Użyteczne narzędzia

Top 5 reklamowych narzędzi z logo , które zdziałają cuda

Narzedzia z logo blog

5 najfajniejszych !

Gadżety reklamowe bez wątpienia są skutecznym instrumentem kreowania wizerunku przedsiębiorstwa, a gadżety pomocne w różnych sytuacjach życiowych stają się jeszcze bardziej skuteczniejsze i wartościowe dla posiadacza. Gadżety reklamowe w postaci narzędzi świetnie sprawdzają się podczas załatwienia codziennych spraw, a ich efektywność i niezawodność klient utożsamia z firmą, która wręczyła użyteczny gadżet. Narzędzia z logo Twojej firmy będą doskonałym prezentem dla klientów, dostawców lub partnerów. Wybraliśmy top 5 ciekawych i przydatnych narzędzi reklamowych, na których możesz umieścić logo swojej firmy.
Przydatne narzędzia

Zawsze przydatna miarka !

Suwmiarka 5 m Liam

Suwmiarka 5 m Liam

Biały
Czarny
Niebieski
Żółty
3.07 8.46 

Niezależnie czy mamy remont w mieszaniu i musimy wiedzieć czy wszystkie meble się zmieszczą tak jak chcemy, czy musimy przyciąć kawałek deski – w każdej z tych sytuacji potrzebujemy wiedzieć dokładne wymiary. A żeby szybko uzyskać te wymiary niezbędna jest dobra miarka kieszonkowa.

Szczególnie polecamy Miarkę Liam, która jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że będzie służyła przez długie lata. 2 metrów długości taśmy pomiarowej pozwoli wygodnie i bez problemu uzyskać wymiary nawet przedmiotów o dużych gabarytach, a dzięki przycisku hamującemu można zatrzymać taśmę w dowolnym momencie. Dodatkowo miarka posiada poziomicę. Szeroki wybór kolorów pozwoli dobrać odpowiednią miarkę do koloru firmy. Miarka z logo firmy będzie bardzo przydatnym narzędziem zarówno dla fachowca, jak i dla przeciętnej osoby, a także dobrą inwestycją w wizerunek firmy.

... a może scyzoryk wielofunkcyjny ?

Scyzoryk z rozbudowanym zestawem narzędzi jest kolejnym niezbędnym gadżetem w naszej codzienności. Chcemy otworzyć butelkę wina? Musimy dokręcić śrubę? Pilnie potrzebujemy szydła? Nie musimy nosić ze sobą siedmiu pojedynczych narzędzi. Wszystkie podstawowe narzędzia są skomponowane w jednym scyzoryku. Scyzoryk Haiduk piękny, wielofunkcyjny i ergonomiczny scyzoryk, który posiada 7 funkcji: ostrze, nożyczki, śrubokręt, korkociąg, ściągacz do izolacji, otwieracz do kapsli i szydło. Bardzo przydatna rzecz w plecaku podróżnika i nie tylko. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrwały i nie podlega korozji z czasem. Najlepszą metodą na oznakowanie takiego gadżetu jest grawerowanie laserowe. Dzięki tej metodzie logo Twojej firmy zawsze będzie wyglądało jak nowe.

Szary

Scyzoryk w etui

8.01 9.77 
Szary

Scyzoryk 13-funkcyjny Haiduk

46.71 56.96 
Czarny
Niebieski
Szary

Scyzoryk Emmy 9 funkcji

3.68 4.49 

Uniwersalny śrubokręt ze zmiennymi końcówkami

W naszych domach i mieszkaniach co chwilę pojawiają się różne usterki, które musimy pilnie naprawić. W tym celu często potrzebujemy mieć określony śrubokręt, którego czasami jest brak i nie zawsze jesteśmy przygotowani na naprawę. Dlatego niezbędnym i bardzo przydatnym narzędziem w każdym domu staje się śrubokręt uniwersalny, w którym możemy zmienić końcówkę w zależności od zapotrzebowania. Śrubokręt Fritz z latarką jest świetnym przykładem takiego gadżetu, na którym przy okazji możemy łatwo umieścić logo Twojej firmy. Dany śrubokręt uniwersalny jest wykonany z metalu wysokiej jakości. Posiada kilka różnych końcówek zmiennych, które są umieszczone w środku śrubokrętu, więc nigdy ich nie zgubisz. Nowoczesny design zapewnia kompaktowość i możliwość bezproblemowego noszenia gadżetu nawet w kieszeni. Jest to wspaniały prezent dla pracowników Twojej firmy lub klientów. Dzięki grawerowaniu laserowemu Twoje logo będzie zawsze na widoku.

Czarny

Śrubokręt z latarką 8-w-1 Spidey

24.82 30.27 
Biały
Czarny
Czerwony
Niebieski
Zielony
+1
Żółty

Śrubokręt z suwmiarką Bram

2.08 2.54 

Wielozadaniowy śrubokręt z latarką Fritz

13.52 16.49 

Do wina i nie tylko czyli narzędzie wielofunkcyjne!

Jest to bardziej zaawansowane narzędzie niż scyzoryk opisany wyżej i równie przydatne w każdym domu i mieszkaniu lub jakichkolwiek innych okolicznościach. Posiadacz takiego narzędzia będzie w stanie bez problemu wykonać podstawowe prace naprawcze w swoim domu, a logo firmy umieszczone na narzędziu będzie zawsze mu przypominało firmę, która wręczyła ten niezbędny gadżet.

Ze swojej strony polecamy Multinarzędzie Saki – narzędzie wielofunkcyjne posiada 15 funkcji, jak: otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, nóż, szczypce, piła, pilnik, wkrętak krzyżakowy, mały i duży śrubokręt płaski, linijka, narzędzie wędkarskie, narzędzie do skrobania ryb. Narzędzie jest wykonane bardzo solidnie ze stali. Zaletą tak małego ( w kształcie karty kredytowej ), ale wielofunkcyjnego gadżetu jest to, że można go łatwo i wygodnie zabrać wszędzie ze sobą. Możesz go zabrać do samochodu, na ryby, polowanie lub na działkę. W zestawie jest również specjalny pokrowiec ochronny. Takie narzędzie jest dobrym gadżetem dla każdego mężczyzny!

Czerwony
Niebieski
Szary

Mini Multinarzędzie Casper 11-funkcyjne

14.46 17.63 
Szary

Multinarzędzie karta kredytowa Saki 15 funkcji

3.95 4.82 

Aluminiowa mini latarka w ciemnościach

Latarka LED Hank jest świetnym gadżetem, który może być przydatny w różnych sytuacjach. Mała, poręczna latarka jest wyposażona w mocne diody LED, które z łatwością oświetlą ciemne miejsca. Mini latarka jest w całości aluminiowa, a praktyczny pasek na rękę zapewni łatwe przenoszenie i wygodnie korzystanie z gadżetu. Latarka jest dostępna w różnych wersjach kolorowych i bez problemu można dobrać kolor do logo firmowego. Mały rozmiar i kształt pozwalają łatwo umieścić ją w plecaku albo nawet w kieszeni, więc bez trudu można ją ze sobą zabrać wszędzie.