Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Biały
Biały matowy

Card – pudełko na cukierki

1.71 3.09 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Srebrny

ClickToo – miętówki

2.90 5.28 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Srebrny

Flickies – miętówki

4.21 6.27 
Czerwony

Coracao – miętówki

2.14 2.61 
Biały
Czerwony

Hearties – cukierki

4.54 5.54 

Gadżety reklamowe na osłodę dnia Twojego klienta

Kiedyś bombonierka i goździk przewiązany srebrną lub złotą wstążką otoczony drobnymi kwiatuszkami gipsówki były standardem. Były formą wyrażenia wdzięczności i szacunku wobec obdarowanej osoby. Paniom czasem trafiała się para pończoch, panom butelka koniaku. Te drobne acz miłe gesty przeminęły jak PRL. Z czasem zostały zastąpione bardziej wymyślnymi i oryginalnymi gadżetami w formie prezentów, które wręczamy chcąc nawiązać z kimś miłą relację bądź utrzymać dotychczasową. Producenci zaczęli dosłownie stawać na głowie by dostarczyć rynkowi to czego potrzebował. Zasypano nas fantastycznymi upominkami – funkcjonalnymi i poręcznymi. Małymi i dużymi. Śmiesznymi i takimi na serio. Ale z czasem czegoś brakowało. Tego małego słodkiego drobiazgu, który osłodzi najbardziej pochmurny dzień. Czegoś co możesz wyjąć z torebki, plecaka, teczki i na chwilę zapomnieć o codziennych trudach. To właśnie małe cukiereczki, miętówki, mini czekoladki są tym czymś co możesz dołączyć do swojego gadżetu a z pewnością wywołają one uśmiech na twarzy osoby, które je otrzyma.

Magiczne mini pudełeczka ze słodkimi gadżetami reklamowymi

Forrest Gump powiedział, że „życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz na co trafisz”. I podobnie jest ze słodkimi gadżetami reklamowymi i innymi gadżetami do domu. Nasze małe pudełeczka skrywają pyszne cukierki, miętówki lub czekoladki, które możesz wykorzystać podczas promocji swojej działalności. Słodkie, kwaśne, miętowe, jak również owocowe, kawowe lub o innym wymarzonym smaku – jaki tylko Ci się zamarzy. Zapakowane w niewielkie pudełeczka, które można schować wszędzie więc nie będą zabierać dużo miejsca. Są poręczne i dyskretne. Pudełeczka wykonane są z metalu, papieru lub plastiku. Okrągłe, prostokątne lub w kształcie serca. Białe, czerwone, niebieskie – słowem w kolorach tęczy. Każde możesz spersonalizować dopasowując do swoich potrzeb. Wszystkie także możesz oznakować logotypem lub ciekawą grafikę nawiązującą do profilu Twojej firmy. Jeśli prowadzisz cukiernię, hotel czy gabinet SPA taki mały prezent wręczony na pożegnanie będzie z pewnością miłym i zapamiętanym na długo gestem. Pamiętaj jednak żeby na słodkim gadżecie znalazły się Twoje dane adresowe. Tylko w taki sposób zadowolony klient wróci do Ciebie i skorzysta ponownie z Twoich usług.

Słodkie co nieco czyli miętówki to gadżety

Słodki gadżet reklamowy będzie z pewnością mile widzianym prezentem. Doceni go bez wątpienia zarówno Twój gość, klient, partner biznesowy. Jest idealnym i wręcz wymarzonym gadżetem, który wesprze Twoje działania marketingowe na targach branżowych. Każdy odwiedzający Twoje stoiska z radością przyjmie taki podarunek traktując go jako Twoją wizytówkę, na której znajdzie niezbędny do kontaktu numer telefonu, adres email czy charakterystyczne logo. Siła oddziaływania i jednocześnie przyciągania słodkich gadżetów jest niebywała. Są one tuż obok długopisów, kubków i smyczy najpopularniejszym gadżetem reklamowym wykorzystywanym w kampaniach promocyjnych. Razem jako zestaw mogą stanowić Twoje ogromne wsparcie jeśli walczysz o pozycje na rynku, zaznaczenie na nim swojej obecności i zaistnienie w świadomości klientów. Skorzystaj z naszej pomocy. Służymy Ci radą i doświadczeniem. Nasi specjaliści osłodzą Twoje życiem zanim Ty osłodzisz je innym. Nie zapomnijcie też o : świece reklamowe i akcesoriach do serwowania, które także zostaną docenione.

Czy słodkie gadżety mogę wykorzystać jako prezenty dla gości hotelowych?

Słodkie gadżety należą do najmilszych gadżetów reklamowych jakie można wręczyć klientowi. Dlatego też z pewnością goście Twojego hotelu ucieszą się z małego pudełeczka pełnego czekoladek lub miętówek. To naprawdę miły gest.

Czy na wszystkie pudełeczka słodkich gadżetów można nadrukować logo?

Oczywiście, że tak. Pudełeczka do słodkich gadżetów wykonane są z plastiku, metalu lub w wersji ekologicznej z papieru. Każde może zostać oznakowane logo. Każde wręcz powinno być oznakowane logo by pełniło rolę gadżetu reklamowego. Fajnie jeśli również dodasz na nie, dla lepszej identyfikacji, swoje dane adresowe.

Jak długo czeka się na odbiór zamówienia słodkich gadżetów?

Tak samo jak w przypadku wszystkich innych gadżetów – średni czas wynosi od 24h do 7 dni roboczych. Wszystko zależy od wielkości zamówienia, oznakowania, specyfikacji i tego czy dany produkt znajduje się w naszym magazynie czy też musimy go specjalnie dla Ciebie sprowadzić.

Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 19 ocen