Logo gr
0
0

❤️ Upominki na Walentynki czyli 14 miłosnych gadżetów na 14 lutego

Gadżety reklamowe na walentynki

“Upominki na Walentynki” czyli wymarzone gadżety reklamowe na ❤️ Święto zakochanych

Jak co roku mniej więcej o tej porze większość z nas, zakładamy, że Ty  też, wpada w popłoch związany nie tyle ze zbliżającymi się Walentynkami ale z brakiem odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby. Gorączkowo rozglądamy się za uroczym drobiazgiem, który zawładnie sercem naszej Walentynki czy Walentego. Szukamy wykwintnej restauracji bo w końcu słynna złota zasada, że „przez żołądek do serca” nie została wymyślona bez powodu oraz rezerwujemy pokój w romantycznym hotelu aby spędzić w nim niezapomniany wieczór. Często w tym wszystkim, w natłoku codziennych obowiązków zapominamy po prostu o uczuciu, które nie tylko tego dnia jest najważniejsze. Uczuciu, które można wyrazić w prosty acz niebanalny sposób wykorzystując w tym celu specjalnie na tę okazję przygotowane gadżety reklamowe. Praktyczne i oryginalne drobiazgi, których używamy na co dzień w domu i w pracy w lutym nabierają dodatkowej wartości. Gadżet, który do tej pory był popularnym breloczkiem reklamowymświecą reklamową czy poręczną torbą bawełnianą z nadrukiem 14 lutego w dniu Świętego Walentego nabiera innego wymiaru i znaczenia.

Do tej pory wystarczyła róża lub pudełko czekoladek, a dziś?

Co ciekawe od kilku lat Walentynki wyszły z ram romantycznego domowego zacisza. Już nie tylko wymieniamy się upominkiem, kwiatkiem czy anonimowym miłosnym liścikiem z ukochaną osobą. Dziś Walentynki wkroczyły i na dobre zagościły w świecie biznesu. Już nie trzeba kochać danej osoby. Wystarczy ją lubić, szanować czy podziwiać, by w tym dniu wyrazić to, zaskakując ją miłą niespodzianką. Przyjęło się, że w Walentynki wręczamy prezent koleżance czy koledze z pracy, pracownikowi czy ulubionemu klientowi. To po prostu serdeczny gest mówiący, że dana osoba jest dla nas ważna. Wśród najpopularniejszych gadżetów reklamowych, które w tym dniu możesz wykorzystać są misie reklamowe, z ❤️, w czerwonej bluzeczce czy z wielkim napisem „KOCHAM CIĘ”. Taki prezent znaleziony na biurku rano po przyjściu do pracy z pewnością sprawi radość każdej obdarowanej osobie. Niewielkim kosztem wzbudzamy takim prezentem miłe uczucia i budujemy ciepłą relację opartą na sympatii, szacunku i wdzięczności. Firmy chętnie zamawiają dla swoich pracowników walentynkowe gadżety reklamowe w postaci antystresów w kształcie serduszka, czerwonych, finezyjnych długopisów reklamowych. To uniwersalne produkty, które mogą być wspaniałym prezentem zarówno dla Pań, jak i Panów. Dla samych Pań wymarzonym upominkiem, z którego bez wątpienia skorzystają nie raz są atrakcyjne balsamy do ust z nadrukiem w formie serduszka. Dla Panów z kolei idealnym gadżetem walentynkowym mogą być funkcjonalne pendrive’y reklamowe nawiązujące do święta czy czerwone breloczki reklamowe z serduszkiem. To zaledwie kilka możliwości użycia potencjału gadżetów reklamowych, które można wykorzystać w Walentynki w firmie, niekoniecznie powielając banalne schematy poprzez wręczenie czerwonej róży czy pudełka czekoladek.

Nie zapomnij o walentynkowym gadżecie reklamowym – Walentynki już za kilkanaście dni!

Musisz zawczasu zaplanować odpowiedni prezent i cały entourage tego dnia. W tym roku wyjątkowo musisz to zrobić sam. No prawie – zawsze możesz liczyć na nas i naszą pomoc. Tak jak wspieramy biznes w jego działaniach marketingowych, tak również wesprzemy i Ciebie w twoich działaniach walentynkowych. Podpowiedź nam jaki masz pomysł, jaki plan lub zdaj się na naszą sugestię. Następnie spersonalizujemy Twój walentynkowy gadżet i niezwłocznie dostarczymy Ci go do biura, firmy czy do domu. Zrobimy to tak szybko abyś zdążył przed 14 lutego. To jaką inwencją wykażesz się w wyborze idealnego, unikalnego i oryginalnego prezentu, z pewnością przyniesie określony skutek i spotka się z miłą reakcją osoby obdarowanej. Tego jednego dnia zrób coś inaczej niż zawsze. Dajmy się ponieść szaleństwu. Zaskocz. To w końcu jeden jedyny dzień w roku. Kolejna okazja do świętowania dopiero w grudniu przy okazji Bożego Narodzenia. Pomysły na gadżety na Święta znajdziesz na naszym blogu.

❤️ Be our Valentine!

Twoje GadzetyReklamowe.pl

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Nasze propozycje – miało być 14 jest 15 😉

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!