Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla parafii, kościołów i związków wyznaniowych czy są potrzebne?

Gadżety reklamowe dla parafii, kościołów i związków wyznaniowych
Pomysłowe gadżety dla katolików, protestantów i baptystów.

7 praktycznych i pomysłowych gadżetów dla kościołów, parafii i na pielgrzymkę

  • torby podróżne z logo parafii
  • poręczne parasole z nadrukiem
  • czapeczki i koszulki z herbem kościoła
  • artykuły odblaskowe przydatne w pielgrzymce
  • apteczki pierwszej pomocy dla pielgrzymów
  • bidony podróżne dla związków wyznaniowych
  • kubki i długopisy reklamowe dla każdej parafii
Czy religia powinna się reklamować?

Jak wykorzystać gadżety reklamowe dla kościołów, parafii i zborów?

Parafia czy kościół jest miejscem, w którym wierni spotykają się na nabożeństwie i naukach religii. Jest to przestrzeń wykorzystywana do celów duchowych, gdzie nie powinno być miejsca na działania marketingowe. W końcu parafia nie działa komercyjnie i nie podkrada innej parafian. Niemniej jednak kościół w dzisiejszych czasach chce dotrzeć ze swoimi naukami do młodego pokolenia, które coraz częściej odchodzi z kościoła nie zgadzając się z ich postępowaniem i nadużyciami. Kościół musi walczyć o uwagę i przywrócić swoje dobre imię wśród parafian. Parafianie to ludzie, którzy uczestniczą w nabożeństwach w parafii. Są to w większości katolicy, ale też protestanci, baptyści także wyznawcy. Jeśli kościół ich straci może w zasadzie przestać istnieć. Co zatem zrobić by młodzi ludzie powrócili do kościoła. Można właśnie wykorzystać praktyczne i nowoczesne narzędzia marketingowe jak gadżety reklamowe dla kościoła, parafii i zborów z pięknie wykonanym logo parafii. Logo kościoła czy parafii to ważny element brandingu, który należy dokładnie przemyśleć przy projektowaniu materiałów promocyjnych dla organizacji, takich jak gadżety reklamowe na pielgrzymkę. Herb parafii powinien być charakterystyczny i rozpoznawalny dla tych, którzy go znają, ale nie na tyle skomplikowany, aby był nierozpoznawalny dla osób spoza parafii. Musi zawierać elementy, które identyfikują kościół i daną parafię. Takie produkty promocyjne można wykorzystać na pielgrzymkach, seminariach, a nawet zjazdach parafian.

Najlepsza pielgrzymka z gadżetami reklamowymi dla pielgrzymów

Gadżety reklamowe dla kościołów na pielgrzymkę, czyli z czym w daleką drogę ku zbawieniu

Pielgrzymka to starożytna tradycja podróżowania do świętego miejsca. Jest to duchowa podróż, którą od wieków praktykują ludzie na całym świecie, w tym chrześcijanie, muzułmanie, hinduiści i buddyści. Do pielgrzymki szykują się od dawna, ale od niedawna towarzyszą im w tej drodze gadżety reklamowe dla kościołów na pielgrzymkę. Nic dziwnego, że parafianie – pielgrzymi korzystają z funkcjonalnych produktów promocyjnych w drodze do świętego miejsca, które nie tylko ułatwiają im życie w drodze, ale sprawiają, że jest ona przyjemniejsza i bezpieczna. Dodatkowo gadżety reklamowe dla kościołów i parafii zostają przez nie oznakowane więc parafianie mogą się dzielić na poszczególne grupy wyróżniające się nadrukiem logo na ich powierzchni. Do najfajniejszych i przydatnych gadżetów reklamowych na pielgrzymkę należą parasolki lub peleryny. Te drugie zwłaszcza ze względu na swoją niską wagę. Choć np. parasol Alexon nie należy wcale do ciężkich. Jednak wymaga już ciut więcej miejsca w plecaku Avenir czy w torbie bawełnianej Barrel niż składana peleryna przeciwdeszczowa dla dorosłych Rainfree. Skoro jesteśmy przy deszczu i plecaku dobrze mieć na względzie pokrowiec na plecak Ilusion. Pokrowiec jest nie tylko zabezpieczeniem dla plecaka i rzeczy w nim ukrytych, ale jest także odblaskowym produktem z serii bezpieczne gadżety dla kościołów na pielgrzymkę z logo. Z tej serii jest mnóstwo ciekawych propozycji, które zabezpieczą pielgrzyma w drodze do świętego miejsca z jego parafią.

Gadżety dla parafian

Parafie wiedzą jak skutecznie wspierać kościół podczas pielgrzymki

Znaczące i cenne gadżety religijne

Budujące świadomość religijną gadżety reklamowe dla parafii i parafian

Gadżety reklamowe dla parafii i parafian towarzyszą im od jakiegoś czasu. Nastawienie kościoła do marketingu zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Kościół stał się bardziej otwarty i nowoczesny. Odszedł od skostniałych zasad i zachęca do nowego, innowacyjnego podejścia do kwestii religii. Nie wszyscy mają takie podejście. Jednak Ci, którzy je zmielili dziś przyciągają rzesze parafian i cieszą się wspólnym kultywowaniem wiary. Najpopularniejszymi gadżetami reklamowymi dla parafii i parafian są różaniec i krzyżyk. Są to dwa najczęstsze symbole religijne, które można zobaczyć w kościołach oraz na szyjach lub rękach ludzi. Paciorki różańca są używane jako forma modlitwy, w której osoba powtarza określone modlitwy, licząc każdy koralik. Krzyż symbolizuje chrześcijaństwo i jest noszony przez wielu chrześcijan jako znak ich wiary. Są to dewocjonalia, a my zaproponujemy Ci inne ciekawe rozwiązania, dzięki którym Twój parafianin nie zapomni o kościele. Funkcjonalnymi gadżetami dla kościoła i parafii jest odzież reklamowa z nadrukiem herby lub grafiki parafii. Takie produkty promocyjne mogą być wykorzystywane przez wszystkich – katolików, protestantów czy baptystów. Do popularnych należą czapeczki czy koszulki. Aby uniknąć sportowego sznytu dla kościołów proponujemy kapelusz przeciwsłoneczny Solaris, dostępny w wielu pięknych kolorach, na których logo będzie wyglądało zacnie. A koszulki – najfajniejszym jest model Kiso męski czy Kiso damska – przydatne na parafialnych wyjazdach.

Upominki dla parafian

Odzież reklamowa dla kościoła i jego wyznawców

Czy kościół jest marką?

Jak znakować gadżety reklamowe dla kościołów, parafii i zborów?

Kościół jak każda organizacja, chcąca zaznaczyć swoje miejsce na rynku, nawet jeśli jest to rynek parafian, chce pokazać się od jak najlepszej strony i najlepszym ku temu sposobem są niezawodne gadżety reklamowe dla kościołów, parafii i zborów oznakowane ich logo. Znakowanie gadżetów reklamowych to powszechna praktyka w branży reklamowej. Pomaga zidentyfikować produkt promocyjny, firmę i odróżnić je od konkurencji i konkurencyjnych. Kościół w prawdzie nie ma konkurencji, ale chce zaistnieć w świadomości swoim wiernych. Dlaczego więc nie wykorzystać w tym celu gadżetów reklamowych? Sposobów na oznakowanie gadżetów jest wiele – wszystko zależy od produktu i materiału, z którego został on wykonany. Inny nadruk będzie pasował na koszulki a inny na bidony. Ważne, aby nadruk logo – grafiki subtelnie podkreślał wartość parafii czy kościoła i by wierni się z nim utożsamiali. Gadżety reklamowe dla kościołów, parafii i zborów z oznakowaniem logo to także dobry sposób na podziękowanie parafianom za ich wsparcie i pomoc. Wielu z nich wspiera działania kościoła w pomocy najuboższym czy poszkodowanym, samotnym matkom czy narkomanom takie jak Fundacja Pomocy Samotnym Matkom działająca przy Diecezji toruńskiej czy inne oddziały Caritas lub Stowarzyszenie Monar, wspierane przez kościół. Gadżety takie jak kubki Americano EU czy eleganckie długopisy Digit z metalowym klipsem z grafiką kościoła mogą stanowić upominek w ramach podziękowań parafianom i wiernym.

Gadżety dla kościołów

Kto powiedział że parafia nie powinna obdarowywać gości drobnymi gadżetami ?

Anielskie gadżety dla wiernych

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetów reklamowych dla kościołów na pielgrzymkę?

Z pewnością gadżety reklamowe dla kościołów na pielgrzymkę muszą spełnić dwa warunki. Jeden być wykonany z wysokiej jakości komponentów i muszą być funkcjonalne. Bez tego gadżety reklamowe dla parafii i kościoła będą po prostu bezużytecznymi produktami, które w żaden sposób nie spełnią się w roli produktu marketingowego i nie spełnią swojego przeznaczenia. Pisaliśmy o tym wcześniej na naszym blogu, zwłaszcza w tekście pt: Gadżety dla telewizji i radia. Wiele z produktów, które kościół czy parafia zaplanowały na pielgrzymkę musi wytrzymać trudną drogę i ekstremalne warunki, którymi charakteryzuje się wyprawa do miejsc świętych. Zwłaszcza pielgrzymki piesze. Wierni mają ograniczony bagaż, gdyż wszystko co niosą, niosą sami. Nie mają wsparcia. Ważne, aby zaplanowali sobie takie gadżety reklamowe dla kościołów na pielgrzymkę jak apteczka reklamowa jak apteczka Foldoc – mała i poręczna, która zawiera wszystkie potrzebne przedmioty do udzielenia pierwszej pomocy. Ponadto w torbie pielgrzyma, o której wspominaliśmy wyżej muszą się znaleźć takie przedmioty jak bidon czy termos takie jak bidon aluminiowy Tripper o pojemności 880 ml z dodatkowym karabińczykiem by można go wygodnie przypiąć do plecaka. Warto postawić też na bezpieczeństwo pielgrzymów i wyposażyć ich w odblaskowe gadżety reklamowe dla kościołów takie jak opaskę Hitzczapeczkę Sportif czy światełko Circle Reflect. My do kompletu dorzucilibyśmy jeszcze latarkę Castor i powerbank do podładowania telefonu Bolt 2200mAh.

Nie wybieraj się na pielgrzymkę bez tych gadżetów

Upominki na pielgrzymkę

Specjalistyczna pomoc 24/7

Doradzimy i pomożemy w wyborze gadżetów reklamowych dla parafii, kościołów i wiernych

Działamy w branży reklamowej już ponad 20 lat i branża gadżetów reklamowych z logo nie ma dla nas tajemnic i nie ma dla nas znaczenia dla jakiego sektora są to gadżety. Czy to dla teatru, czy stomatologów, czy kościoła. Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania i z przyjemnością realizujemy je dla naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę gadżetów reklamowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów w tym także dla kościoła i parafii. Zapewniamy oznakowanie, nadruki logo i inne działania marketingowe dla naszych klientów. Wiele firm również z „sektora religijnego” poszukuje nowych sposobów reklamowania swoich produktów i usług. Przekonali się, że gadżety reklamowe są na to skutecznym sposobem. Gadżety reklamowe umożliwiają firmom dotarcie do klientów w sposób masowy i stosunkowo tani, zważywszy na ceny reklam telewizyjnych, radiowych czy banerów ulicznych. Branża religijna to dla nas nowość, niemniej podchodźmy do otrzymanych zapytań z pełną powagą, szacunkiem i profesjonalizmem. Wiemy, że za pracę, którą wykonamy są dwie możliwe zapłaty – piekło i niebo. Wybieramy to drugie, licząc na dobrą ocenę gadżetów reklamowych dla parafii i kościołów na pielgrzymkę i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań by były to produkty promocyjne godne zaufania i uwagi wiernych. By nie uraziły nikogo a tylko jedynie podniosły wagę kościoła w oczach parafian. Zależy nam na ich zadowoleniu tak samo jak na satysfakcji osób zamawiających. Jesteśmy stale do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!