Logo gr
0
0

White Christmas – przypominamy o prezentach

Gadżety reklamowe na Święta Bożego Narodzenia

O Świętach pod palmami

Myślami wciąż jesteś na słonecznej plaży gdzieś w dalekich tropikach. Czujesz powiew ciepłego wiatru, muśniecie promieni słońca na swojej twarzy aż tu nagle w oddali słyszysz znajomy hit, który drastycznie przywraca Cię to rzeczywistości. Jeśli słyszysz w radio „White Christmas” to znak, że grudzień coraz bliżej. Czas by pomyśleć o nadchodzącym świątecznym szaleństwie, zakupach, świątecznych prezentach. Co roku obiecujemy sobie „zabiorę się za to wcześniej i nie będę czekać na ostatnią chwilę” i co roku… nie udaje nam się.

Mimo, że mamy 12 miesięcy na przygotowania to i tak tradycyjnie zaczynamy planować wszystko w listopadzie i nim się obejrzymy już siadamy do wigilijnego stołu i dzielimy się opłatkiem z najbliższymi.

W natłoku zajęć i obowiązków zapominamy, że grudzień to czas firmowych spotkań, Christmas Party, wigilijnych spotkań ze znajomymi i rodziną, które trzeba zaplanować. Pozwól sobie cieszyć się tymi chwilami, a nie w stresie i kolejkach biegać po sklepach w poszukiwaniu idealnych upominków. Dla pracowników, klientów, rodziny. Pozwól nam przygotować i zaprojektować dla Ciebie świąteczne gadżety reklamowe. Znajdziemy dla Ciebie wyjątkowe, efektowne i niebanalne gadżety reklamowe. Symboliczne gadżety z logo Twojej firmy będą wymarzonym sposobem aby podziękować innym za wspólnie spędzony rok i wejść w nowy z pięknym upominkiem.

Świąteczna strategia marketingowa

Święta Bożego Narodzenia to czas realizacji projektów marketingowych, czas efektywnych akcji promocyjnych z wykorzystaniem świątecznych gadżetów reklamowych, dzięki którym możesz uprzyjemnić ten magiczny czas swoim klientom. Najważniejsze to wyróżnić się wśród innych gadżetów świątecznych, które znajdą się pod choinką. Wśród tych nawiązujących do bożonarodzeniowej tradycji, jak choinki, gwiazdy, kule śnieżne, świeczki, ozdoby choinkowe czy nawet dekoracje i ceramika świąteczna znajdź wymarzony gadżet, który na dużej niż zwykle ociepli wizerunek Twojej marki.

Pomyśl co chciałbyś wręczyć swoim klientom, a my wybierzemy dla Ciebie odpowiedni gadżet świąteczny, który nie tylko będzie kojarzył się z atmosferą Świąt, ale także z Twoją firmą. Takie upominki mają przede wszystkim wywoływać pozytywne skojarzenia, w końcu to najpiękniejszy czas w roku. Odpowiednio się do niego przygotuj. Piękne torebki na prezenty z logo firmy, na nich delikatna wstążką z kokardą również z oznaczeniem przykują uwagę każdego.

Eleganckie, ekskluzywne bombki zapakowane w kartoniki to nie tylko wymarzony prezent dla partnerów biznesowych, ale i oryginalna dekoracja biurowej choinki. Z kalendarzy adwentowych najbardziej ucieszą się dzieci Twoich klientów czy Twoich pracowników podczas zorganizowanego spotkania ze Św. Mikołajem w Twojej firmie. Gadżet skierowany do najmłodszych z pewnością spotka się z uznaniem i na długo zapadnie w pamięci obdarowanych. W czasie Świąt nie możesz zapomnieć o odpoczynku i relaksie.

Wyobraź sobie kominek, ogień w nim buchający, ciepły koc, do tego kubek gorącej zimowej herbaty i kruche, cynamonowe ciasteczka, upieczone w foremkach w kształcie choinki, bałwanka czy bombki. Wszystko z oznakowaniem Twojej firmy. No dobrze – oprócz kominka…

A pod choinką…

Pod choinką stoi obok wiele przydatnych i praktycznych gadżetów, które przydadzą się w każdym domu i każdej firmie. Pamiętaj, że upominek nie musi być to koniecznie iście świątecznym gadżetem. Wybierz z naszej szerokiej gamy fantastycznych upominków reklamowych taki, który chcesz wręczyć swoim partnerom i oznacz je zabawnym, unikatowym, nietuzinkowym wzorem nawiązującym do Świąt wraz ze swoim logo.

Takiego gadżetu po Świętach nikt nie schowa do następnego roku. Czy to pięknie wykonane pudełko na wino, gadżet elektroniczny lub kosz pełen smakołyków. Opcji jest wiele. Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie.

Doradziliśmy naszym klientom piękne serwisy do kawy i herbaty z motywami świątecznymi, zastawy stołowe czy nawet kubki. Tak popularny długopis czy pendrive w kształcie Mikołaja czy bałwanka zawsze wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Czas Świąt i Nowego Roku to czas podsumowań kiedy myślimy o przyszłości, snujemy plany na nadchodzące miesiące. Warto wtedy pomyśleć o ekologicznych gadżetach ze świątecznym akcentem. To miłe wejść w Nowy Rok z prezentem w postaci ekologicznego gadżetu reklamowego i postanowienia zmiany nawyków…

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Nasze propozycje

Gdzie Święty Mikołaj zamawia prezenty?

Spraw by te Święta były niezapomniane. Twoi klienci są tak samo bliscy Tobie, jak i nam. To z nimi spędziłeś ten rok na spotkaniach, rozmowach, konferencjach. Zaplanujmy wspólnie, wybierzmy i zaprojektujmy świąteczny gadżet, który sprawi im radość. Solidne wykończenie i estetyczne z dobrych jakościowo materiałów wykonanie upominku z subtelnym oznakowaniem Twojej działalności, który znajdzie pod choinką lub na swoim służbowym biurku zapowiedź Waszych magicznych Świąt i Twój biznesowy sukces. Nie odkładaj planów prezentowych w tym roku i  pamiętaj o tym, że możesz wręczysz nieco droższy prezent klientowi. Pisaliśmy o tym na blogu w tekście pt: Gadżety reklamowe a vat 2021 . Znajdziesz w nim interesujące informacje, które przydadzą się i Tobie i Mikołajowi. Bądź więc zorganizowany i przewidujący jak Św. Mikołaj. On też u nas zamawia.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!