Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Biały
Czarny

Bogard – smartwatch

62.75 76.53 

Clemence – damski zegarek

18.52 22.58 

Cronus – zegarek

7.18 8.76 

Direction – zegarek z kompasem

1.05 1.28 

Droy – termometr – smartwatch

51.18 62.42 

Leroux – termometr – opaska

32.03 39.06 

Marquant – męski zegarek

31.11 37.94 

Proxor – smart watch

100.64 122.73 
Biały
Czarny
Czerwony
fuksji
Niebieski
+2
Zielony
Żółty

Ragol – smartwatch

44.12 53.81 

Simont – smart watch

73.28 89.36 

Soldat – męski zegarek

24.74 30.17 
Biały
Czarny
Czerwony
Pomarańczowy

Zegarek z krokomierzem Get-Fit

9.57 13.13 

Zegarki sportowe z nadrukiem reklamowym, krokomierze z logo

Bycie fit to aktualnie styl życia. Stosujesz odpowiednie diety, wybierasz właściwą suplementację, uprawiasz sport, który pomoże Ci utrzymać nienaganną sylwetkę. Robiąc to wszystko dbasz przede wszystkim o swoje zdrowie przedłużając sobie w ten sposób życie. To jakie osiągasz rezultaty, ile tracisz na wadze, jak rozbudowujesz swoją tkankę mięśniową – to powód do dumy i satysfakcji, którym możesz pochwalić się najbliższym, trenerowi czy znajomym z siłowni. Aby monitorować Twoją aktywność i osiągnięcia pomocne są wszelkie urządzenia i akcesoria elektroniczne takie, jak smartwachte i krokomierze reklamowe, pilnujące Twoich wyników.

Czytaj dalej

Bądź fit z smartwatchami i krokomierzami reklamowymi

Nowoczesne akcesoria sportowe – smartwatche i krokomierze reklamowe mierzą ilość wykonanych kroków, spalonych kalorii i przebyty dystans. Te bardziej rozbudowane o dodatkowe funkcje mogą również wyliczyć długość Twojego kroku oraz potwierdzić i zachować pomiar Twojego ciała. Gadżety te mogą być wyśmienitym produktem dla aktywnie uprawiających sport amatorów, ale również dla zawodowych maratończyków czy triatlonistów. Taki gadżet może być wymarzoną nagrodą za wybitne osiągnięcia, za miejsce na podium, będąc jednocześnie najlepszą formą reklamy. Nadruk logo na smartwatchu czy krokomierzu reklamowym między innymi  organizatora, partnera czy sponsora danej imprezy sportowej może przyczynić się do uświadomienia istnienia jego marki. Wysoka jakość wykonania, użyte materiały i komponenty sprawiają, że produkt jest niezawodny i sprawdzi się w wielu ekstremalnych sytuacjach. Ich dynamiczny wygląd i nowoczesny design przyciągają uwagę. Dodatkowe oznakowanie logo, nazwą firmy czy sloganem motywacyjnym może podnieść wartość produktu. Twoja marka będzie kojarzyć się ze motywacją, zdrowym trybem życia i promocją sportu.

Ekspozycja logo na smartwatchu i krokomierzu to krok do sukcesu

Promowanie zdrowego typu życia i aktywności bez względu na wiek czy zainteresowania to powód do dumy. Każdy chce zyskać uznanie w oczach otoczenia. Dlatego sprzedaż spersonalizowanych gadżetów reklamowych takich jak smartwatche czy krokomierze z wyeksponowanym logo marki z pewnością przekuje się na wzrost obrotów. Wykorzystanie ich natomiast do promocji firmy i użycie w formie prezentu w zestawie wraz z innymi sportowymi gadżetami takimi jak worek sportowy, bidon czy stoper dla wyjątkowych partnerów zbuduję trwałą relację biznesową.