Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtruj
Czerwony

Kompres gorący Paris

4.44 5.42 
Kompres zimny/gorący Bliss
Zamknij
Czerwony
Zielony

Kompres zimny/gorący Bliss

2.41 3.50 
Kompres zimny/gorący Serenity
Zamknij
Zielony

Kompres zimny/gorący Serenity

3.68 4.49 
Kompres zimny/gorący w żelu Jiggs
Zamknij

Kompres zimny/gorący w żelu Jiggs

5.16 6.29 
Maska na oczy z kompresem zimnym/gorącym Bluff
Zamknij
Niebieski
Szary

Maska na oczy z kompresem zimnym/gorącym Bluff

5.16 11.06 

Opatrunki z nadrukiem, kompresy z firmowym logo

Każdemu z nas zdarzają się wypadki i kontuzje przy wykonywaniu różnych czynności domowych, sportowych lub obowiązków w pracy. Mniejsze lub większe. Błahe lub te bardziej niebezpieczne. Trzeba wówczas szybko przeciwdziałać aby zminimalizować skutki zdrowotne dla naszego organizmu. Warto mieć wówczas pod ręką apteczkę a w niej kompresy ciepłe i zimne. Te medyczne produkty wypełnione specjalistycznym żelem, związane z termoterapią i krioterapią zyskały spore uznanie w szybkim leczeniu urazów i łagodzeniu bólu.

Ciepły kompres żelowy przyczynia się do poprawienia ukrwienia, działa na spięte i skurczone mięśnie i pomaga w bólach menstruacyjnych. Natomiast kompres żelowy zimny chłodzi zmniejszając ból i obrzęk.

Czytaj dalej

Wysokiej jakoci kompresy i opatrunki z nadrukiem

Efekt przeciwbólowy jest uzyskiwany poprzez oddziaływanie niskiej temperatury na nerwy. Z takich rozwiązań najczęściej korzystają sportowcy aktywnie uprawiając ulubioną dyscyplinę. Jednakże kompresy ciepłe i zimne są leczeniem doraźnym. Każdego bólu czy urazu nie wolno zlekceważyć. Trzeba pamiętać, że mogą być one objawem poważniejszego schodzenia, na które kompresy nie pomogą.

Kompresy ciepłe i zimne mogą być również nieoczywistymi nośnikami reklamy. Prowadząc salon masażu, gabinet fizjoterapeutyczny czy po prostu mając własną działalność masując pacjentów w domu posłuż się kompresami ciepłymi i zimnymi z logo wraz z danymi kontaktowymi firmy wręczając je w formie upominku reklamowego. Na wyposażeniu dobrze wyposażonych klubów fitness lub nowoczesnych siłowni powinny znajdować się kompresy ciepłe i zimne z ich logo, które z powodzeniem mogłyby stać się ich wizytówką. Różnokolorowe kompresy z przykuwającą uwagę grafiką bez wątpienia będą dla pacjentów lub klientów przydatnym gadżetem, docenionym w krytycznym i najmniej oczekiwanym momencie.