Logo gr
0
0

Pojechane gadżety reklamowe dla autoszkoły, nauki jazdy i ośrodków ruchu drogowego

Pojechane gadżety reklamowe dla autoszkoły, nauki jazdy i ośrodków ruchu drogowego
Jak promować szkołę nauki jazdy?

8 najbardziej odjechanych gadżetów reklamowych dla szkoły prawa jazdy

  • długopisy reklamowe z logo autoszkoły
  • breloki z oznakowaniem szkoły
  • zestawy narzędzi z nadrukiem
  • funkcjonalne uchwyty na telefon z logo
  • alkomaty z oznakowaniem
  • parkomierz z logo nauki jazdy
  • ładowarka samochodowa dla szkoły prawa jazdy
  • odblaskowe gadżety – kamizelka, worek, opaska
Jakimi gadżetami reklamowymi dla kursantów nauki jazdy promują się autoszkoły?

Automaniak czyli najlepsze na rynku gadżety reklamowe dla autoszkoły z nadrukiem logo

W dobie, kiedy każdy marzy o tym by zrobić jak najszybciej prawo jazdy i zasiąść za kółkiem swojego wymarzonego samochodu, szkoły nauki jazdy prześcigają się w zdobyciu jak największej liczby kursantów. To tylko zmusza ich do podjęcia aktywności i wszelkich możliwych działań marketingowych by pozyskać nowych klientów. Jedną z dostępnych możliwości są narzędzia marketingowe i promocyjne w postaci gadżetów reklamowych dla właścicieli i kursantów szkół nauki jazdy. Takie, które zostaną wykorzystane później przez kierowców. Takie, które przydadzą się nie tylko podczas jazdy, ale także w domu czy pracy. Dla naszych dotychczasowych klientów oraz szkół nauki jazdy takich jak IMOLA, Girlsschool, Gazelka, czy Scorpion przygotowaliśmy listę produktów promocyjnych, dzięki którym dotrą do wskazanej przez siebie grupy odbiorców szybciej i łatwiej. W dużej mierze są to gadżety reklamowe dla autoszkół z ukierunkowaniem na motoryzację i akcesoria przydatne kierowcom. Niemniej jednak staramy się, aby mimo wszystko były uniwersalne by kierowca mógł ich używać na co dzień przy wykonywaniu innych czynności tak by reklama była aktywna przez długi czas i zapadała w pamięć otoczenia. Tylko takie produkty budują trwałą relację z odbiorcami i tymi, którzy chcą zrobić prawo jazdy. Dlatego też muszą być praktyczne, przydatne i co istotne wielozadaniowe. Ponadto to kolorowe, modne, nowoczesne i wykonane z najlepszych materiałów. I dokładnie takie są nasze gadżety reklamowe dla autoszkoły i szkoły prawa jazdy.

Prawo jazdy – najlepsze gadżety z logo

Jak jechać by dojechać, czyli jakie gadżety reklamowe dla autoszkoły pomogą zdobyć klientów?

Ilość gadżetów reklamowych dla branży motoryzacyjnej jest tak duża, że bez problemu może być wykorzystywana na mniejsze sektory takie jak właśnie szkoły nauki jazdy, które prowadzą kursy z ukierunkowaniem na różne pojazdy dla kursantów w różnym wieku a nawet z podziałem na kobiety i mężczyzn. Dla nich właśnie nasi specjaliści od marketingu oraz handlowcy, którzy najlepiej znają gusta klientów przygotowali pełną listę produktów promocyjnych, które kursanci bez względu na wiek czy płeć, docenią. Do najlepszych gadżetów reklamowych dla szkoły prawa jazdy należą wszystkie akcesoria motoryzacyjne. To bez dwóch zdań top of the top. Niemniej jednak gadżety biurowe też spełnią się w roli promotorów. Zacznijmy zatem od nich. Długopisy reklamowe takie jak Moneta z anodyzowanego aluminium przydadzą się nie tylko dla kursantów, ale także dla pracowników biura szkoły. A wypełniać to oni mają co. Alternatywą są ołówki jak model Castle – średnicy 0,7 mm oraz z dodatkową gumką do ścierania. Fantastycznymi gadżetami reklamowymi są oczywiście nieśmiertelne kubki reklamowe – nie tylko do wykorzystania przez pracowników, ale także przez kursantów. I nie mamy tu na myśli klasycznych ceramicznych kubków, ale termosy termiczne, które można wpiąć do samochodu, dzięki czemu utrzymują idealną temperaturę. Przykładem takiego kubka jest Auto Steel Mug 400 ml. Prostszym rozwiązaniem jest kubek Torino lub butelka z koszyczkiem Tutti Frutti. Ale jeśli ktoś woli klasykę to polecamy Coffee 2 Go Lock.

Jak promować szkołę jazdy?

Unikalne gadżety dla szkoły nauki jazdy

Nauka jazdy – uczestnicy kursów bardzo lubią moto gadżety!

Akcesoria motoryzacyjne – najlepsze gadżety reklamowe dla szkoły prawa jazdy

Nie powinno nikogo dziwić, że właśnie motoryzacyjne gadżety reklamowe są najchętniej zamawianymi produktami promocyjnymi dla szkół nauki jazdy. Najchętniej klienci sięgają po elektroniczne gadżety reklamowe dla autoszkoły. Wynika przede wszystkim z faktu, że produkty trafiają w ręce młodych ludzi, którzy lubią takie produkty. Najfajniejszymi gadżetami reklamowymi dla autoszkół są ładowarki samochodowe do telefonów jak podwójny adapter samochodowy lub Cartech – brelok z podwójną ładowarką samochodową. Sporym powodzeniem cieszą się również uchwyty do telefonu jak Aragor. Ponadto dużym zainteresowaniem wśród szkół nauki jazdy cieszą się wszelkiego rodzaju breloki – zwłaszcza te związane z motoryzacją. Najchętniej zamawianym produktem są breloki takie jak Brelok D-Transfer z kablem USB/micro i USB do ładowania i transferu danych, który jest zapakowany w opakowanie upominkowe. Drugim brelokiem jest Brelok metalowy AutoBrelok Latarka LED oraz Brelok miarka 1 m. Nasze breloki są nie tylko świetną dekoracją na przykład kluczyków do samochodu, ale także są praktycznym gadżetem, który może okazać się niezbędny w niespodziewanych sytuacjach czy awariach. Taką funkcję pełnią już nieco droższe gadżety reklamowe dla szkół nauki jazdy jak zestawy narzędzi. Multinarzędzie Norguay lub Solcore 5 funkcji to już produkty z wyższej półki, ale też nie pozostające w sferze zainteresowań szkół prawa jazdy. Z nich także korzystają służby mundurowe, o czym pisaliśmy na poprzednim blogu pt: Gadżety reklamowe dla wojska w sierpniu 2022r.

Gadżety dla osp ochotniczej straży pożarnej

Jednostki wojskowe i komendy policji także potrzebują drobnych upominków

Nadrukujemy logo auto szkoły, aby najlepiej promować Państwa firmę

Pokaż się z najlepszej strony, czyli jakie odblaskowe gadżety reklamowe dla autoszkół

Absolutnym hitem, jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla szkół nauki jazdy są wszelkie promocyjne produkty odblaskowe. Wiadomo – bezpieczeństwo na drodze to podstawa, której uczą w każdej szkole nauki jazdy. O bezpieczeństwie podczas jazdy, ale zwłaszcza postoju w czasie wypadku czy awarii mówi się od lat. Nic więc dziwnego, że producenci wypuszczają na rynek coraz więcej praktycznych gadżetów reklamowych z odblaskami na przykład z taśmami odblaskowymi lub też wykonanych z odblaskowych lub w kolorze neonowym tkanin. W naszej ofercie jest tak dużo gadżetów reklamowych dla szkół nauki jazdy odblaskowych, że w zasadzie powinny stanowić oddzielny dział by ułatwić klientom wyszukiwanie. Ale do rzeczy. Prostym i nieskomplikowanym produktem jest opaska na ramię Picton wykonana z lycry. Innym może być brelok odblaskowy – przypięty do torby czy plecaka Korflec, wykonany z PCV w kształcie trójkąta z karabińczykiem. Nieco bardziej rozbudowanymi gadżetami są kamizelki odblaskowe THIEMczapeczki Be Active czy pokrowiec na plecak ILLUSION a nawet sam plecak worek Rules. Naszym klientom proponujemy także całą gamę odzieży odblaskowej jak Reflex – komin czy męska kurtka THC Zagreb oraz odblaskowy ochraniacz na kask Andre i gadżetów takich jak Bipols – chusta dla psa czy zestaw pierwszej pomocy Handies. Wszystko to stworzone z troską o zdrowie i życie użytkowników. Produkty te wykonane są z najlepszych komponentów, z największą dbałością o każdy detal by długo służyły osobie, która z nich korzysta.

Coś innego coś fajnego – nietypowe gadżety reklamowe dla szkoły nauki jazdy

Oprócz wyżej wymienionych gadżetów reklamowych dla autoszkół są też takie nietypowe, które będą sporym zaskoczeniem dla kursantów a także dla partnerów i osób współpracujących ze szkołą nauki jazdy. To takich produktów zaliczają się przede wszystkim trójkąty ostrzegawcze, wśród których prym wiedzie Carla – trójkąt bezpieczeństwa w pokrowcu. Drugim zaskakującym gadżetem reklamowym jest Gamp czyli przenośny mini alkomat. Oj takie coś powinno się przydać we wszystkich samochodach i każdemu kierowcy. Może byłoby mniej wypadków. Kolejnym jest skrobaczka Feniok lub też dysk parkingowy Spot, pełniący aż 5 funkcji – skrobaczki, miernika opon, monety do wózka, ściągaczki gumowej i właśnie miernika czasu. I dwa ostatnie, które naszym zdaniem są najlepsze, bo… pierwszy to obowiązkowy gadżet, który powinien się znaleźć w każdym samochodzie. Po prostu musi i już a jest nim apteczka w postaci 12-elementowego zestawu pierwszej pomocy Vincent zapakowanego w blaszaną puszkę lub zestaw do resuscytacji a drugim jest produkt o największej powierzchni reklamowej czyli  Jumbo folia atermiczna służąca do umieszczenia na szybę. Na tej powierzchni można umieścić nadruk logo autoszkoły by zapraszać kursantów w jej progi. Tak samo można umieścić grafikę na powierzchni wszystkich opisanych powyżej gadżetów reklamowych dla szkół nauki jazdy. Nasi specjaliści od nadruku doradzą – jak, gdzie, w jakich kolorach i jaką metodą nanieść ją na produkt by przykuwał uwagę zainteresowanych. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów już dzisiaj – upominki z logo szkoły prawa jazdy

Gadżety do samochodu najlepszą formą reklamy dla szkoły nauki jazdy

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!