią współpracę kluczowemu partnerowi? Odpowiedź jest bardzo prosta. Eleganckie pióro z umieszczonym na nim logo firmy to klasyczny gadżet, który idealnie nadaje się na prezent na takie okazje. Wygrawerowane logo firmy lub miłe słowa pozostaną z obdarowaną osobą na zawsze. Właściwy komunikat w tym przypadku może być bardzo ważny. Na stronie naszego sklepu bez problemu znajdziesz pióra reklamowe na każdą okazję, zarówno wersje luksusowe, jak i tanie rozwiązania idealne na niewielki budżet. Stylowe pióra kulkowe bardzo dobrze się sprawdzą na upominek dla najlepszych pracowników firmy lub nagrodę w konkursie. Z kolei luksusowe pióro wieczne idealnie pasuje na prezent dla kluczowego partnera biznesowego lub dostawcy.

Czytaj dalej

Reklamowe pióra z wygrawerowanym logo firmy

Pióro z wygrawerowanym logo można wykorzystać jako drobny upominek podczas wyjazdów na spotkania czy konferencji biznesowych. Możesz mieć pewność, że odbiorca zwróci uwagę na taki upominek i chętnie będzie z niego korzystał. Szeroka oferta dostępnych piór reklamowych pozwoli bez problemu wybrać pióro pasujące do koloru firmy. Gadżety reklamowe w postaci piór z logo firmy są świetnym narzędziem kreującym pozytywny wizerunek marki lub firmy. Na wszystkich piórach metalowych będzie dobrze wyglądało wygrawerowane logo firmy, podkreślające ekskluzywność i wyjątkowość gadżetu. Wręczenie takich upominków podkreśla wartość klienta, pracownika lub partnera biznesowego dla firmy, co z pewnością przełoży się na późniejszą współpracę. W ofercie są dostępne pióra w ładnym etui, jak również bez. Każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Polecamy również notatniki z logo, które mogą być wykorzystane jako dodatkowy gadżet do pióra.

Pióra reklamowe wysokiej jakości

Pióra kulkowe reklamowe są idealnym biurowym artykułem promocyjnym, który pasuję do biura każdej firmy. Przy ważnych spotkaniach z klientami czy dostawcami oznakowane logo firmy pióro kulkowe będzie stanowiło dodatkowy atrybut, który będzie przykuwał uwagę osób obecnych na spotkaniu. Jest to dodatkowy element, który sprawia, że przedstawiciel przedsiębiorstwa wygląda solidnie, co przekłada się na wizerunek przedsiębiorstwa. Pióra kulkowe z logo są częstym wyborem nie tylko dużych korporacji, ale i mniejszych przedsiębiorstw, które też dbają o swój wizerunek. Szeroki asortyment pozwała znaleźć pióro kulkowe na każdy budżet.

Pióro kulkowe z logo jako świetny prezent dla pracowników

Nie jest żadną tajemnicą to, że każde przedsiębiorstwo powinno dbać o motywację swoich pracowników i co jakiś czas nagradzać tych najbardziej wybitnych za dobrą i wydajną pracę. Zmotywowany i zadowolony pracownik ma znacznie lepsze efekty swojej pracy, o czym warto pamiętać. W tym przypadku istotne znaczenie ma nagroda, którą pracodawca przygotuje dla pracownika. Jednym z najlepszych rozwiązań jest luksusowe pióro kulkowe, na którym można wygrawerować inicjały pracownika lub logo firmy. Spersonalizowane pióro kulkowe w ładnym opakowaniu zdecydowanie ucieszy każdego. A oprócz pióra kulkowego można podarować dobrej jakości powerbank z logo lub kurtkę z nadrukiem. Pomysłów jest mnóstwo, a my pomożemy je wszystkie zrealizować. Zadzwoń do nas!