Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla biur podróży i branży turystycznej czyli jedziemy na wakacje

Gadżety reklamowe dla biur podróży i branży turystycznej
Jak reklamować się w branży turystycznej?

7 podróżnych gadżetów reklamowych dla biur podróży

  • Walizki i torby reklamowe z logo
  • Zawieszki na walizki z oznakowaniem
  • Kosmetyczki podróżne
  • Etui na paszport z logo biur podróży
  • Daszek przeciwsłoneczny z nadrukiem
  • Zestaw podróżny do samolotu
  • Koszulki reklamowe z logo biura
Turystyczne gadżety nie tylko dla wybranych

Gadżety reklamowe dla biur podróży

Uwielbiamy podróżować. Im dalej i im dłużej tym lepiej. A jeśli do tego jeszcze jest egzotycznie to już w ogóle szaleństwo. Czasem tą podróżą spełniamy marzenia czasem błądzimy palcem po mapie w poszukiwaniu przygód i wciąż nieodkrytych przez nas miejsc. Wertujemy blogi podróżnicze, przewodniki, sprawdzamy oferty biur podróży, zagadujemy o rekomendacje znajomych. Czasem planujemy z wyprzedzeniem planując najdrobniejszy szczegół naszej podróży a czasem ad hoc, pakujemy walizkę, plecak i kilka potrzebnych rzeczy i korzystamy z ofert last minute i pędzimy w nieznane. Czasem robimy to sami, na własną rękę korzystając z dobrodziejstw Internetu a czasem zdajemy się na to, co proponują biura podróży, które cieszą się nieposzlakowaną opinią swoich klientów. Z czego wynika to, że raz chcemy wesprzeć się ofertą pośrednika a czasem nie? Z kilku czynników. Po pierwsze bariera językowa, po drugie swoboda poruszania się po Internecie a po trzecie koszty. Różnie to bywa. Raz oferta biura jest droższa niż własnoręcznie przygotowany pakiet a raz odwrotnie – tańsza bo pośrednik ze względu na wolumen zamówień ma lepiej wynegocjowane ceny, które może klientowi zaoferować. Dlatego nie ma co „obrażać się” na biura podróży tylko sprawdzać oferty. Bo oferta ofercie nie równa. Pytajmy zatem, sprawdzajmy i wybierajmy z najlepszych i by otrzymać najlepszy produkt turystyczny w najniższej cenie. A potem pakujmy się i w drogę.

Podróżne gadżety reklamowe dla pracowników

Upominki reklamowe z logo dla biur podróży i podróżnych

Ofert jest tak wiele i są tak różnorodne, że trudno, jeśli nie mamy sprecyzowanych planów, wybrać najlepszą. Warto, jak zauważyliśmy powyżej skorzystać z tego, co w swoich katalogach proponują nam biura podróży – zwłaszcza te wyspecjalizowane w egzotycznych podróżach jak Logos Tour lub te sprawdzone i od lat oferujące wybrane kierunki jak Grecos lub Wezyr, funkcjonujący obecnie jako Coral TravelMożemy zdać się również na międzynarodowe biura takie jak Tui czy Thomas Cook – wówczas możemy mieć pewność, że biuro jest wypłacalne a my bezpiecznie wrócimy do domu. Oczywiście kluczem do wszystkiego są ubezpieczenia, bez których nie powinniśmy w ogóle wychodzić z domu a co dopiero wyjeżdżać w podróż. Więcej na temat gadżetów dla firm ubezpieczeniowych pisaliśmy na blogu w grudniu 2021Tak więc pakiet „wyjazd” plus to absolutne must have. Must have są też oczywiście wszelkie gadżety reklamowe dla biur podróży, które podobnie jak agenci ubezpieczeniowi muszą się reklamować. A że konkurencja jest spora to muszą stanąć na głowie by przyciągnąć potencjalnych klientów do siebie, nie pozwolić im odejść do innego biura i co ważne wyposażyć ich w gadżety reklamowe dla biur podróży tak by stanowili mobilną reklamę na plaży, w samolocie, w hotelu czy na wycieczkę fakultatywnej.

Gadżety dla biura podróży – te specjalnie wybrane przez nas

Jak promować biuro podróży i usługi turystyczne?

Gadżety dla agencji i biur podróży, które zbudują Twoją markę i sukces

Gadżety reklamowe dla biur podróży można podzielić na dwie grupy: te zachęcające i te utrwalające. Zachęcające to te, które wręczmy klientom jako wabik, który ma ich zmobilizować to skorzystania z naszej oferty a jednocześnie odsunąć od konkurencji. Druga grupa natomiast to wszystkie te gadżety reklamowe dla biur podróży, które mają utrwalić istnienie marki nie tylko w świadomości klienta docelowego ale także w świadomości jego całego otoczenia. Czyli mają zapisać się w pamięci na dłużej tak by znajomi, towarzysze podróży a nawet nieznajomi zauważyli daną markę i chcieli z niej skorzystać w przyszłości. Na co zatem powinno się zwrócić uwagę? Po pierwsze na praktyczność i funkcjonalność. To połowa sukcesu. Druga sprawa to atrakcyjność produktów promocyjnych a trzecia oznakowanie ich logo biura. Jeśli te trzy czynniki zostaną zastosowane możesz liczyć na sukces. W kwestii funkcjonalności – gadżety reklamowe dla biura podróży muszą być przydatne na wyjeździe – jakimkolwiek dlatego też muszą być uniwersalne. Muszą być przydatne w górach, nad morzem, na wyżynach i nizinach, na nartach, na kite’cie, dla kobiet, dla mężczyzn, dla najmłodszych. Gadżety dla biur podróży muszą być atrakcyjne by nie tylko przykuwać uwagę ale by klient chętnie z nich korzystał i się nimi chwalił. Nie chcemy produktu, który trafi na dno szuflady lub walizki, skąd nigdy nie ujrzy światła dziennego. To pieniądze wyrzucone w błoto. Oznakowanie gadżetów z logo dla biur podróży… o tym za moment.

Upominki dla każdego biura podróży

Upominki z możliwością personalizacji dla firm z branży turystycznej

Jakie gadżety z logo dla biur podróży wybrać?

Skoro już wiemy jakie cechy powinny posiadać idealne gadżety reklamowe dla biur podróży i podróżnych wskażmy zatem te, które będą długo i wytrwale pracować na sukces Twojej marki. Zacznijmy od największych czyli walizki i torby podróżne. Osobiście najchętniej polecamy i te są też najchętniej zamawiane to walizka na kółkach BRUGES – mała acz pakowana o pojemności 33l walizka wykonana ABS i PET, co sprawia, że jest wyjątkowo lekka. Alternatywą jest walizka wykonana z materiału, również na kółkach PUEBLA. Jeśli wolisz nieco swobodniejszy styl polecamy torby lub plecaki – klasyczna torba z grubej dzianiny 20” lub torba weekendowa Oxford. Z plecaków polecamy plecak Viseu, które zmieści się do każdego luku samolotowego. Co więcej pomieści w sobie kosmetyczkę albo przezroczystą – hermetyczną Valentina albo nieco bardziej pakowną – Travelfit, która jest istotnym akcesorium podróżnika. Jak jesteśmy przy walizkach to niezwykle ważnym elementem jest zawieszka na bagaż – bo kto z nas nie doświadczył zgubienia bagażu i kto z nas nie wie jak to jest uciążliwe i mało komfortowe? L No więc właśnie co zrobić aby tę sytuację zminimalizować? Zawiesić zawieszkę na bagaż London lub Glasgow – może to pomóc. Oprócz tego, że łatwiej będzie Ci też zlokalizować swój bagaż wśród innych często bardzo podobnych. Zawieszki podobnie jak kosmetyczki i walizki można spersonalizować logo biura w subtelny lub przeciwnie w przeskalowany sposób, dzięki czemu reklama będzie widoczna. Ale o tym za moment 😉

Najbardziej oryginalne i unikatowe gadżety reklamowe dla biur podróży

Co jeszcze w kwestii gadżetów reklamowych dla biur podróży i podróżnych?

Do kompletu podróżnego tj. walizki, torby i kosmetyczki brakuje tylko etui na dokumenty i te też mamy i proponujemy zaprzyjaźnionym biurom podróży. Świetnym rozwiązaniem jest etui na paszport Odyssey lub Klimba. Ale już prawdziwym szaleństwem jest saszetka – etui Roger w neonowo-żółtym kolorze, do którego zmieści się nie tylko paszport ale i bilet, karty bankowe oraz certyfikat COVID-19. Wszystkie te gadżety mogą być nadrukowane logo biura, więc staną się idealną mobilną reklamą. Każdemu podróżnemu przyda się także zestaw podróżny składający się z opaski na oczy, skarpetek, często zatyczek do uszu i dmuchanej poduszki. Taki spersonlizowany zestaw Plonet będzie z pewnością miłym upominkiem. Podobnie jak trzy kolejne gadżety reklamowe dla biur podróży a są nimi: piłka plażowa,daszek przeciwsłoneczny, parasol lub peleryna przeciwdeszczowa. Piłka plażowa to gadżet stricte dla dzieci, choć i dorośli nim nie pogardzą. My polecamy Tenerife lub Globe. Lecz najlepiej będzie wybrać opcję gdzie można umieścić logo tak jak na piłce Beach. Daszki takie jak Narim czy Tiger dostępne w wielu świetnych kolorach będą upominkiem dla całej rodziny. I tak samo cała rodzina wykorzysta z parasola, gdy podczas ulewy albo i upału będzie chciała się pod nim skryć. W podróży przyda się najbardziej parasol składany bo zajmuje najmniej miejsca i zmieści się w małej walizce lub plecaku. Osobiście polecamy parasol Oho 20”, pelerynę Xina, którą można zmieścić w mini kulce lub zestaw Fisherman.

Agencje i biura podróży – mamy dla Was dobre pomysły

Wybrane gadżety z logo dla biura podróży

Nadruk logo lub danych adresowych na gadżety reklamowe dla biur podróży

I dochodzimy do kluczowego czynnika, który ma niezwykle istotny wpływ na odbiór Twojej marki i to czy w przyszłości odniesie ona sukces czy nie. Mogłoby wydawać się, że to nic nie znaczący nadruk logotypu na powierzchni gadżetu reklamowego dla biur podróży, który niewiele zmieni. Że najważniejszy jest sam produkt i to czy klient będzie czuł się wdzięczny wobec biura, które mu go wręczy. Otóż produkt to jedno a nadruk logo to drugie a tylko razem mogą naprawdę sporo. Nadruk z wykorzystaniem nowoczesnych metod oznakowania sprawi, że Twoje gadżety z logo dla biur podróży będą unikalne i niepowtarzalne. Ważne jednak abyś powierzył wykonanie nadruku profesjonalistom aby ktoś do tego niepowołany nie zepsuł efektu końcowego a finalnie funkcji samego produktu promocyjnego. Od tego z jaką starannością będzie wykonany będzie zależało jak często i jak długo będzie z chęcią wykorzystany przez osoby obdarowane. Staranny i schludny nadruk może być wykonany metodą graweru, sitodruku, druku laserowego, sublimacji, haftu i wielu innych. Ważne aby nadruk na gadżetach zachowywał wszystkie nawet najmniejsze detale logotypu oraz jego barwy niezmienione i niezniekształcone. Zalecamy sprawdzenie kilkukrotne wszystkich danych adresowych by nie było żadnej litrówki. Jeden mały błąd i zamiast na ulicę Okrężną klient pojedzie na przypuśćmy Orężną. Nam cały procesem czuwa nasz doświadczony zespół, który stoi na straży wszelkich błędów.

Branża turystyczne – mamy dla Was dobre pomysły

Wybrane gadżety z nadrukiem dla turystyki

Grawer, sitodruk, laser – jaką metodę znakowania wybrać dla gadżetów reklamowych dla biura podróży?

Gadżety reklamowe dla biur podróży na branżowe targi turystyczne

Najlepszym momentem, w którym powinieneś wykorzystać zamówione u nas gadżety reklamowe dla biur podróży to targi turystyczne, które odbywają się kilka razy do roku w różnych częściach Polski i na świecie. To też doskonała okazja by podpatrzyć z jakich gadżetów reklamowych dla biura podróży korzysta konkurencja. Ta obserwacja pozwoli Ci w przyszłości uniknąć powielenia swoich gadżetów. Nie chcesz by Twoja torba czy etui „zginęły” pośród innych podobnych acz z innym logo. Musisz zatem czymś się wyróżnić. Kolorem, kształtem, finezją i innowacyjnością gadżetów reklamowych dla biur podróży z logo. Na to klienci zwracają uwagę i tym czymś Ty przyciągniesz ich na swoje stoisko. Tym małym drobiazgiem przekonasz ich, że inne oferty nie są warte ich zainteresowania. Gadżety reklamowe dla biur podróży sprawiają, że klient czuje, że marka z wyprzedzeniem myśli o nich, ma na celu ich dobro i komfort podczas podróży. One też przyczyniają się, że klient czuje się bezpiecznie podróżując z takim biurem. Czuje się zadbany od samego początku aż do zakończenia podróży i jeśli wróci zadowolony i usatysfakcjonowany to z pewnością poleci biuro innym. Tak właśnie, z pomocą gadżetów reklamowych dla biur podróży buduje się zaufanie do firmy i relację z klientem na dłużej. W przypadku podróży może być to relacja wieloletnia a zadowolony klient z pewnością nie jest klientem jednorazowym. Zadowolony klient jest reklamą Twojego biura, który będzie rekomendował Twoje usługi dalej.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!