Służby mundurowe

Gadżety reklamowe dla policji, wojska, straży pożarnej i innych służb mundurowych

Gadżety reklamowe dla policji, wojska, straży pożarnej i innych służb mundurowych
Jak promować jednostki wojskowe ? Policję i straż pożarną

9 solidnych i trwałych gadżetów reklamowych dla jednostek wojskowych, policji i straży miejskiej

  • kubki reklamowe z logo policji
  • długopisy i notatniki z logo jednostki
  • t-shirty z logo jednostki wojskowej
  • przydatne pendrive’y z nadrikiem
  • smycze reklamowe dla osp
  • ciemnozielone kosmetyczki z oznakowaniem
  • lornetki dla ochotniczej straży pożarnej
  • okulary przeciwsłoneczne dla policjantów
  • poręczne latarki dla straży miejskiej
„Baczność, ale nie spocznij” czyli o tym jakimi gadżetami reklamowymi dla policji i straży miejskiej promują się jednostki

Gadżety reklamowe dla służb mundurowych czy wypada im czy nie się reklamować?

To zasadniczo dobre pytanie. Czy tak poważnym organizacjom, które stoją na straży bezpieczeństwa i komfortu obywateli wypada się reklamować? A może powinno się je traktować jak podmiot biznesowy, który też musi dbać o swój wizerunek, chociażby z pomocą i wykorzystaniem gadżetów reklamowych dla jednostek wojskowych czy policji. Może właśnie dzięki gadżetom reklamowym i umieszczeniu na nich logotypu danej jednostki budzi to respekt i zaufanie. Ich przedstawiciele są bardziej rozpoznawalni i dostrzegalni. Grafika z herbem jednostki nadrukowanym w widocznym miejscu będzie potwierdzeniem i jednocześnie gwarancją z kim ma się do czynienia. Personalizowaliśmy już gadżety reklamowe dla policji, dla wojska, dla straży pożarnej. Ale mogą też być to jednostki Warszawskiej Straży Miejskiej, oddziały Marynarki Wojennej, Służba Więzienna czy Straż Graniczna RP. Każda z tych organizacji może, nie musi ale bądźmy szczerzy powinna zamówić gadżety reklamowe, które będą długo pracowały na ich odbiór w oczach otoczenia. Co więcej te gadżety reklamowe dla jednostki wojskowej można wykorzystać w ich przypadku na różnego rodzaju uroczystościach państwowych jak Dzień Kombatanta, Dzień Niepodległości jak również święto konkretnego oddziału. Mogą wykorzystywać je także na konferencjach czy sympozjach poświęconych ich działaniom w zakresie bezpieczeństwa cywilnego wręczając gościom, przybyłym prelegentom czy uczestnikom razem z pakietem materiałów. Ważny jest wówczas dobór kolorów i nadruk.

Upominki z logo dla policji

Gadżety reklamowe dla straży granicznej, straży miejskiej czyli po czym poznać strażnika?

Z pewnością w każdej organizacji mundurowej jest osoba odpowiedzialna na zakupy dla jednostki. Mamy na myśli zakupy od A do Z. Są wśród nich też gadżety reklamowe dla jednostek mundurowych. Z osobami tymi współpracujemy stale i na bieżąco podsyłamy najnowsze i najfajniejsze rozwiązania, które otrzymujemy od naszych dostawców. Chcemy aby właśnie oni – nasi klienci, w tym policja, wojsko czy straż mieli dostęp do nich jako pierwsi. By jak zawsze świecili przykładem a my byśmy dawali ich za przykład. Gadżety reklamowe dla straży miejskiej czy policji nie różnią się zbyt od tych, które używają inni. Np: gadżety reklamowe dla domów kultury o których pisaliśmy na blogu w czerwcu 2022r. Muszą być tak jak wszystkie inne – solidne, trwałe i wykonane z wytrzymałych i wysokojakościowych materiałów. Mają one służyć wszystkim przez długi czas i promować organizacje, która je zamówiła. We wstępie zaproponowaliśmy dziewięć gadżetów reklamowych dla wojska i marynarki wojennej a to tylko kilka rekomendacji. Taka baza wyjściowa do tego co znajduje się w naszych zasobach. Kilka podstawowych gadżetów reklamowych z logo policji czy innych jednostek wojskowych, które możemy im zaproponować. Wszystko w dowolnym kolorze chociaż wiadomo, że służby mundurowe to czerń, granat, niebieski, zielony i khaki. To podstawowe kolory i w nich występują gadżety reklamowe z logo, które mamy w swojej ofercie. Są to produkty promocyjne poręczne, praktyczne lub też po prostu reklamowe, budujące świadomość organizacji.

Jak promować jednostki wojskowe i straży pożarnej

Najlepsze gadżety dla służb czuli kubki termiczne i termosy

Czarny
Czerwony
Granatowy
Żółty

BARINE. Kubek ceramiczny 350 ml

7.70 9.39 
Szary

HEAT. Termos 750 ml

43.03 52.48 
Czarny
Granatowy

INGRAM. Termos 470 ml

37.42 45.63 
Biały

Kubek ceramiczny Bogota

10.20 12.44 
Biały
Brazowy
Czarny
Grafitowy

Kubek izotermiczny Edmonton 270 ml

29.44 37.90 
Srebrny

Patrol – kubek termiczny   

13.28 16.20 
Policja i wojsko promują bezpieczeństwo i ochronę.

Jakie gadżety reklamowe dla policji a jaki gadżety reklamowe dla wojska polskiego?

Oto jest pytanie? Czy te dwa rodzaje gadżetów powinny się różnić? Oprócz kolorystyki raczej nie. Obie jednostki powinny wybierać gadżety reklamowe dla służ mundurowych wśród takich produktów jak smycze reklamowe, które nie tylko sprawdzą się jako dodatek do munduru oraz zawieszka do wejściówki w niedozwolone miejsca. Idealnym przykładem jest smycz bambusowa Julian z klipsem zabezpieczającym dostępna w wielu kolorach. Smycze mogą być doskonałym dodatkiem do prezentów lub pakietów konferencyjnych. Istotne aby były oznakowane. Podobnym klasykiem wśród gadżetów reklamowych dla policji są kubki reklamowe. Prym wiodą takie modele jak BARINE o pojemności 350ml czy tradycyjny biały kubek ceramiczny BOGOTA, który idealnie nadaje się pod nadruk logo w dowolnym kolorze. Kubki zazwyczaj zapakowane są w indywidualne kartony, które również można oznakować i razem stanowi to wyjątkowy prezent lub dodatek do innych upominków. Kubki sprawdzają się również jako element biurka policjantów czy wojskowych pracujących jako w biurze. A skoro jesteśmy przy kubkach to tym, którzy patrolują ulice lub pełnią służbę jako strażnicy miejscy na przykład w nocy przydadzą się bez wątpienia kubki termiczne lub bidony takie jak Colton o pojemności 600 ml z izolacją próżniowo miedzianą w neutralnych kolorach – białym, szarym i czarnym lub dostępna we wszystkich kolorach co powoduje, że jest uniwersalna butelka Vasa z miedzianą izolacją próżniową i może być wykorzystana przez wszystkie jednostki.

Nadrukujemy logo jednostki wojskowej czy komendy policji specjalnie dla Was

Gadżety dla służby więziennej, straży granicznej i nadleśnictwa – znakować czy nie?

Znakować. Ale o tym za moment. Oto kolejna porcja tym razem super gadżetów reklamowych dla straży granicznej i gadżetów reklamowych dla służby więziennej. Oprócz wyżej wspomnianych produktów promocyjnych jak smycze i kubki tym razem przedstawiamy długopisy, lornetki i latarki. Te ostatnie zwłaszcza przydatne dla nadleśnictwa i służb więziennych. Do najpopularniejszych latarek zaliczamy 6-cio funkcyjny model Dexter lub w wersji breloczka mini latarka Mars. Jeśli chodzi o lornetki, które są przede wszystkim przydatne nadleśnictwu, straży granicznej i marynarce wojennej to dość prostym narzędziem jest lornetka Sailor lub inne, które są w naszej ofercie na specjalne zamówienie. Do kompletu z lornetkami fajnym terenowym gadżetem reklamowym dla służb granicznych i nadleśnictwa są kompasy takie, jak Clark z dodatkowym karabińczykiem dostępny w wielu kolorach, który świetnie nadaje się do znakowania. Tym samym służbom przydadzą się gadżety dla straży granicznej i nadleśnictwa takie jak okulary przeciwsłoneczne –nie tylko na plażę i nie tylko latem. Pomagają chronić wzrok i wyostrzają widzenie podczas ostrego, oślepiającego światła. Do klasycznych i chętnie zamawianych okularów przez służby mundurowe należą Colobusy – okulary przeciwsłoneczne z zausznikami, które mają dodatkowa ochronę UV 400. Jednak najfajniejszym gadżetem reklamowych dla policji i straży pożarnej są pendrive’y reklamowe z oznakowaniem - Key o pojemności 2GB lub 4GB w formie poręcznego kluczyka.

Gadżety dla osp ochotniczej straży pożarnej

Jednostki wojskowe i komendy policji także potrzebują drobnych upominków

Srebrny

ARAD. Zestaw dla aktywnych

17.47 21.30 
Szary

Dexter. Latarka

23.30 28.42 
Naturalny

Folnax – multi tool / multinarzędzie

24.27 29.60 
Czarny
Niebieski
Szary

Latarka prezentowa Mars

23.35 28.47 
Czarny

Sailor – lornetka

18.76 22.88 
Czarny

Seleter – młotek bezpieczeństwa

9.82 11.97 
Czarny

Zestaw narzędzi Magnetto

35.18 42.90 
Wszystkie służby mundurowe potrzebują odpowiedniej odzieży z logo

Najlepsza odzież specjalna czyli odzieżowe gadżety reklamowe dla wojska, straży i policji

Gadżety reklamowe dla straży pożarnej, wojska czy policji w postaci odzieży reklamowej to podstawa wyposażenia każdego strażnika służb mundurowych. W skład takiego stroju wchodzi wszystko i wszystko może być oznaczone logo. Co mamy na myśli pisząc wszystko. To jest t-shirty, polary, swetry, bluzy, koszule, bezrękawniki, kurtki a nawet czapki – w wersji z daszkiem i cieplejsze, wełniane zimowe. Skarpety i bieliznę możemy sobie darować… Zacznijmy od bazy – t-shirt’ów. To kluczowe gadżety reklamowe dla wojska i policji. Świetym rozwiązaniem są koszulki polo z krótkim rękawem jak Crandall damska i Crandall męska. Wersja z długim to modele Curve damska i Curve męska. Wszystkie dostępne w różnych kolorach – podobnie jak koszule damska Hamell czy męska Hamilton. Do kompletu mamy super polary jak damska Mani power fleece czy męska Mani power fleece. Alternatywą polarów są bluzy jak wygodna bluza z kapturem Alley. Na polary czy bluzy w zimowe dni przydadzą się policji i straży miejskiej kurtki jak Aspen Nordic - nieprzemakalna polarowo-poliestrowa kurtka chroniąca przed wiatrem z wełnianym pulowerem z podnoszonym kołnierz i licznymi kieszeniami. Do kurtek, bluz czy nawet koszulek przydadzą się bez wątpienia wspomniane czapki z daszkiem jak Campbel – dostępna aż w jedenastu kolorach i z regulacją rozmiaru więc może być używana przez Panią i Panów. Na zimę natomiast polecamy Folten – czarną, szarą, białą i granatową – idealną dla policji. Idealną bo tło nadaje się wyśmienicie pod nadruk.

Czapki, kamizelki i kurtki z logo dla wojska policji i straży pożarnej

Koszulki, bluzy i kurtki to gadżetowe bestsellery dla służb mundurowych

Ciemnoniebieski
Czerwony

Aspen Nordic – kurtka

45.53 55.52 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Bezrękawnik Gravel

53.08 100.94 
Biały
Czarny
Niebieski
Szary
Zielony

Bluza z kapturem Alley

27.32 46.67 
Biały
Czarny
Czerwony
Granatowy
Jasnoniebieski
+6
Jasnozielony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

CAMPBEL. Czapka

3.35 4.08 
Biały
Ciemnoszary
Czarny
Czerwony
Fuksja
+4
Niebieski
Pomarańczowy
Zielony
Żółty

Cherin – komin

3.10 3.78 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Kurtka polarowa Mani power fleece

194.43 237.11 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski

Męskie polo Crandall z krótkim rękawem

11.75 18.63 
Biały
Ciemnoniebieski
Ciemnozielony
Czarny
Czerwony
+2
Niebieski
Szary

Ponkar – komin/czapka

7.18 8.75 
Upominki reklamowe dla ochotniczej straży pożarnej

Gadżety z logo dla wojska i policji oraz ochotniczej straży pożarnej

Znakowanie produktów promocyjnych takich jak wyżej wspomniane gadżety reklamowe dla straży miejskiej, policji czy wojska jest tak samo istotne jak dla wszystkich innych branż. Nadruk, haft, sublimacja czy sitodruk sprawia, że gadżety reklamowe dla służb mundurowych są unikalne i niepowtarzalne. Mogą być wykorzystywane zarówno w ich pracy ale także w budowaniu wizerunku wśród obiorców, wśród społeczeństwa. Wizerunku przyjezdnych służb w służbie temu społeczeństwu. Może właśnie gadżety reklamowe i do tego z oznakowaniem przysłużą się do zmiany poglądów a nie traktowaniu funkcjonariuszy policji czy strażników miejskich jako wystawców mandatów. Może właśnie wykorzystani tych niewielkich, acz funkcjonalnych produktów sprawi, ze ociepli się ich wizerunek i zyskają na szacunku i poważaniu. Wszystko w Waszych rękach - w rękach osób, które nie tylko dbają o ten wizerunek ale także składają u nas zamówienia na oryginalne gadżety reklamowe dla marynarki wojennej, wojska czy straży granicznej, które my z przyjemnością wykonamy polecając wyłącznie te najlepsze.

Powrót do listy