Logo gr
0
0

Gadżety dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych czyli jak być przezornym

Gadżety dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych
Co zrobić by się reklamować nie mogąc się reklamować?

7 “bezpiecznych” gadżetów reklamowych dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych

  • Torby reklamowe z logo towarzystwa
  • Eleganckie pióra wieczne
  • Koszule z haftem firmy ubezpieczeniowej
  • Nowoczesne ekologiczne długopisy z logo
  • Przydatne powerbanki z nadrukiem
  • Odblaskowe gadżety rowerowe
  • Bezpieczne kamizelki z odblaskiem do samochodu

Towarzystwa i firmy ubezpieczeniowe czyli jak spać spokojnie

Wraz z końcem roku, kiedy mija gorączka świątecznych przygotowań zaczynamy myśleć o wyjeździe sylwestrowo-noworocznym, o feriach i w ogóle snujemy plany na nadchodzący rok. To czas podsumowań, rozliczeń z tego, co było i wprowadzenia ewentualnych zmian do tego, co nadchodzi. To czas organizacji, planowania, weryfikacji tego co ważne, eliminacji tego, co nieistotne. Sprzyjają temu bez wątpienia Święta. Wtedy, doceniamy to, co mamy, co osiągnęliśmy a czego i kogo nam brakuje. W Święta doceniamy rodzinę, więzi ze znajomymi, zdrowie i życie. Zastanawiamy się co i jak powinniśmy zrobić lepiej by je chronić. Swoje i naszych bliskich. Mając chwilę oddechu od świątecznego gwaru myślimy co zrobimy by lepiej o nich zadbać. Tuż po Świętach gorączkowo rozglądamy się z nowymi polisami na życie na kolejny rok. Przeglądamy oferty, oglądamy reklamy, rozmawiamy ze znajomymi podpytując o ich ubezpieczenie. Jak w tym wszystkim znaleźć godne zaufania towarzystwo ubezpieczeniowe i brokera, który nie wystawi nam tylko bezmyślnie dokumentu ale też doradzi, przekona czy namówi oferując dokładnie to, na czym nam zależy. Co robią towarzystwa aby przekonać nas do siebie, co oferują i w jaki sposób działają by przyciągnąć klientów do siebie, by sprzedać kolejną polisę a co najważniejsze by zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo? Otóż, oprócz bez wątpienia korzystnych ofert, tu nie będziemy dyskutować, wręczają gadżety reklamowe z logo dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych. To właśnie one mają przekonać Cię do ich oferty oraz by zignorować konkurencyjne.

Gadżety reklamowe dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych – które wybrać?

Gadżetów reklamowych jest tak ogromna ilość, że aby w jakiś sposób wybrać idealne dla siebie, branże powiedzmy „skupiły się” wokół konkretnych, specjalnych grup produktów. Właśnie taką grupą nietuzinkowych gadżetów reklamowych dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych są wszelkie gadżety biurowe z logo. To jest jedna grupa. Wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe, na co dzień w swoich działalnościach używają różnego rodzaju artykułów niezbędnych do pracy. Są to wszelkiego rodzaju notatniki, w których zapisują szczegóły i dane osobowe dotyczące ich klientów. Takim notatnikiem może być na przykład biały notes A5 Spectrum z kolorowym paskiem, w nich zapiszą długopisem Touch w podobnym kolorze wszystkie najważniejsze kwestie, które uwzględnią później przy doborze polisy. Z pewnością skorzystają również z pomocnych karteczek w zestawie Combi w miękkiej okładce. Oferty, które będą omawiać z Tobą przed podpisaniem umowy a następnie sama umowa dobrze gdyby znalazły się w eleganckiej papierowej teczce Blouger z logo agencji brokerskiej lub towarzystwa ubezpieczeniowego lub w teczce wykonanej z PCV Alpin dodatkowo zabezpieczonej gumkami. Broker ubezpieczeniowy – taki z krwi i kości, musi wzbudzać zaufanie. Powagi, profesjonalizmu i elegancji dodadzą mu z pewnością luksusowy wizytownik Flaxy oraz teczka konferencyjna na zamek Siracusa wykonana z ekoskóry w rozmiarze A4 z aż siedmioma kieszonkami, uchwytem na długopis, z praktyczną wkładką papierową i kalkulatorem. Powyższe gadżety reklamowe dla firm ubezpieczeniowych z nadrukiem po prostu wzbudzają zaufanie.

Gadżety dla brokerów ubezpieczeniowych

Najlepsze gadżety reklamowe dla firm ubezpieczeniowych i agentów

Gadżety reklamowe dla klientów firm ubezpieczeniowych

W sumie można by napisać to samo to powyżej. Każdy z tych gadżetów reklamowych dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych nadaje się na tzw. wabika ale oczywiście muszą być to produkty z nieco wyższej półki. I tak dla przykładu, skoro broker używa długopisu to klient może otrzymać od niego po podpisaniu umowy luksusowy i elegancki spersonalizowany logo zestaw piśmienniczy Bayonne. To wyjątkowy zestaw firmy André Philippe składający się z metalowego długopisu i pióra kulkowego. Oba produkty wykonane są z drzewa różanego i znajdują się w pudełku ze ekoskóry, które również może zostać oznakowane. Alternatywą może być pióro wieczne Parker model Urban Premium. Niezwykle udanym prezentem będzie również kryształowy przycisk do papieru z zegarem Cristalino. Grawer wykonany na tym gadżecie doda mu wyjątkowości i szlachetności. Klient – wierzcie nam – będzie zachwycony! Świetnym rozwiązaniem poza oczywistym kubkiem reklamowym – o nim poniżej, na który klient – ubezpieczający, będzie patrzył kilka razy dziennie jest Loris – pojemnik na przybory do pisania z pogodynką i zegarem lub bardziej nowoczesna jego forma czyli zegar biurkowy On time. Fajnym i przydatnym gadżetem reklamowym dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych z pewnością są: wykonana z ekoskóry podstawka na karteczki Box, przycisk do papieru Team Building oraz super praktyczne i w zasadzie używany przez wszystkich stojak na biurko Glint. Ostatnią pozycją będzie evergreen wśród gadżetów reklamowych dla brokerów i agentów czyli zestaw upominkowy Valiance z logo.

Promocja firm i towarzystw ubezpieczeniowych – gadżety reklamowe

Kto powinien się promować z gadżetami reklamowymi dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych? Ty… i w zasadzie wszystkie te firmy, które chcą wybić się na rynku, zaznaczyć na im swoją pozycję, przedstawić się jako nowoczesny podmiot podążający za nowinkami marketingowymi, posiadający wiedzę na temat narzędzi reklamowych oraz takie, które wiedzą jak w efektywny i efektowny sposób wykorzystać potencjał gadżetów reklamowych dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych by pokonać konkurentów w branży. Do największych firm ubezpieczeniowych w Polsce należą PZUWarta i Compensa. Każda z nich każdego dnia wykorzystuje z sukcesem siłę oddziaływania produktów promocyjnych z nadrukiem swojego logo. Więc jeśli zajmujesz się działem zakupów w jednej z tych firm lub też pracujesz na własny rachunek jako broker czy agent ubezpieczeniowy to zapoznaj się z kilkoma fajnymi i niebanalnymi gadżetami, które sprawią, że staniesz się gwiazdą ubezpieczeniową w Polsce.  Ważną kwestią jest to abyś Ty i żadna z tych firm nie zapomniała o oznakowaniu gadżetów reklamowych dla towarzystw ubezpieczeniowych. Jest to kluczowa kwestia, która może zaważyć na powiedzeniu całej kampanii marketingowej. Współczesne metody znakowania są na tyle nowoczesne i na tyle technologicznie rozwinięte, że nadruk można nanieść praktycznie na każdy gadżet reklamowy dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych. Można odwzorować najmniejszy detal grafiki oraz zachować nasycenie barw i kolorów logo. I co chyba najważniejsze gadżet reklamowy oznakowany zachowuje swoje funkcje i przeznaczenie. Oznakowanie podnosi jego wartość a nie mu ujmuje.

Ubezpieczenia – najlepsze upominki dla Was

Wybrane gadżety dla firm z branży reasekuracyjnej

Gadżety reklamowe dla firm i towarzystw ubezpieczeniowych – Targi branżowe

Targi ubezpieczeniowe podobnie, jak wszystkie wydarzenia branżowe są specjalnym i wyjątkowym wydarzeniem, które trzeba zawczasu zaplanować. Wiedząc kiedy one się odbywają fajnie jest, nie tylko pomyśleć o tym by w ogóle zaopatrzyć się w gadżety reklamowe dla firm ubezpieczeniowych i agentów ubezpieczeniowych, ale by dopasować je do branży – to też wiemy… ale dopasować do okoliczności. No bo przecież jeśli event ma mieć miejsce przypuśćmy w Zakopanem to przecież nie będziemy wręczać kółka do pływania z logo towarzystwa tylko na przykład składany plecak Belmont z paskiem odblaskowym lub odblaskowy pokrowiec William. Dobrze zatem postawić na uniwersalne produkty bo będzie Ci po prostu łatwiej. Świetnym rozwiązaniem są breloczki odblaskowe w postaci maskotki odblaskowej Sun czy Lion, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo na drodze. Wszystkich sportowców, którzy biegają, wspinają się lub wyczynowo jeżdżą na rowerze z pewnością możesz zaopatrzyć się w czapeczki Sportif lub opaski elastyczne Hitz. Absolutnym hitem zwłaszcza dla branży motoryzacyjnej są kamizelki odblaskowe Visibo, które zapakowane są w małe poręczne i praktyczne etui oraz 3-elementowy samochodowy zestaw bezpieczeństwa Joachim, w skład którego wchodzi: kamizelka odblaskowa XL dla osób o wzroście 165-180 cm, trójkąt ostrzegawczy, apteczka pierwszej pomocy z 36-częściowym wyposażeniem. Wszystko to nic nie będzie warte a Twój wysiłek na nic się nie zda, jeśli nie zdecydujesz się na nadruk logo na powierzchni powyższych produktów.

Najlepsze upominki dla klientów towarzystw ubezpieczeniowych

Wybrane bezpieczne gadżety dla firm z branży reasekuracyjnej

Gadżety reklamowe dla branży ubezpieczeń

Odwiedzających Twoje stoisko z pewnością interesują liczby, fakty Zaopatrz ich w broszury, dokumenty, ulotki i reklamę, zapakowane w torby reklamowe non-waven Contrast z nadrukiem logo. Na stoisku pamiętaj o tym by Twoi pracownicy i Ty też, ubrani byli w eleganckie koszule na przykład Lucky – damska Lucky i męska Lucky oraz panowie krawaty Dandy a panie apaszki Plus – oczywiście oznakowane logo towarzystwa lub Twojej własnej marki ubezpieczeniowej. Nie zapomnij również o poczęstunku gorącą herbatą lub aromatyczną kawą podaną w kubku ceramicznym Aida z logo. To zaledwie kilka przykładów, które możemy uzupełnić kiedy tylko skontaktujesz się z nami. Ważny jest czas, który dasz nam na przygotowanie takich gadżetów reklamowych dla towarzystw ubezpieczeniowych, które zaskoczą i Ciebie, Twoich klientów i konkurencję. Czas da nam możliwość zapoznania się z tym co konkurencja przygotowała dla klientów i byśmy mogli wyjść do Ciebie z kontrofertą i kontrpropozycją. Poza tym to też czas na właściwy dobór metody znakowania oraz nadruk. Później to czas abyś bez stresu mógł oczekiwać na swoją dostawę. Chcemy zdjąć z Ciebie jak najwięcej byś mógł skupić się na kluczowych dla Ciebie działaniach. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie. Doradzimy Ci ile sztuk zamówić, jaki trend jest teraz w modzie, jakie kolory przykuwają uwagę klientów, na jakie gadżety reklamowe dla brokerów i agentów ubezpieczeniowych postawić. Jesteśmy dla Ciebie w jedynym z naszych biur na terenie całej Polski.

Upominki dla firm ubezpieczeniowych i ich klientów

Wybrane gadżety dla firm z branży reasekuracyjnej

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!