Logo gr
0
0

Wielki Elekronik czyli 10 gadżetów dla miłośników nowych technologii

Gadżety reklamowe dla miłośników technologii

Gadżety elektroniczne przyszłość nowoczesnej strategii marketingowej

Ostatnie lata przyniosły znaczącą zmianę trendów reklamowych. Gadżety elektroniczne systematycznie zastępują klasyczne upominki promocyjne, które jeszcze parę lat temu były na topie. Rozwój technologii, łatwość dostępu i dość niski koszt produkcji ułatwił wprowadzenie na rynek coraz bardziej innowacyjnych, spersonalizowanych gadżetów elektronicznych. Klasyczne produkty reklamowe są nadal w sferze zainteresowań konsumentów, ale reklamowe gadżety elektroniczne zagościły w branży na stałe, a popularne brand’y konkurują ze sobą dostarczając co i rusz funkcjonalne i unikatowe rozwiązania swoim odbiorcom. Jesteśmy w czołówce takich firm. Co więcej wykorzystujemy najnowsze trendy jak chociażby ekologiczne gadżety elektroniczne. Wiele ciekawych rozwiązań z tego działu prezentujemy w tekście na naszym blogu pt: Gadżety ekologiczne Polecamy twojej uwadze ten tekst.

Buduj swój wizerunek z pomocą gadżetów elektronicznych

Dlaczego właśnie one stały się topowym gadżetem reklamowym? Uważamy, że są funkcjonalne, nowoczesne i to stanowi o ich wyjątkowości. Szeroka gama elektronicznych gadżetów umożliwia indywidualne utożsamienie ich z profilem i polityką danej branży oraz do budżetu, jakim dysponuje firma. Dzięki oznakowanemu gadżetu elektronicznemu Twoja marka i logo stanie się na tyle rozpoznawalna, że na długo zapadniesz w pamięci swoich odbiorców jako innowacyjny, nowoczesny brand idący z postępem i ze współczesnymi trendami. Taki upominek to miłe zaskoczenie podczas meeting’ów handlowych, imprez biznesowych, targów branżowych ale także okolicznościowych eventów. Reklamowe gadżety elektroniczne mogą być bezkonkurencyjnymi i perfekcyjnymi prezentami budującymi wizerunek Twój i Twojej firmy. Nie zapominaj jednak, że gadżety elektroniczne mogą być również sprzedawane szerszemu gronu odbiorców. Każdy chce mieć drobiazg z logo marki, do której jest przywiązany i chętnie eksponuje to swojemu otoczeniu. Z powodzeniem taką politykę stosują kluby sportowe oraz dealerzy samochodowi. Pomyśl czy możesz dołączyć do tego grona. Reklamowe gadżety elektroniczne dobrej jakości wykonane z najlepszych materiałów są wymarzonym akcesorium do sprzedaży. Świadczy o przemyślanej strategii, nowoczesności i dobrym guście. Dzięki nim zaznaczasz swoją obecność na rynku i podtrzymujesz świadomość istnienia marki, którą reprezentujesz.

Praktyczne i funkcjonalne gadżety elektroniczne

Praktycznie każdego dnia korzystamy z wielu elektronicznych gadżetów reklamowych. Począwszy od najprostszych pendrive’ów, wszelkich akcesoriów elektronicznych kompatybilnych ze smartfonami, bezprzewodowych ładowarek, ładowarek samochodowych, słuchawek czy głośników bluetooth a skończywszy na powerbankach i pamięci USB. Dlaczego na tych wszystkich gadżetach nie umieścić logo wraz motto Twojej marki? Naszym zdaniem to współczesna forma aktywności komunikacyjnej i marketingowej firm. Najbardziej znane, największe i prężnie działające marki korzystają z nich na co dzień. Zastosuj tak podobnie jak globalne marki. Bądź wśród nich.

Twój klient okaże Ci wdzięczność jeśli zawczasu pomyślisz o jego wolnym czasie. Jeśli zadbasz o jego komfort i o to aby w czasie wakacji w praktyczny i niezobowiązujący sposób utrwalać klientowi Twoją firmę i produkt. Twój klient obserwuje otoczenie i dostrzega elektroniczny gadżet z Twoim logo, który mu podarowałeś. Najlepsze do tego celu są wszelkie udogodnienia, które pomagają cieszyć się czasem wolnym. Dzięki taki produktom jak adapter podróżny, wielofunkcyjny brelok, lokalizator kluczy, turystyczna ładowarka słoneczna, dron, obiektyw do telefonu, uchwyt do robienia selfie czy elektroniczna pogodynka, Twój klient nie będzie miał możliwości o Tobie zapomnieć.

Uprawiając sport Twój spersonalizowany gadżet będzie zawsze z nim. Monitory aktywności sportowej, okulary wirtualnej rzeczywistości, rozbudowane zegarki, kamerki, podgrzewacze kubków lub wentylatory z podpięciem USB to zaledwie kilka przykładów gadżetów reklamowych, które klient może otrzymać lub kupić w Twoim sklepie. Dzięki takim produktom będzie kojarzył Cię z najbardziej cenionymi cechami jakimi są zaufanie i troska ale także z nowoczesnością i innowacyjnością.

Stwórz ambasadora swojej marki

Gadżet elektroniczny pozwoli wykreować Twojego klienta na ambasadora Twojej marki w jego firmie. Wraz z gadżetem po powrocie z wakacji będzie promował Twoje usługi swojemu otoczeniu. Bez względu na to czy to otrzymany kalkulator, huba USB czy wskaźnik laserowy. Wszystkie subtelnie oznakowane Twoim logo. Podzieli się upominkiem z innymi, reklamując w tej sposób Twoją markę. Dlatego stworzenie gadżetu uniwersalnego, wykonanego z najwyższej jakości materiału musi być przemyślaną strategią marketingową. Ważne abyś wiedział jaka grupa odbiorców jest twoim target’em, jaką rolę ma pełnić wręczany gadżet reklamowy, jakie emocję będzie on budził w użytkownikach i na ile będzie kojarzyć się z Twoim brand’em. Czy Twój odbiorca użyje produktu w czasie pracy, podróży czy aktywności sportowej. To jaki dobierzesz gadżet reklamowy z naszej oferty, określi w szczególności Ciebie.

Bądź nowoczesny. Bądź na bieżąco z trendami. Bądź o krok przed konkurencją. Bądź z nami.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Najfajniejsze gadżety elektroniczne w naszej ofercie – miało być 10 jest 12 😉

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!