Logo gr
0
0

Gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków czyli zawsze młodzi

Gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków
Jak reklamować przedszkole lub żłobek?

8 najbardziej radosnych gadżetów reklamowych dla przedszkoli i żłobków

  • Praktyczne miarki reklamowe z nadrukiem
  • Czapki reklamowe z haftem
  • Kredki reklamowe z logo przedszkola
  • Personalizowane gry dla dzieci
  • Zabawki z logo przedszkola
  • Misie dla przedszkolaków
  • Smycze z identyfikatorem dla opiekunów
  • Piłki i inne gadżety sportowe z nadrukiem

Gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków czyli ucz i baw jednocześnie

Jeśli mielibyśmy być szczerzy to chyba jest to najfajniejszy i najbardziej miły dział naszych gadżetów reklamowych, w którym nieważne kto – czy młody handlowiec, młodsza asystentka, czy starszy nasz magazynier lub w średnim wieku dostawca zawsze czują się świetnie. Bo w każdym z nas, bez względu na wiek, czai się małe i uśmiechnięte dziecko, które gdyby mogło z przyjemnością powróciło by się do lat beztroskiej zabawy, czasu żłobka czy przedszkola. A już w ogóle najchętniej do chwil leżakowania, których możemy iść o zakład wszyscy nienawidziliśmy a dziś oddalibyśmy wiele za kilka chwil w ciągu dnia by na moment móc zamknąć oczy. Zwłaszcza w tak deszczowy dzień jak dziś. Dlatego uwielbiamy naszą pracę bo mamy możliwość poczuć się dzieckiem raz jeszcze dobierając najwspanialsze gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków dla naszych klientów. To czas, kiedy zanurzamy się w bajkowy świat gier i zabawek, które są jednocześnie praktycznymi i przydatnymi produktami wykorzystywanymi do promowania tej branży. Przedszkola i żłobki podobnie jak inne branże też muszą się reklamować. Nie ma w tej kwestii wyjątków. Czy o branża budowlana, logistyczna, farmaceutyczna czy fitness, w której notabene pisaliśmy na na naszym blogu w listopadzie 2021 ( “Gadżety dla siłowni i klubów fitness” ) musi zadbać o właściwy PR i wizerunek jaki prezentuje na zewnątrz i jakie gadżety reklamowe wykorzysta w tym celu, by przyciągnąć nowych klientów. Każdej z tych branż doradzamy i projektujemy produkty szyte na miarę tak by były adekwatne z profilem ich działalności.

Jakie gadżety przedszkolne dla dziewczynek a jakie dla chłopców?

Można by rzec, że zarówno gadżety reklamowe dla przedszkoli dla dziewczynek i dla chłopców powinny być inne. Nic bardziej mylnego. Zwłaszcza w ostatnich latach. Wiemy, że na pewno mają być kolorowe i bajkowe. W kształcie ulubionego zwierzaka lub postaci z kreskówki. I co najważniejsze unisex, co coraz częściej podkreślają rodzice a zwłaszcza psychologowie. Co to oznacza w przypadku dzieci? Otóż by nie rozgraniczać gadżetów z logo dla dziewczynek i chłopców. Odchodzi się już od dopasowywanie koloru różowego dla dziewczynek i niebieskiego dla chłopców. Tak samo z zabawkami. Samochody nie są już tylko dla chłopców tak jak lalki nie są już tylko dla dziewczynek. Idąc tym tokiem myślenia – kasujemy te rozgraniczenia i uznajemy, że wszystko jest dla wszystkich J Kropka. I takie są właśnie nasze gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków. Piękne, praktyczne i uniwersalne. Dla każdego. Mają uczyć i bawić. Mają być bezpieczne, trwałe i wykonane z najlepszych materiałów. Co więcej pamiętajmy, że muszą „przemówić” do rodziców przyszłych „żłobciaków” i przedszkolaków. To w końcu to małe COŚ ma przyciągnąć ich uwagę w taki sposób by z przyjemnością chcieli wysłać swoją pociechę każdego ranka do żłobka lub przedszkola bez obaw i strachu. Takie małe gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków mogą zdziałać cuda. Zatem – jakie dobrać produkty z logo aby wywoływały uśmiech na małych buziach i zachęcały rodziców do powierzenia maluchów innym? My wiemy – nasze…

Gadżety dla przedszkola te specjalnie wybrane przez nas

Przedszkole do drugi dom dla dzieci – jak umilić spędzony tam czas?

Stawiamy pierwsze kroki czyli gadżety dla dzieci ze żłobka

Wiadomo, że żłobek to pierwszy krok w dorosłość małego człowieka. To jedna z najważniejszych placówek, w której stawia on przysłowiowe pierwsze kroki. Uczy się rysować, składać słowa, biegać, bawić się z innymi. To tu uczy się samodzielności. Nasze gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków mają im w tym pomóc. Ułatwić żłobkowe życie. Zacznijmy od małych ślicznych odblaskowych breloczków Reindeerktóre można przypiąć do pięknego i pakownego plecaczka Happy Ladybird lub do woreczka na buciki KissaDo plecaczka lub woreczka można przypiąć woreczek Cabo na wodę czy soczek. Do kompletu dla małego „żłobciaka”  idealna będzie – zwłaszcza w letni dzień na wycieczkę do parku lub na plac zabaw czapeczka Ducky, w zimowy natomiast maluchowi przyda się wielokolorowy parasol Bambi z piankową rączkąJeśli chodzi o praktyczne czyli edukacyjne gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków to na pewno polecamy miękką kaczuszkę Duck, która wyrabia zdolności motoryczne. Do tego Immermor – grę z kartami memory do nauki zapamiętywania zwierzaków. Polecamy również super kredki do pierwszego rysowania w zestawie Figgy oraz śliczną maskotkę z kocykiem Moose , którą każde dziecko będzie uwielbiać. Każdy z tych gadżetów reklamowych dla przedszkoli i żłobków można oznakować logo placówki. Najfajniejsze i najbardziej efektywne będą oczywiście te, które dziecko nosi i korzysta poza nią czyli maskotki, plecaczki czy parasole. Buduje wówczas wizerunek placówki na zewnątrz przyciągając małych klientów wraz z rodzicami.

Upominki dla przedszkoli i żłobków

Gry i Zabawki dla dzieci z możliwością personalizacji

10 gadżetów reklamowych dla przedszkoli czyli wchodzimy w “dorosłość”

Gadżety reklamowe dla przedszkoli nieco różnią się od tych dla najmłodszych maluchów czyli „żłobciaków”. Tu mamy już do czynienia ze starszymi maluchami, które wiedzą czego chcą. Już mają swój gust, preferencję, nawet styl. Im tak łatwo nie wciśnie się byle czego J Choć bądźmy szczerzy – my takich gadżetów reklamowych dla żłobków i przedszkoli nie mamy, dla nikogo nie mamy. To są nasi najważniejsi klienci. To oni kiedyś będą zamawiać u nas dla swoich firm super gadżety reklamowe z logo. Ale to kiedyś dziś skupmy się na maluchach zanim dorosną. Dla starszaków idealny będzie ciut większy plecak Rockettaki by mogli zmieścić tam więcej zabawek edukacyjnych i na przykład pojemnik na drugie śniadanko Veggy wraz z bidon Lauwo na  ulubiony napój. Dla starszaków, które spędzają więcej czasu poza przedszkolem z pewnością przydadzą się wszelkie gadżety odblaskowe łącznie z czapeczką Daily, opaską Rafael czy brelokiem BearyDzięki nim dziecko będzie widoczne nawet w pochmurny dzień. Przedszkolaki lubią jak wszystkie dzieci uwielbiają zabawę. Dla ich mamy również karty memory Immemor ale tym razem z nazwami zawodów. Ponadto super piłki dmuchane Karon z nadmuchiwaną rybką w środku, klocki – puzzle Jetex czy pacynki ElephantPodobnie jak gadżety reklamowe dla żłobków te również powinny mieć naniesiony nadruk logo lub przynajmniej być w kolorach adekwatnych dla kolorów placówki. Tylko w ten sposób staną się idealną mobilna reklamą, którą można wykorzystać także na targach by przyciągnąć klientów.

Przedszkola i żłobki – mamy dla Was dobre pomysły

Wybrane gadżety gry i zabawki dla dziecka w wieku przedszkolnym

Gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków – czyli czym wyróżnić się od stale rosnącej konkurencji?

Oprócz wszystkich zabawnych, kolorowo-bajkowych gadżetów reklamowych dla przedszkoli i żłobków skupionych wokół najmłodszych klientów są też te, które placówki powinny wykorzystać chcąc dotrzeć do ich rodziców. Są to tak zwane zachęcacze, które nie tylko są piękne ale i funkcjonalne. Wykorzystują je zarówno przedszkola takie, jak Owocowe Przedszkole czy Króliczkioraz żłobki Małe Misie lub Ptasie RadioGadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków muszą być wyjątkowe. Najbardziej popularnym są maskotki. To taka oczywista oczywistość. Idealnym będzie Big Teddyna którego koszulkę można nanieść logo placówki. Takie coś można wręczyć już na pierwszym spotkaniu z rodzicami i maluchem. Do torby bawełnianej Pheebs z nadrukiem logo można wrzucić materiały reklamowe placówki oraz ciekawe broszury informacyjne. Dodatkowo można wrzucić kilka małych drobiazgów jak długopis Nash lub niespodziankę, która z pewnością nie zostanie przeoczona – słodkie gadżety reklamowe w postaci pudełka miętówek – Flickies, które można spersonalizować grafiką przedszkola czy żłobka. Jest jeszcze coś czym z pewnością zyskasz pochwałę i uznanie. To po prostu mini apteczka Foldoc, która zawsze może się przydać zwłaszcza przy małym dziecku. Apteczka z wieloma przydatnych artykułami pierwszej pomocy zapakowana jest w małe pudełko, które można schować w torebce, w schowku samochodowym czy małym plecaczku. Tak na wszelki wypadek, który wierzymy nie będzie miał miejsca. Niemniej jednak lepiej być zabezpieczonym.

Znakowanie gadżetów reklamowych dla przedszkoli i żłobków

Personalizacja gadżetów reklamowych to coś co każdy specjalista od marketingu rekomenduje wszystkim swoim klientom. Bez względu na branże. Tak więc nadruk logo na gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków jest absolutnym MUST BE. Współczesne metody znakowania w żaden sposób nie wpływają na bezpieczeństwa oraz funkcjonalność gadżetów. Jest to istotne zwłaszcza przy gadżetach reklamowych dla maluchów. Wraz z naszymi handlowcami i projektantami przygotowujemy projekty znakowania według otrzymanych wytycznych ale tez sugerujemy ciekawe rozwiązania i zastosowanie modnych w danym sezonie trendów. Czuwamy nad doborem odpowiedniej kolorystyki, wyborem właściwej metody do powierzchni wybranych gadżetów reklamowych dla przedszkoli i żłobków tak by finalny produkt, który otrzyma klient w tym przypadku właściciel przedszkola czy żłobka a następnie klient klienta czyli przedszkolak lub „żłóbciak” sprawił mu radość, zadowolenie i satysfakcję. By korzystał z niego jak najdłużej tym samy pracując na długotrwałą promocję placówki. Tak przygotowane gadżety reklamowe dla przedszkoli i żłobków mogą posłużyć na wszelkich wydarzeniach branżowych. Konferencjach, sympozjach czy targach i wystawach poświęconych rozwojowi dziecka i wczesnej edukacji. Najważniejsza to pozostawić dobre wrażenie i co istotne zostawić konkurencję w tyle.

Jak przyciągnąć rodziców do tego jedynego przedszkola czy żłobka?

Funkcjonalne i zabawne gadżety dla przedszkoli i żłobków – dla małych i dużych dzieci

Szukasz inspiracji dla przedszkola czy żłobka?

Zaprezentowane rozwiązania są niewielkim procentem dostępnych u nas gadżetów reklamowych dla przedszkola i żłobka. Mamy ponad 25 000 różnych produktów z których jak dobrze policzymy pewnie ok. 1000 jest z przeznaczeniem właśnie dla powyższych placówek. Gry, zabawkipluszakikredkiflamastry, bloki rysunkowe, zestawy piśmiennicze, artykuły tekstylne. Słowem wszystko to, co żłobek czy przedszkole potrzebuje. Większość produktów występuje w wielu fantastycznych kolorach i rozmiarach dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, w określonym przez siebie budżecie. Tak więc nie wahaj się. Zaufaj nam tak jak to zrobili wcześniej już inni. Razem znajdziemy to czego szukasz i potrzebujesz a potem nasi kurierzy dostarczą Ci to pod same drzwi. Zapraszamy.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!