Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
Zielony
Żółty

Solidna, przezroczysta piłka plażowa Bondi

2.30 4.41 
Biały
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
+2
Zielony
Żółty

Piłka plażowa Bahamas

2.09 2.75 

Piłka plażowa z nadrukiem – popularna zabawka, a może efektywny gadżet reklamowy?

Dmuchana piłka plażowa z nadrukiem to coś więcej niż dziecięca zabawka. Coś więcej niż wakacyjny plażowy gadżet, bez którego trudno wyobrazić sobie plażową rozrywkę czy zabawę w wodzie. I to bez względu na wiek. Piłka to nie tylko zabawka dla najmłodszych. To też element zabawy dla młodzieży a nawet dorosłych. Reklamowe piłki z logo podobnie jak inne dmuchane gadżety oraz gadżety sportowe z nadrukiem to skuteczny i efektywny sposób na umieszczenie logo i promocję marki na spotkaniach sprzedażowych, wystawach, piknikach, grillach, koncertach lub innych wydarzeniach marketingowych, zwłaszcza tych masowych, na których można przeprowadzić akcje promocyjną na wielką skalę i zwłaszcza tych odbywających się w okresie letnim w plenerze.

Z zaproponowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele firm – zarówno z branży hotelarskiej, jak i kosmetycznej, wykorzystując piłki plażowe z nadrukiem do promocji swoich produktów i usług. Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą gadżetów sportowych.

Wsparcie marketingowe Twoich usług i produktów

Wykorzystanie piłek reklamowych w kampaniach reklamowych pozwoli marce zapaść w pamięci szerszemu gronu odbiorców jednocześnie na przykład podczas czas wakacji w nadmorskich kurortach czy na plaży. Wyjątkowe kolory – niebieskie, czerwone, żółte czy zielone, zróżnicowane rozmiary, transparentne jak piłka plażowa Ibiza lub globus z mapą świata jak piłka Globe a nawet z światełkiem LED w środku spowodowały, że ich przekaz nie był nudny. Marki w niebanalny sposób masowo prezentują logo i przedstawiają swoją markę nie tylko dotychczasowym klientom, ale i potencjalnym konsumentom swoich produktów i przyszłym odbiorcom swoich usług. Piłki plażowe z nadrukiem logo typu hotelu, firmy kosmetycznej, restauracji, sieci sklepów czy każdej innej marki kojarzącej się z wakacjami i odpoczynkiem to idealny gadżet, który wykorzystasz w czasie letnim budując pozytywny wizerunek wśród otoczenia. Piłki kojarzą się wyłącznie pozytywnie ze śmiechem, zabawą i beztroską, a jednocześnie z daleko posuniętą troską o klienta i jego samopoczucie. To wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom i zawłaszczenie rynku poprzez wyparcie konkurencji.

Oznakowanie piłek plażowych – Twój ślad reklamowy na nadmorskich plażach

Personalizacja powierzchni dmuchanych piłek plażowych wykonanych wysokiej jakości, mocnego i trwałego materiału przyciągnie uwagę nie tylko klientów, Twoich partnerów ale także całego otoczenia twojej akcji promocyjnej. Warto zatem zwrócić uwagę na odpowiedni dobór produktu ale również na właściwa metodą nadruku. Kolor logo Twojej marki lub charakter działalności determinuje kolor piłki. Hotel nadmorski z pewnością postawi na kolor niebieski, obiekt w lesie na kolor zielony a firma kosmetyczna na żółty kojarzący się ze słońcem lub biały z czystością. Piłki podobnie jak pozostałe akcesoria plażowe z naszej szerokiej oferty – dmuchane materace czy fotele, parasole plażowe, krzesła turystyczne, klapki, okulary przeciwsłoneczne dzięki dużemu polu nadruku stanowią niewyczerpane źródło ekscytujących zabaw podczas imprezy na świeżym powietrzu łącząc bezdyskusyjnie walor rozrywkowy z promocyjnym. Twoje logo, twoja marka będzie tam gdzie twoi klienci.

Czy nadruk logotypu na piłce plażowej możliwy jest na każdym jej elemencie?

Oczywiście. Nadruk zarówno logo, jak grafiki i nazwy marki możliwy jest na każdym elemencie produkty. Metoda sitodruku, która jest najbardziej popularną formą znakowania gadżetów reklamowych pozwala nanieść grafikę w dowolnym miejscu. Wszystko zatem zależy od twojej fantazji i efektu jaki chcesz osiągnąć.

Czy mogę zamówić piłkę plażową dwukolorową?

Piłki dostępne w naszej ofercie występują zarówno w wersji jednokolorowej, dwukolorowej i wielokolorowej. Dwukolorowe jak piłka plażowa Palma lub piłka plażowa Bondi zazwyczaj są połączeniem koloru białego z czerwonym, niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i pomarańczowym. Jeśli nie znalazłeś koloru, który Cię interesuje i jakiego potrzebujesz – daj nam znać. Z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie idealny produkt.

W jakich rozmiarach występują piłki plażowe?

Najbardziej popularną wielkością piłek plażowych jest standardowy rozmiar, to jest o średnicy 25 cm. W takim rozmiarze występuje większość piłek plażowych dostępnych w naszej ofercie. Nie oznacza to jednak, że nie mamy innych rozmiarów takich jak na przykład mniejsze 20 cm lub większe 49 cm.

Średnia ocena: 5.0
Na podstawie: 7 ocen