Logo gr
0
0

Już nie 10 zł tylko 20 zł czyli droższe prezenty i gadżety dzięki Slim Vat

Gadżety reklamowe z logo firmy do 20 zł

Mały prezent? Nie. Teraz możesz zaszaleć z gadżetem dla klientów do dwóch dych 😉

Czasami – no dobra – często przy wyborze gadżetów reklamowych kierujesz się nie tylko ich atrakcyjnością, funkcjonalnością ale również ceną produktu. Nie zamawiasz w końcu kilku sztuk za parę złotych ale większe hurtowe ilości, których łączna wartość już „waży” i jest znaczącą pozycją w Twoim budżecie. A to z kolei wpływa na Twoje decyzje, jaki wybrać gadżet by spełniał się w roli nośnika reklamy i był efektywnym narzędziem promocyjnym Twojej marki. Wiesz doskonale – inaczej by Cię tu nie było, że gadżety reklamowe mają niebywały potencjał marketingowy. Dlatego skupiasz się na takich produktach, które zbudują Twoją relację z branżą, utrwalą ją z klientami, co ważne przypadną im do gustu ale co najważniejsze pomogą Ci wyprzedzić konkurencję. Współczesne gadżety reklamowe, które znajdziesz na naszej stronie dostępne są od przysłowiowej złotówki do kilkunastu bądź kilkudziesięciu złotych za sztukę. Możesz wybierać z różnych kategorii, różnych kolorów, form, funkcji i przeznaczenia. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich klientów. Ty również. Jednak do pewnego czasu dokładnie do 31 grudnia zeszłego roku byłeś w pewien sposób ograniczony. Granicę wyznaczała wartość 10 pln*. Tyle mógł kosztować Cię prezent dla ulubionego klienta. Prezent, którego nie musiałeś wykazywać w ewidencji podatkowej. Teraz to uległo zmianie.

Od 1 stycznia podaruj klientowi gadżet do 20 pln*!

Od Nowego Roku zgodnie z Ustawą SLIM VAT granica ta została przesunięta i aktualnie upominek, który wręczasz klientowi może kosztować do 20 pln* i Urząd Podatkowy nie będzie wymagał od Ciebie ewidencji i opodatkowania takiego drobiazgu. To bardzo dobra wiadomość. Czekaliśmy na nią. Wiemy, że Ty również. Oczywiście kwota ta może zostać przekroczona – do czego zachęcamy, pamiętaj jednak, że upominki reklamowe w przedziale 20-100 pln* należy zarejestrować a wszystko co powyżej 100 pln* będzie wymagało opłacenia podatku VAT. To poniekąd skłania klientów to zamawiania większych ilości jednego produktu jednocześnie. Taka opcja opłaca się bardziej. Po pierwsze dlatego, że im więcej sztuk danego gadżetu reklamowego zamówisz, tym cena jednostkowa maleje a po drugie jeśli wartość jednego zamówienia przekroczy kwotę 5000 pln* dostarczymy Ci je bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie naszego kraju! To wydaje się być bardziej opłacalne.

Jakie zaproponujemy Ci gadżety reklamowe do 20 zł?

Wybór jest tak ogromny, że będzie trudno wskazać nam bez Twojej pomocy jeden idealny gadżet dla Ciebie. Wszystko zależy od branży, w której działasz i czego oczekujesz od swojego wymarzonego produktu, który zamierzasz wręczać swoim klientom, partnerom biznesowym czy pracownikom. Opowiedz nam o swoim pomyśle, jakie masz założenie, jaką wizję a my dopasujemy do tego coś, co z pewnością przykuje uwagę otoczenia. Coś co wyróżni Cię od konkurencji. Coś dzięki czemu zostaniesz zapamiętany na dłużej, bo gadżet pracuje na Twój sukces efektywnie i długo. W naszej ofercie jest ponad 25 tysięcy produktów, a wśród nich taki, który bez wątpienia spełni się w roli Twojego gadżetu reklamowego, z którym osiągniesz oczekiwany sukces.

Jeśli mamy możliwość przekroczenia dotychczasowej ceny produktu 10 pln* to skupmy się na produktach powyżej tej kwoty ale nie przekraczających 20 pln netto. Wybór nadal jest ogromny. Jeśli interesują Cię gadżety podróżne bo prowadzisz biuro podróży, pomyśl jaki fajny gadżet mógłbyś sprezentować klientowi do jego wymarzonego pakietu wakacyjnego – przydatny pasek do walizki, pakowaną kosmetyczkę lub bezpieczną i podręczną saszetkę na dokumenty. A może jesteś właścicielem salonu samochodowego z serwisem wówczas przypadną Ci do gustu narzędzia reklamowe lub produkty takie, jak ładowarka samochodowalatarka kieszonkowakamizelka bezpieczeństwa czy nawet brelok wielofunkcyjny z siedmioma przydatnymi rozwiązaniami. Takie produkty z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom. Jeśli natomiast zarządzasz popularnym SPA lub modnym salonem fryzjerskim Twoim klientkom i klientom spodobają się gadżety w stylu parasoli składanych, które uchronią ich przed deszczem i zimnem takie, jak parasol OHO, ręcznik lub z droższych szlafrok reklamowyTakie gadżety reklamowe przykuwają uwagę ale przede wszystkim świadczą o Twoim guście i nowoczesnym podejściu do biznesu i marketingu. Duże pole do popisu będziesz mieć jeśli zarządzasz zatrudniającą mnóstwo pracowników, dużą korporacją, która każdego dnia walczy z konkurencją o pozyskanie rynku. W tym przypadku musisz zaopatrzyć w gadżety reklamowe całe swoje biuro, pracowników ale i mieć szeroką gamę produktów promocyjnych, które możesz wręczyć klientom. Tu budżet nie gra roli. Możesz poszaleć i masz ku temu możliwości. Gama gadżetów biurowych jest tak wielka, że w tym jednym dziale znajdziesz wszystko czego potrzebujesz a nawet więcej. Długopisy, karteczki samoprzylepne, pendrive’y reklamowe, kalendarze, teczki, identyfikatory wraz ze smyczami, torby reklamowe lub konferencyjne, kalkulatory, kubki z nadrukiem a nawet gadżety antystresowe. Możemy wyliczać tak bez końca. Zadzwoń bo o gadżetach reklamowych możemy plotkować godzinami. Zwłaszcza o tych oficjalnych. Więcej na ten temat znajdziesz w tekście na naszym blogu pt: gadżety dla administracji i urzędów w maju przy okazji Święta Konstytucji.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

8 gadżetów do 20 zł – Teraz leganie dla każdego dzięki Ustawie o Slim VAT

Czy oznakowanie i opakowanie to dodatek czy część składowa gadżetu do 20 zł?

Aby produkt był znaczącym i efektywnym gadżetem reklamowym należy nadrukować na jego powierzchni logo firmy lub grafikę adekwatną do Twojej działalności. Subtelny grawer na małym etui czy długopisie czy wielki rzucający się w oczy sitodruk na parasolu czy torbie podróżnej zwróci uwagę otoczenia a Ty wraz ze swoją firmą i gadżetami używanymi przez Twoich dotychczasowych klientów w szybki sposób dotrzesz do nowych potencjalnych odbiorców. Tak działa magia gadżetów reklamowych z nadrukiem. Dodatkowym atutem, który podkreśli wartość wręczanego gadżetu jest jego opakowanie. Idealnie dopasowane wymiarem, charakterem, kolorem zgra się z produktem w nim zapakowanym. Oznakowanie również takiego opakowania wpłynie na odbiór prezentu. W oczach osoby obdarowanej będziesz uchodził za eksperta marketingowego, wyczulonego na najmniejszy nawet szczegół, których dla innych nie ma znaczenia a dla Ciebie stanowi istotną kwestię. My doceniamy takich zamawiających. Mamy pewność, że wiesz dokładnie czego chcesz i czego możesz od nas oczekiwać. My dajemy Ci gwarancję, że dostaniesz to, co zamawiasz w najlepszej jakości i najszybciej jak to możliwe. Wykonamy dla Ciebie nadruk logo oraz zapakujemy Twoje gadżety reklamowe w indywidualne pudełka z oznakowaniem i w zależności od Twoich potrzeb będzie to częścią gadżetu lub też oddzielną usługą. Możesz na nas liczyć i w tym względzie. 

  * – wartość netto

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!