Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Biały

4-portowy hub USB Round

8.55 11.46 
Biały
Czarny
Niebieski
Różowy
Żółty

Rozdzielacz USB Gaia 4-portowy

0.84 13.17 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

4-portowy hub USB Brick

3.07 12.33 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Aluminiowy 4-portowy hub USB i podstawka na telefon Power

10.90 13.29 
Czerwony
Niebieski
Zielony

Hub USB i kable 3-w-1

1.06 1.29 

Złącza reklamowe z logo firmy

Nowoczesne laptopy potrafią być tak kompaktowe, że często brakuje nam portów USB, by podłączyć wszystkie urządzenia, których potrzebujemy na raz. Jest to całkiem niewygodne, gdy musimy zrezygnować z jednego urządzenia, by podłączyć drugie. Na pomoc przychodzą tu różne złącza reklamowe z USB, które pozwalają podłączyć do 4 urządzeń na raz i przy okazji stają się narzędziem reklamowym. Tak mały i przydatny gadżet często znajduje się w zasięgu ręki na naszym biurku, na widoku otoczenia właściciela. Na każdym z dostępnych w ofercie złączy reklamowych możemy umieścić logo Twojej firmy za pomocą tampodruku, nadruku cyfrowego UV czy grawerowania laserowego.

Szeroka oferta złączy reklamowych

Złącze reklamowe występują w różnych wersjach. Niektóre modele posiadają kolorowe podświetlenie, które wskazuje na to, że urządzenie jest w trakcie ładowania. W ofercie posiadamy nawet złącza z podstawką na telefon. Złącze z nadrukiem mogą także być w różnych kolorach, co łatwo pozwala dobrać odpowiedni kolor do kolorów firmowych. Taki mały gadżet reklamowy jest świetnym upominkiem dla pracowników firmy. Jego koszt nie jest duży, a może znacznie ułatwić życie i codzienną pracę Twojego pracownika.

Złącza USB z logo firmy są jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych wykorzystywany podczas masowych akcji promocyjnych. Taki gadżet można rozdawać potencjalnym klientom na targach, spotkaniach czy konferencjach. Na pewno nie zapomną z niego skorzystać podczas akcji, a logo umieszczone na gadżecie przypomni o firmie, która go wręczyła. Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą gadżetów elektronicznych.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 17 ocen