Ekologiczne gadżety dla naszej planety!

Eko gadżety to nieodległy a dotyczący nas gorący temat

Z pewnością przeglądając Netflix, Amazon Prime czy też inne kanały zwracasz uwagę, że coraz częściej i więcej pojawia się programów dokumentalnych dotyczących ekologii. Różnych jej aspektów. Czy to o zbyt dużym konsumpcjonizmie, przytłaczającym nas ilością chociażby ubrań, czy to o zatrważającej ilości wszechobecnego plastiku czy o wzmożonej produkcji mięsa oraz wycince lasów w dorzeczu Amazonki. Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że to nie są tematy, które nas nie dotyczą. Nasza planeta to nasz dom. Jeśli zadbamy o nią właściwie i nie zlekceważymy znaków, które daje nam natura to zostawimy ją przyszłym pokoleniom w miarę dobrej kondycji. Zadbajmy o to zawczasu choćby z pomocą tak podstawowych produktów jak eko gadżety, które z zwiększą lub mniejszą świadomością używamy praktycznie każdego dnia. Czy to w pracy, w szkole, w domu czy na wakacjach.

Praktyczne eko gadżety w naszym nieekoświecie

Ekolodzy a tuż za nimi producenci gadżetów reklamowych od kilku lat zachodzą w głowę jak stworzyć grupę artykułów ekologicznych, które po pierwsze zastąpią dotychczasowe produkty, często mało chroniące środowisko naturalne, które będą pochodziły z recyklingu lub będą wykonane z biodegradowalnych komponentów a do tego będą użyteczne w naszych codziennych aktywnościach, jak również będą posiadały niewymierny potencjał marketingowy. Ich starania i produkty, które z powodzeniem tworzą w ostatnich latach znacząco wpłynęły na wewnętrzną politykę wielu państw. Ogromny sukcesem okazało się zaniechanie a finalnie zakaz używania jednorazowych reklamówek czy też plastikowych sztućców, w tym popularnych słomek do napoi. My, chcąc podążać za tym trendem a także wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tematem eko gadżetów dopasowaliśmy naszą ekoofertę do zwiększonej ilości zapytań i potrzeb naszych klientów. 

Ultrafunkcjonalne codzienne eko gadżety

Zamysłem eko gadżetów jest przede wszystkim to ze mają być zdrową dla nas i naszej planety alternatywą dla codziennych gadżetów. Dlatego producenci skupili się na… każdy produkcie, który używamy każdego dnia począwszy od podstawowego długopisu Envirostyle, wykonanego ze słomy pszenicznej i ABS po recyklingu, do którego dorzucili ekologiczny notes Lisboa. Oba produkty niezbędne w każdej szkole czy biurze. Do biura przyda się z pewnością dwuściankowy kubek Eco Wheaty o pojemności 350ml pochodzący w pełni biodegradowalnych łusek pszenicznych i PP. Po pracy wykorzystamy bez wątpienia super ekologiczną torbę na zakupy z juty Natural Shopper czy podobną acz wykonaną z korka torbę Almada. Oba ekogadzety można wykorzystać nie tylko podczas zakupów ale na przykład na rzeczy przeznaczone na fitness, jak koszulka, buty czy butelka Refresh 560ml ze szkła borokrzemowego, z bambusową nakrętką. Ekogadzet to też plecak jutowy Eco Pure, do którego zmieści się kosmetyczka Natural Tripper. Dzięki temu Twój krótki wyjazd weekendowy będzie odbywał się pod hasłem „be eco-friendly”. Na takim wyjeździe rozbudzaj w swoich dzieciach pozytywne nawyki ekologiczne, ucząc ich od małego prawidłowych zachowań. Dla najmłodszych mamy rewelacyjne ekogadzety w postaci zabawek jak drewniana skarbonka Housy, drewniane klocki Animal World oraz zestaw układanek logicznych. Ważne aby pokazać dziecku, że najistotniejszy jest pierwszy, nawet niewielki krok taki, jak zmiana słomki plastikowej na zestaw słomek papierowych Eco Sippy. Bo najważniejsze to zacząć od siebie. 

Eko gadżety z nadrukiem logo

Dobrych nawyków proekologicznych możemy uczyć i uświadamiać ich znaczenie dla planety ale także i dla naszego zdrowia jej promowanie eko gadżetów i choćby zamawianie ich na użytek własnej firmy, dla siebie i Twoich pracowników. Jak również wykorzystanie ich potencjału nie tylko ekologicznego ale i marketingowego w kampaniach promocyjnej Twojej działalności. Pokaż światu jak świadomą marką jesteś, dla której dobro i ochrona środowiska nie są obce, która dba o naturę i przyszłość planety wykorzystując w tych działaniach eko gadżety z nadrukowanym logotypem Twojej firmy. To wartość, którą poszczycić się może jeszcze niewielu. Ty bądź krok przed nimi. Bądź ekoprzedsiębiorcą.

Gadżety reklamowe ekologiczne

Najciekawsze propozycje gadżetów reklamowych w stylu eco

Czy ekologiczne upominki to przyszłość branży reklamowej?

Piasek pustyni

Długopis bambusowy Borneo

1.54 1.88 
Piasek pustyni

2-funkcyjna bambusowa szczotka prysznicowa Orion

45.53 55.52 
Piasek pustyni

Bambusowa deska do krojenia z nożem Avery

64.57 78.74 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony

Bambusowa smycz Julian z klipsem zabezpieczającym.

2.89 3.84 
Biały
Czarny

Bambusowa szczoteczka do zębów Celuk

3.17 3.86 
Biały
Czarny

Bambusowy pędzelek Plato do twarzy

30.06 38.10 
Brazowy

Kalkulator Eugene wykonany z bambusa

53.11 64.77 
Czarny
Niebieski
Piasek pustyni
Zielony

Lunchbox z włókna słomy pszenicy Crave

13.92 16.97 
Piasek pustyni

Szczotka Thimo do mycia naczyń

12.62 15.39 

Ekologiczne torby na zakupy - super pomysł na gadżet w stylu eco.

Czy ekologiczne upominki to przyszłość branży reklamowej?

Jak mogę się upewnić, że produkt, który wybrałem jest ekogadżetem?

Wszystkie produkty, które znajdują się w kategorii ekogadzety są zdrowe dla naszej planety. Są one wykonane z biodegradowalnych materiałów lub tworzyw pochodzących z recyklingu. Są to również ekogadzety przeznaczone do ponownego wykorzystania oraz wszystkie te wyprodukowane z naturalnych materiałów jak drewno, papier czy bambus Jeśli nie jesteś pewny czy Twój wybrany produkt nie szkodzi środowisku najlepiej skontaktuj się z nami.

Czy nadruk na ekogadżecie może być ekologiczny?

Nie ma metody znakowania stricte ekologicznej ale można zminimalizować jej zły wpływ na środowisko naturalne. Taką metodą jest na przykład tampodruk z wykorzystaniem ekologicznych farb. Rekomendujemy również klasyczny haft lub metodę tłoczenia. Przy tych technikach zużycie prądu, wody czy też szkodliwych substancji jak w przypadku innych metod jest najmniejsze.

Dlaczego ekogadżety są coraz częściej wybierane przez firmy ?

Firmy chętnie sięgają po ekogadzety bo chcą pokazać swojemu otoczeniu biznesowemu, że idą z postępem i zgodnie z współczesnymi trendami. Bycie eko jest aktualnie nie tylko modne ale wręcz pożądane. Klienci chętnie wybierają ekogadżety i zastępują nimi mniej zdrowe odpowiedniki. Idealnym przykładem są torby ekologiczne na zakupy, które praktycznie wyparły z rynku jednorazowe plastikowe reklamówki. Dzięki ekogadżetom zbudujesz obraz świadomej i proekologicznej marki, dbającej o środowisko.

Bądź eko i postaw na eko gadżet.

 Wiele świadomych firm staje przed dylematem, jak promować swoje usługi, nie przyczyniając się do zanieczyszczenia Ziemi, a jednocześnie postępując zgodnie z profilem firmy i własnymi przekonaniami. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy ekologiczne gadżety reklamowe. Tylko jakie wybrać? Z czego powinny być wykonane? W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne, drewniane ołówki promocyjne i kredki, ale również długopisy wykonane z makulatury, drewna czy korka lub takie wyprodukowane z rPET. Najpopularniejsze są długopisy ekologiczne. Ich funkcjonalność, ale i estetyka wykonania nie odbiega od plastikowych i metalowych odpowiedników. Są bardzo wygodne i trwałe, ale co najważniejsze również mogą zostać oznakowane logo Twojej firmy. Płócienna torba to przykład kolejnego uniwersalnego gadżetu reklamowego. Użyje go każdy i w dodatku wielokrotnie. Jest przyjazna środowisku, solidna i praktyczna. Złożona nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu Twój klient będzie mieć ją zawsze przy sobie. Przykładów ekologicznych gadżetów idealnych do znakowania jest wiele – metalowe lub papierowe słomki, woreczki na zakupy, ekologiczne ładowarki, pudełka ze słomy pszennej, gadżety z bambusa, zestawy do rysowania, notesy ekologiczne czy butelki filtrujące do wody. Wszystkie pochodzące z recyklingu lub biodegradowalne wzmacniają wartość umieszczonego na nim logo.

Ekogust.

Pamiętaj — ekologiczny gadżet powinien być uniwersalny, trafiać w gusta osób z różnych branż, w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Powinien być wykonany z wysokiej jakości biodegradowalnych materiałów, aby służyć im dłużej, a potem zostać zutylizowany w sposób przyjazny środowisku. Wybierając ekologiczne gadżety na upominki, wyślesz jasny przekaz, że jesteś odpowiedzialnym partnerem, świadomą marką, wyznającą proekologiczne i prospołeczne wartości. Zamawiając ekologiczne gadżety, staniesz marką eko równocześnie realizującą swoje cele marketingowe. Firmy podejmą współpracę z Tobą z dosłownie czystym sumieniem i eko radością.

Zamanifestuj swoją politykę dzięki ekogadżetom z logo.

Coraz częściej mówi się o zachodzących zmianach. O życiu z naturą, zdrowym żywieniu, segregacji odpadów, świadomych zakupach czy ograniczeniu zużycia plastiku. Bycie wege czy wegan to już nie tymczasowy trend, to życie. To sposób na to, jak ratować siebie i nasz planetę. Trendy proekologiczne zmieniają również świat marketingu i gadżetów reklamowych. Wbrew temu, co myślą niektórzy z nas każda działalność ma wpływ na nasze środowisko. Zamanifestuj to! Weź udział w globalnej kampanii na rzecz ochrony środowiska. Stań się wzorem dla pracowników i klientów. Daj przykład swemu otoczeniu, zamawiając ekologiczne gadżety wykonane z przyjaznych środowisku materiałów. Naniesiemy na nie logo Twojej firmy i w ten sposób zaznaczysz swoje proekologiczne stanowisko. Twoje działania i twoje gadżety spotkają się z całą pewnością z przyjaznym odbiorem. Bo będąc przyjazny środowisku będziesz przede wszystkim przyjazny sobie samemu!