Logo gr
0
0

Gadżety dla kancelarii prawnych i prawników czyli Temida nie jest ślepa

Gadżety dla kancelarii prawnych i prawników
Co zrobić by się reklamować nie mogąc się reklamować?

7 najciekawszych gadżetów dla prawników i kancelarii prawnych

  • Długopisy i pióra z grawerunkiem
  • Eleganckie koszule z haftem
  • Gadżety antystresowe
  • Gustowne filiżanki i kubki z nadrukiem
  • Powerbanki i pendrive USB z logo
  • Skórzane torby i personalizowane teczki 
  • Parasole z logo kancelarii
Wybraliśmy dla Was najlepsze rozwiązania i pomysły

Upominki z logo dla radców prawnych i adwokatów

Dlaczego 7? A no dlatego, że cyfra siedem jest uważana za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W licznych religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. W Nowym Testamencie oznacza pełnię i doskonałość, w religii judaistycznej kojarzyła się z siedmioma dniami tygodnia i siedmioma archaniołami. Starożytni filozofowie przypisywali jej własności opieki i władzy nad światem, kojarząc z siedmioma planetami. Pitagorejczycy uważali ją za najwyższą podstawową liczbę całkowitą. Jest siedmiu mędrców i siedem boskich praw. W związku z tym to liczba najbardziej charakterystyczna dla prawników. I dlatego też przedstawimy 7 najbardziej popularnych grup gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych i prawników, które owe organizacje, nawet jeśli nie mogą się oficjalnie reklamować, wykorzystują budując swój wizerunek w oczach nie tylko klientów, ale również przeciwników po drugiej stronie sali rozpraw. Oczywiście ktoś powie, że dobrego prawnika nie poznaje się po gadżetach ale po jego wiedzy, doświadczeniu, bystrości umysłu, przebiegłości, znajomości meandrów prawa. Zgoda ale zanim poznamy prawdziwy charakter tego, kto ma nas wspierać w „walce o cokolwiek” to musimy trafić do jego kancelarii. Na koniec 2020 roku zarejestrowanych było w Polsce ponad 25 tysięcy adwokatów i ponad 5 tysięcy aplikantów adwokackich zrzeszonych w Krajowej Izbie Radców Prawnych.  Jak zatem przebić się w tym gąszczu i zdobyć klienta? Odpowiedź jest dość prosta. Należy wykorzystywać na tyle na ile pozwala prawo dostępne narzędzia marketingowe w postaci gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych, w tym gadżetów reklamowych dla adwokatów i radców prawnych. Oczywiście nie mamy tu na myśli krzykliwych, nachalnych i niedyskretnych produktów ale takie, które delikatnie, subtelnie i lekko podkreślają renomę kancelarii i dokładnie wskazują, chociażby właśnie poprzez użycie właściwych gadżetów reklamowych, którego prawnika wybrać a którego nie. Oto przykład 7 grup gadżetów reklamowych, które mniejsza lub większa kancelaria prawna – radcy prawnego, adwokacka czy notarialna, w mniejszym lub większym mieście powinna mieć i wykorzystywać by pozyskać nowych klientów, utrzymać dotychczasowych i zaznaczyć swoją pozycję na rynku.

Długopisy i pióra z logo, czyli czym podpisują się prawnicy

Przestrzeń biurowa i gabinety w kancelarii to przede wszystkim natłok półek zastawionych licznymi kodeksami. Tuż obok są niezliczone ilości przepastnych segregatorów wypełnionych aktami, pismami, dowodami. To setki tysięcy stron czyichś historii mniej lub bardziej zakończonych sukcesem lub porażką. Te same setki stron podpisane są eleganckimi piórami Parker, Waterman czy Luxe i ich najnowszymi modelami jak Ingenuity Parker 5thTacticalCarene, z którymi praca to prawdziwa przyjemność. To grupa starannie wybranych piór wiecznych nie tylko trwałych, ale też i luksusowych. Pióra wieczne to niezbędny element prawnika z krwi i kości. A jeśli pióra to z pewnością temu samemu prawnikowi nie może zabraknąć torby na dokumenty, akta i notatniki jak duży notes RivistaGabbro A5 czy Hartil, wykonanego z naturalnego korka, jeśli ktoś stawia na ekologię. Całości wizerunku dopełnią gadżety reklamowe dla kancelarii prawnych i prawników ( radców prawnych i adwokatów ) czyli etui na wizytówki Highlander, wykonanego ze stali nierdzewnej New York lub klasycznego zwanego po prostu Classic.

Jak Cię widzą tak Cię piszą czyli w jakie gadżety z logo ubrać prawników

Prawnik to jeden z tych zawodów, w którym ubiór i nienaganny wygląd jest absolutnym obowiązkiem. I nie wynika to tylko i wyłącznie z szacunku do powagi Sądu ale i samego klienta, którego prawnik reprezentuje. Wiadomo, że toga to kluczowy element stroju ale oprócz tego są też dobrze skrojone garnitury i tu nie będziemy ukrywać naszego uwielbienia dla stylu Harvey’a Specter z serialu Suits, czy podkreślające kobiece kształty garsonki czy sukienki. Tego jednak nie mamy w swojej ofercie i zostawiamy te kwestie specjalistom od outfitów i uniformów. Ale żeby nie oddawać zupełnie pałeczki, wyspecjalizowaliśmy się w świetnych koszulach zarówno damskich jak i męskich. Pasujących do marynarek i żakietów. Dostępnych w wielu kolorach, jednak najchętniej zamawianych w klasycznej bieli jak piękna koszula Hamell – damska Hamell i męska Hamell lub ponadczasowym błękicie jak koszula damska Lucky i męska Lucky. W kwestii stroju nieodzownym elementem garnituru jest oczywiście, oprócz koszuli, krawat Dandy czy Tommy, a dla Pań apaszka – Detty lub Plus, dostępne w wielu kolorach. Czasem zdarza się, zwłaszcza w międzynarodowych kancelariach prawnych, zlokalizowanych na kilku piętrach biurowca, że dodatkiem do tego wyjątkowego stroju będą także smycze i identyfikatory. Dlaczego wspominamy o piętrach? W tak licznej organizacji smycz Kappin i identyfikator Hadi Badge pomogą w lepszej identyfikacji i zlokalizowaniu osoby, której szukamy w gigantycznej kancelarii.

Zwalcz stres – kilka słów o tym jak gadżety antystresowe pomogą w pracy

To dość specyficzna grupa gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych i prawników. Można by rzec również dla ich klientów. A w zasadzie to produkty reklamowe dla wszystkich. Dla wszystkich tych, którzy żyją w stresie, pod presją czasu, przygnieceni nadmiarem obowiązków, wiecznie zapędzeni. Dla tych, którym brakuje doby a dzień świąteczny jest po to by nadrobić zaległości. I z myślą o nich stworzono fantastyczne gadżety antystresowe, które można gnieść, ugniatać, miętosić, ściskać do woli a jak już skończymy to i tak uśmiechną się do nas jak Spooky czym poprawią nam nastrój i humor. Gadżetów antystresowych jest sporo. Oczywiście nie wszystkie nadają się do kancelarii ale takie produkty jak klasyczna piłeczka antystres Ball dostępna w wielu kolorach, które będą wyśmienitym tłem dla logo kancelarii, podkreślający międzynarodowy charakter antystres Globekrzepiący Kciuk, wymowny mózg Barrie czy rewelacyjne antystresy w postaci breloczków Happy czy Islan a to tylko dwie z kilkudziesięciu propozycji breloczków, które oczywiście można spersonalizować.

Kawki, herbatki lub coś więcej czyli jak i w czym piją prawnicy

Nie ma chyba takich spotkań prawników z klientami, podczas których prawnik chcąc stworzyć przyjemną relację, sprzyjającą otwarciu i szczerości klienta nie proponuje mu aromatycznej kawy, mocnej, esencjonalnej herbaty lub czegoś innego, co tylko klient sobie zażyczy. Woda – gaz, niegaz itd… To w jakim szkle podamy napoje i czy dołączymy do tego jakąś reklamową słodycz w opakowaniu z logo kancelarii ma także znaczenie. I właśnie dlatego naszym zaprzyjaźnionym prawnikom, z którymi pracujemy od lat doradzamy piękne i gustowne zestawy do kawy i herbaty jak Dream SetFantasy Set lub Glamour Set – wszystkie w komplecie ze spodeczkiem aby móc umieścić na nim – ciasteczko, czekoladkę lub pralinkę. Jeśli chodzi o napoje chłodzące to z pewnością polecamy Karafkę Lane z zestawem szklanek, w którym będzie pięknie prezentować się woda z dodatkiem cytryny i mięty. Natomiast dla pracowników rekomendujemy kubki Pascal 360ml lub subtelne Glitz, które będą się atrakcyjnie prezentowały z nadrukiem logo kancelarii, stanowiąc tym samym jej reklamę.

Praktyczne elektroniczne gadżety reklamowe dla kancelarii prawnych i prawników

Zawód prawnika kojarzy się z nobliwym zajęciem. Zawodem bardziej klasycznym, dostojnym. Z wiedzą, doświadczeniem, na czele których stoi Temida – grecka bogini prawa, praworządności oraz sprawiedliwości. To wszystko prawda. Ale współcześni prawnicy podążają też bez wątpienia za najnowszymi trendami korzystając z gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych, zachowując oczywiście przy tym wszystkie powyższe cechy. Głównym atrybutem prawnika jest wspomniana toga, następnie pióro wieczne, skórzana teczka, notes oraz kalendarz ale w dobie postępu technologicznego nie może zabraknąć mu także pendrive’a reklamowego Hikikina którym zapisze ważne akta i dokumenty. Do kompletu z pewnością nie może mu zabraknąć ładowarki i to najlepiej bezprzewodowej o właściwościach indukcyjnych Leana gdy przez przypadek, bo z pewnością nie z powodu roztargnienia, jej zapomni to pomocą przyjdzie mu aluminiowy powerbank Plate 8000 MaH, dzięki któremu podładuje telefon, słuchawki czy laptopa. Coś, co mu z pewnością polecimy każdemu prawnikowi to blokada kamerki Hide, zapewniająca prywatność i anonimowość. Te wszystkie gadżety reklamowe dla kancelarii prawnych i prawników są niezwykle przydatne. I jak się okazuje w wielu nieprzewidzianych sytuacjach – niezbędne.

6. Torby i teczki – atrybuty prawnika

Dobrze zorganizowany prawnik czy prawniczka oprócz asystentki lub sekretarki, która pomaga i odciąża ich w wielu ważnych kwestiach muszą sami zarządzać wieloma sprawami. Między innymi pamiętać o laptopie, notesie reklamowym czy dokumentach. Ale aby wszystkie te rzeczy przechowywać i przenosić bez żadnego uszczerbku muszą wykorzystywać do tego celu teczki reklamowe takie, jak teczki skórzane Taormina lub zapinana na suwak Vincenza lub też w wersji prostszej, mniej rozbudowanej BlougerDamany czy Ecological, które nie dość, że są praktyczne, poręczne to dodatkowo po prostu atrakcyjne i idealnie pasujące do eleganckiego prawnika. Podobnie z resztą jak torby reklamowe takie, jak torby na dokumenty Oxford czy Sondero na laptopa. Eleganckie i ponadczasowe. Z dużą ilością kieszonek i skrytek, obie na ramię z dodatkowym regulowanym paskiem. Obie pojemne bo pomieszczą nie tylko przenośny komputer ale także akta, telefon wraz ładowarką, notatnik, pióro i kalendarz.

Prezenty czyli nagradzanie klientów Tak czy nie?

Naszym zdaniem niezręcznie jest, zarówno prawnikowi wręczać a nam przyjmować prezenty od kancelarii. Jednakże przyjęło się, że otrzymanie małego niezobowiązującego prezentu choćby w postaci gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych i prawników jest po prostu miłym gestem, którego wręcz nie wypada nie przyjąć. To nie musi być nic wielkiego, ale coś to podkreśli znaczenie współpracy pomiędzy klientem a kancelarią. Bardzo popularnym gadżetem prezentem są parasole reklamowe z logo firmy. Piękne, spore, w kolorze butelkowej zieleni z drewnianą rączką taki, jak parasol automatyczny Kyle 23” to coś to po prostu kancelaria powinna mieć zarówno dla swoich gości, jak i w ramach prezentu. Ponadto pendrive z logo kancelarii – najlepiej w wersji ekologicznej, wykonany z drewna jak Bambusb’owy pendrive w kształcie karty, tak mały, że zmieści się w najmniejszej kieszonce torebki czy aktówki. Miłym podarunkiem są także zestawy długopisów z nadrukiem i spersonalizowanym pudełkiem jak zestaw Glamy. I tu dochodzimy do sedna sprawy. Personalizacja czyli nadruk logo lub innej charakterystycznej grafiki często wraz z danymi adresowymi kancelarii na powierzchni gadżetów.

Czy warto umieścić logo na gadżetach kancelarii?

Odpowiedź będzie krótka i dość zwięzła. Taka odwrotnie proporcjonalna do tych udzielanych zwykle przez prawników… zwłaszcza tych rozliczających się godzinowo… hihihi. Otóż tak, znakować! I to wszystko. Wszystkie gadżety reklamowe dla kancelarii prawnych i prawników. Bez wyjątku. Tylko w ten nienachalny sposób, traktując gadżet jako wizytówkę organizacji można zostać zauważonym i utrwalić się na dłużej w pamięci swoich klientów. Tak jak wspomnieliśmy sam gadżet jest miłym gestem ale jeśli na nim znajdzie się nadruk to będzie to przy okazji najlepsza forma promocji i reklamy, na którą zezwala prawo. Gadżety reklamowe dla kancelarii spersonalizowane logotypem z wykorzystaniem nowoczesnych technik znakowania to gwarancja sukcesu i zaznaczenie mocniej i niezachwianej pozycji na rynku prawniczym. Z naszych usług skorzystało już wiele kancelarii i prawników, którzy stale do nas wracają poszerzając wachlarz wykorzystywanych przez siebie wariantów gadżetów reklamowych dla kancelarii prawnych i prawników a my z przyjemnością im doradzamy.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!