Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla muzeum i galerii sztuki czyli sztuka gadżetów

Gadżety reklamowe dla muzeum i galerii sztuki
Jak reklamować się w branży muzealnej?

6 pamiątkowych gadżetów reklamowych dla muzeum i galerii

  • Torby bawełniane na ramię z logo muzeum
  • Breloczki z nadrukiem
  • Kubki termiczne z oznakowaniem
  • Koszulki reklamowe dla pracowników muzeum
  • Czapeczki z logo galerii
  • Parasole reklamowe z nadrukiem logo muzeum
Muzealne gadżety nie tylko geeków

Gadżety reklamowe dla muzeum i galerii

Kto z nas nie był chociaż raz w muzeum. Nie ma znaczenia czy to wycieczka szkolna, czy może wypad z kolegami ze studiów lub z rodziną podczas zwiedzania w trakcie wakacji. Ważne, że był i z pewnością ma związane z tym wspomnienia, które w z pewnością zostaną z nim na zawsze. Ma też bez wątpienia jakąś małą pamiątkę. Coś co jest charakterystyczne dla danego muzeum czy galerii sztuki. Coś co może powiesić na ścianie, na lodówce, włożyć jako zakładkę do książki czy ubrać na siebie. Coś dzięki czemu będzie mógł w każdej chwili wrócić wspomnieniami do tamtych chwil. Doskonale wiedzą o tym właściciele sklepików, które zwykle umieszczone są na końcu instytucji. Tak by jeszcze mocniej podkreślać wartość okazów muzealnych czy dzieł sztuki. Tak byśmy mogli cieszyć się nimi długo po wizycie. Takie małe gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki budują relację. Do takich miejsc chętniej powracamy. Takimi gadżetami chcemy się chwalić. Zwłaszcza jeśli są wykonane z wysokiej jakości tworzyw i materiałów bo wtedy posłużą dłużej, stanowiąc idealną formę reklamy, która będzie zapraszała kolejnych gości i odwiedzających. Stanie się atrakcyjną mobilną reklamą świadczącą o nowoczesnym podejściu do reklamy instytucji. Z tej opcji korzysta wiele miejsc – Muzeum Powstania WarszawskiejMuzeum SolidarnościMuzeum II Wojny Światowej a nawet małe lokalne muzea takie jak Muzeum w Sierpcu. Inne międzynarodowe placówki jak Muzeum Casa Battlo w Barcelonie czy Luwr w Paryżu czerpią z tego ogromne korzyści, a jednocześnie sprawiają radość odwiedzającym.

Piękne gadżety reklamowe dla pracowników muzeum

Upominki reklamowe z logo dla muzeów – sklepiki z pamiątkami pełne skarbów

W takich muzealnych sklepikach można dostać prawie wszystko. Kiedyś były do proste długopisy, pocztówki, album ze zdjęciami czy książki lub plakat czasem znaczek do przypięcia, magnes. Dziś zaczyna to przypominać mini dom towarowy z półkami uginającymi się od wszelkich cudów świata. Do wspomnianych książek czy magnesów dołączyła rzesza gadżetów reklamowych dla muzeum i galerii sztuki. Każde z tych miejsc ściga się z konkurencją w jak najszerszej ofercie, a produkty umieszczone na półkach czy w pięknych gablotach zapraszają by je kupić. Największą oczywiście grupą odbiorców, którzy ciągną za rękaw rodziców i proszę o kolejny i kolejny zakup kolejnego i kolejnego gadżetu są najmłodsi. Ich te pamiątki cieszą najbardziej. To dla nich prawdziwe skarby, które znajdują miejsce nie tylko w ich sercach ale i na półkach stanowiąc swoiste trofeum. Dlatego z myślą o nich sklepiki z pamiątkami planują i projektują specjalne gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki z myślą o dzieciach, wiedząc, że to najlepszy target. To dla nich są misie, przytulanki, breloczki, kolorowanki, puzzle, a nawet mini plastikowa zastawa. Są książeczki dla najmłodszych przestawiające dzieła sztuki, ich historie lub historie miejsca, któremu dane muzeum jest poświęcone. Wszystko po to by edukować poprzez zabawę. W końcu za parę lat te maluchy już jako dorośli przyjadą tu ze swoimi pociechami i też kupią unikalne gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki dla dzieci.

Gadżety dla muzeów – te specjalnie wybrane przez nas

Jak promować muzeum i galerię sztuki?

Gadżety dla muzeów i galerii , które zbudują Twoją markę i sukces

Już przekraczając próg muzeum czy galerii sztuki możesz być w 100% pewien, że nie wyjdziesz z tego miejsca bez drobnej pamiątki a ich oferta jest bogata. Oj jest. Być może nie skończy się na jednej a na kilku kuszących gadżetach reklamowych dla muzeów i galerii sztuki z oznakowaniem logo instytucji. Wszystko kolorowe i zachęcające. Produkty promocyjne aż krzyczą do nas „kup nas” czy zachęcają do ponownej wizyty i Ciebie i Twoich znajomych, którym z pewnością pochwalisz się zakupem i wizytą. Ale jak wybrać kilka najlepszych gadżetów reklamowych dla muzeów i galerii sztuki skoro wszystko jest piękne? Warto w tym względzie kierować się praktycznością produktów reklamowych dla muzeów i galerii sztuki bo inaczej może się skończyć ogromnymi zakupami. Wśród naszych klientów – właśnie muzeów i galerii sztuki cieszą się popularnością gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki funkcjonalne i praktyczne, które nie tylko cieszą oko ale także stają się produktem, który możemy użyć w codziennych czynnościach. Są to nie tylko gadżety reklamowe tzw. jednorazówki, które trafiają do szuflady jak tylko rozpakujemy walizkę ale też takie, które wykorzystamy w domu czy w pracy, które staną się częścią wyposażenia wnętrz i nadadzą pomieszczeniu ładny wygląd a przy okazji dzięki nim będziemy mogli przenieść się na chwilę… gdzieś. Gdzieś, gdzie było nam dobrze, co przywołuje miłe wspomnienia. Siedząc w domu na kanapie znajdziemy się w Madrycie, Nowym Jorku czy w Berlinie lub Londynie.

Upominki dla każdego muzeum

Upominki z możliwością personalizacji dla firm z branży muzealnej

Jakie gadżety z logo dla muzeum wybrać?

Przede wszystkim są to produkty, które kojarzą się z danym miejscem, wystawą, ekspozycją, myślą przewodnią miejsca. Mają coś charakterystycznego oprócz samej nazwy i logo nadrukowanym na powierzchni gadżetów reklamowych dla muzeów i galerii sztuki. Coś co kojarzy się z malarzem, rzeźbiarzem, wydarzeniami historycznymi lub charakterem instytucji. Na przykład w Muzeum Dalego czy Picasso możemy dostać repliki ich dzieł nadrukowane na kubkach reklamowych, fartuchach czy magnesach ale już mini kosa czy snopek słomy będzie dostępny z oznakowaniem w Muzeum Wsi Polskiej. To tylko drobne przykłady, którymi kierują się projektanci gadżetów reklamowych dla muzeum i galerii sztuki, wyszukując najlepsze produkty, które oddają ducha miejsca. Ważna jest też kolorystyka produktów reklamowych. Ona też musi być spójna i adekwatna do instytucji. Musi nawiązywać do charakteru miejsca. Nie odda powagi Muzeum Powstania Warszawskiego neonowy magnesik z uśmiechem lub antystres Happy. Projektowanie i szukanie właściwych produktów jest sztuką samą w sobie i chętnie w tym względzie pomagamy naszym klientom, dobierając odpowiednie gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki. A jeśli czegoś nie mamy w ofercie to przeszukujemy wszystkie magazyny i producentów by dostarczyć coś unikalnego i oryginalnego, co usatysfakcjonuje nie tylko zamawiającego ale i finalnego klienta.

Najbardziej oryginalne i unikatowe gadżety dla galerii

Właściwie dobrane gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki z nadrukiem

Podzielmy gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki na dwa działy – na to, co może klient kupić w sklepie i na te gadżety reklamowe, które muzeum czy galeria wykorzystuje w swojej statutowej działalności. Jeśli chodzi o pierwszą grupę to jak wspomnieliśmy wyżej „sky is the limit” ale pod pewnymi warunkami – pod warunkiem charakteru instytucji. Przede wszystkim wykorzystywana jest odzież reklamowa z nadrukiem log, nazwy lub dzieła. A najlepiej jeśli jest to wszystko na raz. Dużą popularnością cieszą się proste t-shirty lub koszulki polo jak Nanaimo z krótkim rękawem dostępne w obłędnej ilości kolorów lub THC Dhaka WH z kołnierzykiem. Do tego szałem są czapeczki z daszkiem Blazok, na której można umieścić logo instytucji. Dużą popularnością cieszą się kubki termiczne, które wypchnęły nieco z rynku klasyczne kubki ceramiczne z logo. Kubki termiczne idealnie sprawdzają się zarówno latem do napoi chłodzących jak i zimą do aromatycznej kawy czy zimowej herbaty. Może być to szklana butelka termiczna Andina, Bidon Apt o pojemności 750 ml lub designerski kubek termiczny Dawson 450 ml w pięknym kształcie. Odwiedzający chętnie kupują również bawełniane torby, które są nie tylko praktyczne ale i ekologiczne. Można wykorzystać je jako torba na zakupy czy torba na trening. Idealnym produktem jest torba Odessa, pochodząca z recyklingu Pheebs lub nieco bardziej ekstrawagancka torba Madison. A skoro jesteśmy przy torbach to z pewnością przyda się coś takiego jak skóropodobny brelok Felipe

Muzea, galerie – mamy dla Was dobre pomysły

Wybrane gadżety z logo dla muzeum i galerii

Statutowe gadżety dla muzeów i galerii sztuki czyli co na co dzień używają pracownicy?

Pracownicy muzeów czy galerii sztuki są mobilną reklamą, która musi być widoczna z daleka. Pracownik musi być dostępny dla zwiedzających, którzy muszą w łatwy sposób go zlokalizować. Aby miało to miejsce musi być ubrany w schludny uniform, którego klasycznym i podstawowym elementem jest nienaganna koszula – damska Lucky lub męska Lucky. Do tego absolutną koniecznością są gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki  identyfikatory, dzięki którym można odróżnić pracownika od gościa a co więcej tylko dzięki nim pracownik ma dostęp do części niedostępnych dla zwiedzających. Uchwyt na plakietkę Pierre można przyczepić do zawieszki Lech lub też skorzystać z kompletu etui na identyfikator na smyczą Heathered. Każdy szanujący pracownik ma zawsze ze sobą coś do pisania więc przyda mi się długopis Buke i notatnik Waynon. Pracownicy biurowi bo tacy też są używają gadżetów biurowych takich jak kalkulatory, zakreślacze czy… kubki reklamowe. Do popularnych należą kalkulator Enfield, markery Memory Flesh oraz kubki Action. Ważne jest aby wszystkie gadżety reklamowe dla muzeów i galerii sztuki były spójne  z instytucją. Były w tym samym kolorze, stylu by całość stanowiły komplet. I co istotne muszą być oznakowane logo muzeum lub galerii sztuki. Obiema kwestiami zajmiemy się my. Wybierzemy gadżety reklamowe dla muzeum i galerii sztuki, dobierzemy właściwe kolory, zagwarantujemy odpowiednią ilość i wybierzemy metodę znakowania.

Branża muzealna – mamy dla Was dobre pomysły

Wybrane gadżety z nadrukiem dla galerii sztuki

Grawer, sitodruk, laser – jaką metodę znakowania wybrać dla gadżetów reklamowych dla muzeum lub galerii?

Po co drukujemy logo na gadżetach reklamowych dla muzeum i galerii sztuki?

Oczywiście można zamówić gadżety reklamowe dla muzeum i galerii sztuki bez znakowania. Ale po co? Wówczas będą to tylko fajne rzeczy, produkty a nie spełnią roli gadżetów, które reklamują, które są narzędziem marketingowym służącym promowaniu działalności, produktów i usług. Czy takich gadżetów reklamowych potrzebują muzea i galerie sztuki. A czemu nie? One w większości utrzymują się ze sprzedaży biletów, wejściówek i właśnie gadżetów reklamowych dla muzeów i galerii sztuki. Ponadto utrzymują się też z darów od darczyńców i sponsorów. I z myślą o nich muzea i galerie sztuki mają specjalną pulę gadżetów, które wręczają jako prezenty zachęcające do dalszego wsparcia. Takimi gadżetami reklamowymi dla muzeów i galerii sztuki są pióra wieczne z logo jak elegancki i designerski zestaw piśmienniczy San Juan, parasole reklamowe z nadrukiem takie jak klasyczny parasol z drewnianą rączką Jova 23” lub wizytownik Costner wykonany z aluminium, dzięki czemu można nanieść na niego wyjątkowe logo z wykorzystanie metody graweru, przez co będzie wyglądał estetycznie i luksusowo przez długi czas. Właśnie to jest ideą znakowania gadżetów dla muzeów. Zobaczcie jak znakowaliśmy i co znakowaliśmy dla przedszkoli i żłobków, więcej w tej kwestii dowiecie się z bloga o gadżetach reklamowych dla przedszkoli To tylko jeden z wielu przykładów na to, że promują się wszyscy bez wyjątku. Tylko z uwzględnieniem „praw”, którymi rządzi się dana branża. Następnym razem będąc w muzeum już będziecie wiedzieć skąd mają takie piękne produkty.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!