Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla agencji ochrony, konwojentów czyli be safe be brave

Gadżety reklamowe dla agencji ochrony, konwojentów
Jak reklamować się wśród agencji ochrony i konwojentów

6 najlepszych gadżetów reklamowych dla agencji ochrony i konwojentów

  • latarki reklamowe z logo agencji ochrony
  • lornetka z logo firmy ochroniarskiej
  • bidon termiczny dobry na ciepłe i zimne dni
  • nowoczesne smartwatche dla konwojentów
  • czarne t-shirty dla agentów ochrony i detektywów
  • czapki reklamowe z nadrukiem
Gadżety z logo – niezbędna rzecz w merketingu agencji ochrony

Gadżety reklamowe dla agencji ochrony, konwojentów i detektywów

Aby zaistnieć w branży – jakiejkolwiek, należy mieć dobrze przygotowaną kampanię marketingową. Nie ma co oszukiwać się, że bez reklamy – jakiejkolwiek, firma zaistnieje na rynku. W dobie szalejącej konkurencji, walki o klienta, coraz lepsze oferty by go pozyskać, budowanie świadomości marki wydaje się być podstawa i kroplą w morzu jej być albo nie być na rynku. Niektóre firmy mają miliardowe budżety, które przeznaczają na reklamę. Inne a ten cel przeznaczają nieco mniej. Jeszcze inne kładą nacisk na sprofilowanie swoich działań względem klient, do którego chcą dotrzeć. Każdy znajduje swoją niszą i dąży aby ją zapełnić. Czy to firmy informatyczne, telekomunikacyjne, farmaceutyczne, biura architektoniczne, o których pisaliśmy na naszych blogu pt Gadżety reklamowe dla architektów, czy właśnie agencje ochrony i konwojenci – każdy potrzebuje w sposób najlepiej najtańszy i najszybszy dotrzeć do klienta i wyprzedzić konkurencję. Najprostszym i najtańszym zarazem sposobem, versus drogie kampanię w mediach czy ulicznych billboardach są gadżety reklamowe. Małe i duże, praktyczne i zabawne, modne i oldschoolowe i właśnie takie są gadżety reklamowe dla agencji ochrony i konwojentów, które wykorzystywane każdego dnia sprzyjają zawieraniu nowych relacji biznesowych, podpisywaniu intratnych kontraktów, pozyskiwaniu rynku, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ważne jest jednak aby pamiętać o kluczowej kwestii – żadne gadżety nawet te gadżety reklamowe dla agencji ochrony nie mogą istnieć bez nadrukowanie logo.

Upominki z logo dla pracowników – ochroniarzy i konwojentów

Budowanie relacji z gadżetami dla agencji ochrony i konwojentów

Gadżety reklamowe dla agencji ochrony i konwojentów to stosunkowo specyficzna grupa produktów. Muszą mieć konkretne cechy wyróżniające je od innych – muszą sprawiać, że obdarowany klient będzie dzięki nim czuł się bezpiecznie. Będzie miał świadomość, że to, co dostał charakteryzuje cechy firmy, od której to otrzymał. Musi to budzić szacunek, autorytet, być mocne i stabilne oraz jak już wspomnieliśmy budzić poczucie bezpieczeństwa. I dlatego właśnie przygotowane przez nas propozycje takie są. Idealnie nadają się by reklamować branżę ochroniarską oraz branżę firm konwojenckich i najpopularniejsze firmy, które do nich należą takich, jak Solid SecurityGrot24 czy Juwentus. Wszystkie one działając od lat na rynku zaczynały na początku lat 90-tych, kiedy sektor gadżetów reklamowych dla agencji ochrony dopiero raczkował. Wówczas korzystali z takich narzędzie jak marketing szeptany, kiedy jedna osoba polecała firmę drugiej, więc w dużej mierze opierało się to na rekomendacjach. Dziś sprawami marketingu zajmują się całe działy w tych firmach, zatrudniające rzesze specjalistów, którzy każdego dnia poszukują nowych ścieżek dotarcia do klientów, wybierając często proste acz skuteczne rozwiązania jakimi się gadżety z logo dla agencji ochrony i konwojentów.

Gadżety dla firmy ochroniarskiej

Jak promować agencję ochrony?

Prywatni detektywi i agencje detektywistyczne też potrzebują reklamy!

Jakimi gadżetami z logo agencji ochrony docierają do swoich klientów?

Oprócz standardowych, klasycznych gadżetów reklamowych takich jak kubki, parasole czy pendrive’y agencje ochrony i konwojenci wykorzystują w swoich działaniach marketingowych również inne gadżety reklamowe by zachęcić klientów do współpracy lub też wręczają je jako upominki na targach branżowych. Do najpopularniejszych ostatnimi czasy należą kubki termiczne lub bidony. Jest to produkt, który można używać codziennie niezależnie od tego co się robi. Może go zabrać do pracy, szkoły czy na trening co pozwoli budować świadomość marki praktycznie non-stop. Logo umieszczone trwale na ich powierzchni będzie przypominać właścicielowi o marce a u innych świadomość jego istnienia. Do najchętniej zamawianych bidonów należy Bidon Apart o pojemności 750 ml lub Butelka Vasa Aurora wykonana z miedzianą izolacją próżniową. Drugim produktem reklamowym są latarki i lornetki reklamowe. Są one przydatne i funkcjonalne. Przydatne dla agentów ochrony i ochroniarzy a funkcjonalne dla zwykłych „szaraków”. Latarki takie, jak Everwood wykonane z aluminium z kompletem baterii lub lornetka Sailor dająca 4-krotne powiększenie. Świetnym gadżetem reklamowym są też smartwatch’e reklamowe. My osobiście polecamy Metronome, który jest wyrafinowanym i super nowoczesnym zegarkiem, który myśli za człowieka. Ma świetny design i co istotne ekran o 1,3” i rozdzielczości 240 x 240 dpi. Zegarek jest zintegrowany GPS i jest wodoodporny. Metronome posiada również inne funkcje, takie jak czujnik tętna czy monitorowanie snu.

Agenci ochrony to specyficzna grupa klientów

Odzież ochronna czyli w jakie gadżety reklamowe ubierają się konwojenci i agenci ochrony

Odzież ochronna to w przypadku agentów ochrony i konwojentów nieco inne ubrania niż odzież ochronna jaką znamy np. z uprawiania sportów zimowych. Odzież ochronna dla konwojentów ma być przede wszystkim wytrzymała, wykonana z najlepszych i najmocniejszych materiałów, solidna oraz … ciemna. Klasyczne czapki z daszkiem, czapki wełniane, t-shirty, polary czy pulowery to wszystko może być wykorzystywane do pracy konwojentów ale także jako gadżety reklamowe z logo dla ich lojalnych klientów. Nasi klienci czyli właśnie agencje ochrony i detektywi zwracają się do nas z zapytaniami o takie gadżety reklamowe jak czapka zimowa Spire lub wielofunkcyjna bandana Charlotte dostępne w wielu kolorach ale przede wszystkim w czarnym, na które można nanieść grafikę firmy ochroniarskiej. Tak samo jak na czapkę z daszkiem 5-panelową Hades Ponadto koszulki typu t-shirt THC Ankara lub polo THC Adam, wykonane z wytrzymałych tkanin, na których także może nanieść logo agencji. Te same produkty są dostępne w wersji damskiej dla Pań ochroniarek, których w branży jest coraz więcej. Do koszulek z pewności przyda się bezrękawnik Belsan dostępny także w kolorze czarnym, polar uniwrsalny THX Vienna czy kurtka softshell Coltan – co ciekawe wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu. Na wszystkie elementy odzieży reklamowej oraz na samą odzież można, ba!, nawet trzeba nanieść nadruk logo lub grafiki kojarzącej się z agencją. Nadruk musi być wykonany starannie by był trwały i dobrze widoczny.

Upominki – czapki, kamizelki i kurtki z logo

Odzież reklamowa z możliwością personalizacji dla agenta i konwojenta

Najbardziej oryginalne i unikatowe upominki dla ochroniarzy i pracowników agencji ochrony mienia

Nadruk logo na gadżetach reklamowych dla agentów ochrony i konwojentów

Logo, naniesione na wszystkie dostępne w naszym sklepie gadżety reklamowe w tym na gadżety reklamowe dla agencji ochrony i konwojentów, pełni niezwykle ważną rolę. Nie ma to znaczenia czy jest to długopis Andrio czy kubek Classic o pojemności 300 ml, ważne jest by był spersonalizowany bo tylko to sprawi, że jest to produkt reklamowy. Tylko to sprawi, że będzie promował firmę dalej i szerzej. Nadruk logotypu to bardzo ważna kwestia, którego wykonaniem powinni zajmować się specjaliści. To właśnie oni wiedzą doskonale, która metoda sprawdzi się najlepiej na danym materiale czy tworzywie, to oni wiedzą dzięki której nie zatraci się barw, to oni wiedzą, która z nich będzie najbardziej trwała – w końcu logo ma przez lata budować relację danej firmy z jej otoczeniem biznesowym. Wszystkie gadżety reklamowe dla agencji ochrony i konwojentów powinny być zatem oznakowane by wszyscy, zwłaszcza klienci byli pewni, że to są właściwi agenci, a nie zwykli oszuści. Dzięki logo są lepiej identyfikowalni. Logo nadrukowane na powierzchni gadżetów reklamowych dla agencji ochrony i konwojentów sprawdza się także na wszelkiego rodzaju eventach jak targi branżowe, wspominane powyżej a nawet konferencjach, które dla tej branży również mają miejsce. Zdaj się na nasze doświadczenie, które budowaliśmy latami. Sprawdź nasze realizacje i zobacz kto nam zaufał. Mamy się czym pochwalić. Opinie naszych klientów są naszą najlepszą wizytówką. Zapraszamy do kontakt telefonicznego lub mailowego.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!