Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla architektów i projektantów wnętrz czyli mieszkaj pięknie

Gadżety reklamowe dla architektów i projektantów wnętrz
Jak skutecznie promują się projektanci wnętrz?

8 dobrych pomysłów – gadżetów dla architektów i projektantów wnętrz

  • designerski breloczek z logo
  • poręczny mini zestaw narzędzi dla architekta
  • nożyki z logo projektanta
  • funkcjonalna miarka dla biura
  • poziomica w formie breloczka dla architekta
  • zestaw ołówków kreślarskich z logo
  • notesy z logo dla projektanta wnętrz
  • kubki reklamowe dla biura architektonicznego
Jak z wykorzystaniem gadżetów reklamowych promować pracownię architektoniczną?

Czy architekci potrzebują gadżetów?

Gadżety reklamowe dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz jest jedną z tych pozycji w świecie gadżetów, która spędza sen z powiek specom od marketingu. Ale dlaczego aż tak? Ponieważ te właśnie gadżety będą najbardziej analizowane, sprawdzane pod względem nie tylko funkcjonalności ale i designu, jak również będzie oceniana ich estetyka wykonania podobnie jak będzie oceniany nadruk. Czujne oko architekta czy projektanta wyłapie każdy detal. Architekt czy projektant „wezmą na warsztat” gadżety reklamowe dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz i prześwietlą je biorąc pod uwagę setki czynników. Dlatego właśnie projekty tych produktów promocyjnych dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz stanowi największe wyzwanie dla wielu firm, w tym dla naszej, która zajmuje się dostarczaniem gadżetów reklamowych z logo dla takich firm jak PIKSTUDIOKartesaSheltonNomi czy JMW Architekci. Są to jedne z najlepszych biur architektonicznych i najlepsi projektanci w branży. Praca dla nich to wyzwanie i takie też lubimy najbardziej. Wiemy jak wagę przywiązują do oryginalności, pomysłowości, praktyczności i wykończenia. Projekty Gadżetów reklamowych dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz muszą być unikalne, nowoczesne ale i ponadczasowe. Muszą być dopasowane do konkretnego odbiorcy i spersonalizowane tak by nie było żadnych wątpliwości dla kogo i przez kogo są zamawiane.

Jak skutecznie reklamować się w branży projektantów wnętrz?

Idealne gadżety reklamowe dla architekta i projektanta wnętrz!

Projektując i przygotowując w przeszłości każdy etap produkcji perfekcyjnych gadżetów reklamowych dla architektów i projektantów wnętrz wiemy dokładne czego oczekuje ta grup klientów. Nie chcemy przez to powiedzieć, że mają wyższe wymagania. Chcemy powiedzieć, że na inne aspekty zwracają uwagę. Są bardziej wyczuleni na drobiazgi, dopasowanie kolorów, szlachetność wykończenia. Tu nie ma kwestii przypadku. Śmiało możemy powiedzieć, że powstający projekt przy obopólnym zaangażowaniu naszych pracowników oraz reprezentanta biura architektonicznego czy projektanta wnętrz jest dopieszczony w najmniejszym szczególe. Czasem są to projekty wykonane na specjalne zamówienie, które na życzenie naszych klientów sprowadzamy z drugiego końca świata dla nich. A wszystko z myślą o zaspokojeni potrzeb i stworzeniu czegoś niezwykłego. Czegoś, czego nie mają inni. Czegoś oryginalnego, niebanalnego, coś co przykuje wzrok i uwagę otoczenia i coś co przede wszystkim odciągnie potencjalnych klientów biura od jego konkurencji. Co sprawi, że takie biuro klienci polecą innym w przyszłości. Do tego istotne jest oznakowanie, które podobnie same gadżety reklamowe dla biur architektonicznych i projektantów wnętrz musi być nieszablonowe. Czasem małe, drobne tylko z delikatną grafiką, która mówi wiele, czasem przeskalowane. Czasem w podobnych barwach jak gadżet a czasem w szalonych, neonowych kolorach, kontrastujących z tłem produktu.

Jakie gadżety dla projektanta wnętrz?

Estetyczne i praktyczne gadżety reklamowe

Zaproponowane na początku gadżety reklamowe dla projektantów wnętrz to tylko wstępna lista klasycznych propozycji jakie wykonujemy dla naszych klientów. Lista ta może być wielokrotnie rozbudowywana na jego potrzeby w nieskończoność tak wy znaleźć najbardziej właściwe i satysfakcjonujące rozwiązanie. Zacznijmy od najchętniej zamawianych produktów tzw evergreen’ów –  Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wskazali na kubki reklamowe. Wiadomo. Korzysta z nich każdy. Mogą być to kubki, z których korzystają pracownicy biura ora kubki, które będą stanowić prezent dla klientów lub odwiedzających stoisko biura na targach. Ale o tym za moment. Musimy przyznać, że trend się zmienić. Aktualne najbardziej popularne są kubki termiczne takie jak Americano Grande 350 ml lub butelki takie jak próżniowa butelka Kenora 500 ml, które można zabrać ze sobą wszędzie. Mają fajny, ciekawy kształt i matowe wykończenie, dzięki czemu wyglądaj modnie i nowocześnie. Logo naniesione na ich powierzchni będzie prezentować się niezwykle. Drugim evergreen’em są ołówki i notatniki, na których kreśli się dla klienta pierwsze szkice, linie, załamania, wzory lub on sam próbuje przedstawić projektantowi swoją wizję wymarzonego wnętrza. Topowymi gadżetami reklamowymi dla architektów są wszystkie narzędzia piśmiennicze począwszy od ołówków, kredek, długopisów czy flamastrów oraz wszystko to na czym można nanieść dany projekt.

Jeszcze więcej gadżetów reklamowych dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz

Jaki gadżet dla architekta?

W kwestii narzędzi piśmienniczych popularnością cieszą się krótkie ołówki, które większość z nas zna z takich sklepów jak IKEA, OBI czy Leroy Merlin, na które nanosi się logo wraz z wybraną kolorystyką tła – niebieską, pomarańczową, zieloną lub w każdym innym dowolnym kolorze jaki potrzebuje klient. Świetnym rozwiązaniem jest zestaw Dony, w skład którego wchodzi gumka, temperówka, trzy ołówki i linijka. Zestaw zapakowany jest w pudełko idealnie nadające się do personalizacji. Z pewnością coś co nie każde biuro ma będzie piórnik, w których zmieszczą się właśnie ołówki kreślarskie, stolarskie czy linijka. Jeśli będą to dodatkowo produkty ekologiczne, na co aktualnie kładzie się w projektowaniu spory nacisk z pewnością gadżet reklamowy taki jak piórnik Bulty zbuduje sukces biura architektonicznego. Podniesie to wartość naniesionego na jego powierzchnię logo biura. Do kompletu niezbędny jest notatnik do pierwszych zapisków zanim przeniesie się je do programu komputerowego. Oprócz notatnika takiego jak ekologiczny Alcott A4 wykonanego z papieru pochodzącego z recyklingu potrzebna jest teczka A4 z logo, w której można zmieścić wydruk końcowego projektu na przykład dla wykonawcy budowy czy remontu. I znowu może być to produkt ekologiczny taki jak Bloguer, tradycyjna teczka Clusser lub wersja nieco rozbudowana, w które estetycznie można umieścić wizytówkę teczka Auster. A skoro jesteśmy przy wizytówkach nie można zapomnieć o etui na wizytówki jak korkowy Daniel lub aluminiowy Coster.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Gadżety z logo na targi dla architektów

Targi branżowe to wymarzony czas by pozyskać nowych klientów. To też czas wytężonej pracy by przygotować na czas odpowiednie gadżety reklamowe dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz. W marcu 2022 r. napisaliśmy blog pt: Gadżety dla banków Musimy zaplanować właściwe produkty, dopasować je do potrzeb klientów, obliczyć odpowiednią ilość, zamówić i oczekiwać przedterminowej dostawy. Na targach wykorzystują się wszystkie możliwe gadżety reklamowe dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz z warunkiem koniecznym – z nadrukowanym logo. Mogą być to wszystkie wyżej wspomniane produkty i także kilka nowych, o których jeszcze tu nie pisaliśmy. Mogą być to breloczki ale o tym też za moment, mogą być to słodycze jak miętówki Flickies, świece jak Tepor, które zawsze przywołują na twarzy uśmiech i kojarzą się z ciepłem domowego ogniska. Różnego rodzaju miarki jak elegancka Moving-in czy poręczna mini Tailorfit. Ważną kwestią na targach jest przyciągnięcie uwagi zwiedzających stoiska. Jeśli już „złapiemy” klienta kluczowym jest aby dostał od nas gadżety z logo dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz ale i dokumenty, broszury, materiały zapakowane w teczkę ale też w tak „chodliwą” bawełnianą torbę z logo, którą można później wykorzystać na wiele sposobów. Co ważne jest to kolejny projekt gadżety ekologicznego. My osobiście polecamy takie produkty jak Pheebs czy dużą torbę jutową.

Breloczki reklamowe czyli ulubione gadżety dla biur architektonicznych

Postanowiliśmy tym razem poświęcić nieco więcej uwagi i nieco szerzej opisać jedną z ulubionych grup gadżetów dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz. Są nimi breloczki reklamowe, których akurat dla tej jednej grupy jest wyjątkowo dużo i są wyjątkowe fajne. Zacznijmy zatem. Breloczki dzielą się na te zabawne i te praktyczne. Do tego aby pasowały do danej branży powinny być także kształtem, materiałem i charakterem pasujące. Jeśli chodzi o zabawne to oczywiście s to breloczki antystresy. Prym wiedzie ołówek Arkatza. Można go gnieść dowoli. Drugim jest breloczek w kształcie kasku Kolt, który od razu przywołuje na myśl budowę i remont. W kwestii praktycznych są to na przykład breloczek latarka jak MIRA czy ze światłem LED breloczek Aquila, breloczek miarka 0 lub Harrol 1 m dostępny w wielu kolorach, który zawsze się przyda, zwłaszcza jak jest pod ręką J Może być to breloczek w kształcie domu, który jest jednocześnie otwieraczem. Takim przykładem jest brelok Open House. I absolutna klasyka. Top of the top gadżetów reklamowych dla architektów, biur architektonicznych i projektantów wnętrz breloczek Bolky wykonany z aluminium z gumową pętlą. Logo naniesione na powierzchnię wszystkich ale zwłaszcza tego ostatniego, który jest wyjątkowo elegancki, gustowny i po prostu rewelacyjny będzie wyglądał wspaniale. Każdy klient biura architektonicznego czy projektowego będzie chciał je mieć. Chciej i Ty. Zaufaj nam.

Przypominajka gadżetowa czyli gadżety reklamowe dla architektów wersja dla najmłodszych

Ps. Nie zapomnij, aby na targi zabrać gadżety dla najmłodszych odwiedzających. Nic tak nie przyciąga klientów dorosłych jak ciągnące dzieci na stoisko bo tam są dla ich prezenty. Postaw na świetne kolorowanki takie, jak 8-elementowy zestaw do malowania i rysunku Streaks czy Anim – zestaw do kolorowania. Jak myślisz, czy tacy klienci zostaną dłużej na stoisku? My jesteśmy pewni, że tak !

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!