Logo gr
0
0

Medyczne gadżety reklamowe dla lekarzy, przychodni i gabinetów lekarskich czyli dla całej opieki zdrowotnej

Medyczne gadżety reklamowe dla lekarzy, przychodni i gabinetów lekarskich czyli dla całej opieki zdrowotnej
Jak efektywnie dotrzeć do pacjentów?

7 atrakcyjnych gadżetów reklamowych dla lekarzy i gabinetów lekarskich

 • praktyczne długopisy reklamowe dla lekarzy,
 • gadżety antystresowe dla pacjentów przychodni,
 • apteczki reklamowe z logo kliniki,
 • koszulki z logo gabinetu lekarskiego
 • oryginalne kubki reklamowe i termosy dla służby zdrowia,
 • identyfikatory imienne z nadrukiem logo placówki,
 • gry i zabawki dla najmłodszych pacjentów
Kanały marketingowe dla lekarzy

Gadżety reklamowe dla lekarzy, przychodni i szpitali czy to kontrowersja?

Reklama była i niezmiennie jest głównym narzędziem promocyjnym, komunikacji z rynkiem i efektywnego przekazywania cennych informacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każda branża sięga i wykorzystuje to efektywne narzędzie w celach marketingowych. Środowisko lekarskie nie odbiega od tych standardów. Wspominaliśmy o tym już w poprzednim teście na blogu pt: Gadżety reklamowe dla zwierząt, w którym poruszyliśmy temat wykorzystywania potencjału gadżetów reklamowych dla lekarzy weterynarii. Lekarzeklinikiprzychodnie czy szpitale zwłaszcza te z sektora prywatnego chętnie reklamują swoje usługi, mając świadomość rosnącej konkurencji. Z początku, jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia. Były to placówki publicznego zaufania a reklama kojarzyła się z czymś kontrowersyjnym.  Nie mogło być mowy, aby pokazywać się na spotach reklamowych czy wręczać gadżety reklamowe dla lekarzy, przychodni i gabinetów lekarskich jako upominki czy prezenty promocyjne. Obecnie reklamodawcy stali się bardziej kreatywni w swoich metodach informowania opinii publicznej a przedstawiciele opieki zdrowotnej bardziej elastyczni i chętni do podejmowania aktywności marketingowych, choćby tych z wykorzystaniem atrakcyjnym i przykuwających uwagę gadżetów z logo dla służby zdrowia. Drugim sposobem są reklamy w mediach, ale ich koszt znacznie przewyższa niektóre budżety. Nie każdy dysponuje takimi środkami. Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę unikalnych gadżetów reklamowych dla lekarzy.

Konferencje i targi, czyli tam wykorzystaj gadżety reklamowe dla lekarzy.

Jak wykorzystać potencjał gadżety reklamowe dla lekarzy i gabinetów lekarskich?

Reklama jest również skutecznym sposobem informowania opinii publicznej o nowych urządzeniach i sposobach leczenia a także o nowych wchodzących na rynek lekach. Ponadto można ją wykorzystać do rekomendowania nowych placówek przychodni, gabinetów lekarskich czy szpitali. Idealnym sposobem promocji powyższych produktów i usług lekarskich są właśnie gadżety reklamowe dla lekarzy i przychodni zdrowia. Są to produkty, które mogą być wręczane przy okazji licznych targów medycznych, konferencji dla lekarzy i szpitali czy sympozjów lekarskich jako element pakietów startowych, produkt sprzedażowy lub też jako upominek od organizatora. Mogą być to też gadżety reklamowe dla lekarzy i służby zdrowia zachęcające do współpracy. Takie produkty promocyjne to wyśmienita mobilna reklama, budująca świadomość marki takiej jak LuxmedMedicover czy Dr Klimas – Efekt Klimasa. Gadżety reklamowe dla klinik, szpitali i przychodni muszą spełnić kilka wymogów. Muszą być estetyczne, funkcjonalne i oznakowane logo którejś z placówek medycznych lub danego lekarza.  Nikt nie chce, aby dały odwrotny efekt. Solidne wykonanie, trwały materiał, z którego są wykonane oraz profesjonalne znakowanie logo to podstawa. Do tego muszą być dopasowane do barw kliniki czy przychodni. Przykładem może być Luxmed z niebiesko-zielonymi barwami, który skupia się na wyborze gadżetów reklamowych dla lekarzy na kolorze niebieskim i zielonym oraz na kolorze białym – jak bo ten kojarzy się z czystością i higieną oraz sterylnością.

Unikalne rozwiązania dla gabinetów i szpitali

Jakie gadżety reklamowe dla lekarzy z indywidualną praktyką, a jakie dla przychodni czy szpitali?

Nieatrakcyjne reklamy w przeszłości wywoływały różne reakcje społeczne, dlatego dzisiejsi producenci gadżetów z logo dla lekarzy i przychodni, klinik i szpitali a wraz z nimi my agencje reklamowe staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom dbając by nasze produkty promocyjne dla służby zdrowia były tak jak ona bezpieczne, godne zaufania i staranne. Każdego dnia kreatywni producenci prezentują na rynku nowe, innowacyjne gadżety reklamowe dla lekarzy i szpitali by przyciągały pacjentów w nienachalny i niebanalny sposób. Nieustannie wymyślają nowe sposoby informowania konsumentów o nowych produktach, usługach, zabiegach i procesach leczenia w nowych gabinetach, klinikach i przychodniach, wykorzystując nietuzinkowe i nieszablonowe gadżety takie jak długopisy przydatne do wypisywania recept lub zaleceń oraz notowania przypomnienia o kolejnej wizycie. Pięknym modelem jest Beta Soft wykonany z aluminium w ośmiu kolorach. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi kolorów można je dopasować do praktycznie wszystkich istniejących klinik. Idealnym atrakcyjnym dodatkiem do długopisu są notatniki najlepiej z samoprzylepnymi karteczkami, takie jak duży notatnik Block-Mate w formacie 3A 85×85, na których można zapisać jakieś uwagi odnośnie sposobu leczenia dawkowania leków. Takie miejsce jak karteczki to wyśmienita lokalizacja do umieszczenia logo kliniki. Na trzecim miejscu są evergreeny marketing’owe, czyli kubki jak Cinander 370ml, używane przez pracowników recepcji, ale też i lekarzy.

Gadżety dla szpitali

Kliniki i prywatne szpitale wiedzą jak skutecznie reklamować się wśród pacjentów

Coś dla najmłodszych pacjentów

Ciąg dalszy propozycji gadżetów reklamowych dla lekarzy i służby zdrowia

Ośrodki opieki zdrowotnej wspierają się reklamami w postaci gadżetów reklamowych dla lekarzy i szpitali, które zamawiają u nas i oferują swoim pacjentom jako najlepsze narzędzie reklamy na rynku, do tego niskokosztowe więc oszczędzają pieniądze. Z naszej oferty korzystają nie tylko pediatrzy, interniścilaryngolodzyortopedzi czy kardiolodzy, ale także miejsca i placówki, w których Ci przyjmują. Działania te mają na celu zwrócenie uwagi na daną klinikę czy przychodnię i zachęcenie pacjentów do wizyty właśnie tu. Przeanalizujmy pediatrów. Oczywiście kluczową rolę pełni to renoma i opinia o lekarzy, ale jeśli klinika zaopatrzy się w super kolorowanki czy zabawki dla dzieci to z pewnością „kupi” w ten sposób ich rodziców, którzy przedłożą taką przychodnię nad inne. Nie musi być to coś wielkiego ale brelok z maskotką Reindeer czy kolorowanka z kredkami w zestawie Figgy. Mogą być to drobiazgi, do kącika zabaw w przychodni czy klinice jak drewniane domino Domin. Te małe gadżety reklamowe dla prywatnych gabinetów i klinik oraz szpitali skutecznie zwiększą liczbę wizyt pacjentów w placówkach opieki zdrowotnej. Istotna z punktu widzenia kliniki jest przestrzeń – wiadomo kluczowe jest tu leczenia a nie miejsca na wymyślne acz efektywne gadżety reklamowe dla szpitali. Na szczęście nasze gadżety reklamowe dla lekarzy są małe, ale o wielkiej sile oddziaływania. Praktycznym gadżetem jest smycz z identyfikatorem jak zestaw Heathered by łatwo poznać lekarza i klinikę, w której przyjmuje.

Gadżety dla szpitali

Kliniki i prywatne szpitale wiedzą jak reklamować się wśród małych pacjentów

Personalizacja, czyli to co najcenniejsze w gadżetach

Atrakcyjne i profesjonalne znakowanie gadżetów reklamowych dla lekarzy i przychodni

Wyobraź sobie pacjenta, który stojąc w kolejce na zastrzyk otrzymuje od Ciebie świetny antystres który go zrelaksuje (do tego będzie pracował nadgarstkiem!) Bez wątpienia taki pacjent będzie Ci wdzięczny i wróci w Twoje progi ponownie. Niemniej by tak się stało i by ten mały upominek reklamowy lub drobiazg promocyjny nie zginął w setce innych, który pacjent otrzymuje musisz go oznakować logo kliniki. Proponujemy kilka fajnych rozwiązań, na widok których Twój pacjent się uśmiechnie i wywoła to u niech pozytywną relację a wizyta u takiego lekarza przebiegnie w miłej atmosferze. Dla lekarza:

 • kardiologa polecamy serduszko DEEP
 • neurologa polecamy mózg BARRIE
 • dietetyka polecamy marchewkę CARROTT
 • pediatry polecamy misia URSO
 • ortopedów polecamy piłkę NEESON zakładając, że do większości kontuzji dochodzi podczas aktywności sportowej
 • stomatologa polecamy uśmieszek HAPPY

Natomiast dla pielęgniarek w zabiegowych czerwoną krwinkę REDS.
Każdy z tych gadżetów reklamowych dla lekarzy, gabinetów, przychodni, klinik i szpitali musi być właściwie oznaczony profesjonalnym nadrukiem logo placówki. Tak właśnie zaznaczy ona swoje miejsce na rynku. Dzięki oznakowanym produktom promocyjnym, które wręczasz swoim pacjentom Ci czują się szczęśliwi, potraktowani specjalnie i indywidualnie. Nie maja wątpliwości, że te placówki zapewniają im wysoką jakość opieki a przy okazji dbają o radość pacjentów, przy zachowaniu niskich cen, bo gadżety reklamowe dla lekarzy oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Sympatyczne drobiazgi z nadrukiem

Upominki dla ortopedy, neurologa, dietetyka i kardiologa

Promocja najwyższej jakości

Strategia marketingowa z wykorzystaniem gadżetów reklamowych dla lekarzy i szpitali

Reklama jest istotną częścią strategii marketingowej. Lekarze muszą się reklamować, aby ludzie wiedzieli, dokąd się udać, jeśli są chorzy. Kliniki by zachęcić do wizyt właśnie u nich. Oba te podmioty wykorzystują innowacyjne rozwiązania niesztampowych gadżetów reklamowych dla lekarzy i szpitali. Promują w ten sposób to co mają najlepsze – swoje produkty i usługi i robią to w sposób niebanalny korzystając z funkcjonalnych prezentów promocyjnych. Ponadto w przypadku szpitali – te używają gadżetów reklamowych dla szpitali by promować dostępne w nich zabiegi lecznicze i procedury a nawet operacje Reklamy to dla firm sposób na rozpowszechnianie wiedzy o swoich produktach, usługach i lokalizacjach. Pracownicy medyczni mają do dyspozycji szeroką gamę gadżetów dla przychodni. Dobrze dobrane gadżety reklamowe dla lekarzy i klinik oraz ich szeroki wybór to gwarancja wysokiej jakości opieki medycznej w danym gabinecie i przychodni. W ten sposób podkreśla się marketingowe podejście zarządzających, którzy dbają o swoja placówkę i wychodzą naprzeciw potrzebom pacjenta, nie tylko w zakresie medycznym. Gadżety reklamowe dla klinik to sposób dla służby zdrowia na szerzenie świadomości o nowinkach medycznych. Reklama opierająca się na gadżetach reklamowych dla szpitali zwłaszcza prywatnych jest niezbędna zwiększania dochodów. Dzięki nim placówka zyska sławę i nowych pacjentów. Dotrze szybciej i masowo do swojej potencjalnej grupy odbiorców i zaznaczy pozycje na rynku medycznym.

Podaruj i promuj

Gratisy firmowe które przydają się w codziennym życiu – wszyscy je lubią!

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!