Logo gr
0
0

Top 5 reklamowych narzędzi z logo , które zdziałają cuda

Przydatne narzędzia reklamowe z logo

5 najfajniejszych!

Gadżety reklamowe bez wątpienia są skutecznym instrumentem kreowania wizerunku przedsiębiorstwa, a gadżety pomocne w różnych sytuacjach życiowych stają się jeszcze bardziej skuteczniejsze i wartościowe dla posiadacza. Gadżety reklamowe w postaci narzędzi świetnie sprawdzają się podczas załatwienia codziennych spraw, a ich efektywność i niezawodność klient utożsamia z firmą, która wręczyła użyteczny gadżet. Narzędzia z logo Twojej firmy będą doskonałym prezentem dla klientów, dostawców lub partnerów. Wybraliśmy top 5 ciekawych i przydatnych narzędzi reklamowych, na których możesz umieścić logo swojej firmy.

Przydatne narzędzia

Zawsze przydatna miarka!

Niezależnie czy mamy remont w mieszaniu i musimy wiedzieć czy wszystkie meble się zmieszczą tak jak chcemy, czy musimy przyciąć kawałek deski – w każdej z tych sytuacji potrzebujemy wiedzieć dokładne wymiary. A żeby szybko uzyskać te wymiary niezbędna jest dobra miarka kieszonkowa.

Szczególnie polecamy Miarkę Liam, która jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że będzie służyła przez długie lata. 2 metrów długości taśmy pomiarowej pozwoli wygodnie i bez problemu uzyskać wymiary nawet przedmiotów o dużych gabarytach, a dzięki przycisku hamującemu można zatrzymać taśmę w dowolnym momencie. Dodatkowo miarka posiada poziomicę. Szeroki wybór kolorów pozwoli dobrać odpowiednią miarkę do koloru firmy. Miarka z logo firmy będzie bardzo przydatnym narzędziem zarówno dla fachowca, jak i dla przeciętnej osoby, a także dobrą inwestycją w wizerunek firmy.

… a może scyzoryk wielofunkcyjny?

Scyzoryk z rozbudowanym zestawem narzędzi jest kolejnym niezbędnym gadżetem w naszej codzienności. Chcemy otworzyć butelkę wina? Musimy dokręcić śrubę? Pilnie potrzebujemy szydła? Nie musimy nosić ze sobą siedmiu pojedynczych narzędzi. Wszystkie podstawowe narzędzia są skomponowane w jednym scyzoryku. Scyzoryk Haiduk piękny, wielofunkcyjny i ergonomiczny scyzoryk, który posiada 7 funkcji: ostrze, nożyczki, śrubokręt, korkociąg, ściągacz do izolacji, otwieracz do kapsli i szydło. Bardzo przydatna rzecz w plecaku podróżnika i nie tylko. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrwały i nie podlega korozji z czasem. Najlepszą metodą na oznakowanie takiego gadżetu jest grawerowanie laserowe. Dzięki tej metodzie logo Twojej firmy zawsze będzie wyglądało jak nowe.

Uniwersalny śrubokręt ze zmiennymi końcówkami

W naszych domach i mieszkaniach co chwilę pojawiają się różne usterki, które musimy pilnie naprawić. W tym celu często potrzebujemy mieć określony śrubokręt, którego czasami jest brak i nie zawsze jesteśmy przygotowani na naprawę. Dlatego niezbędnym i bardzo przydatnym narzędziem w każdym domu staje się śrubokręt uniwersalny, w którym możemy zmienić końcówkę w zależności od zapotrzebowania. Śrubokręt Fritz z latarką jest świetnym przykładem takiego gadżetu, na którym przy okazji możemy łatwo umieścić logo Twojej firmy. Dany śrubokręt uniwersalny jest wykonany z metalu wysokiej jakości. Posiada kilka różnych końcówek zmiennych, które są umieszczone w środku śrubokrętu, więc nigdy ich nie zgubisz. Nowoczesny design zapewnia kompaktowość i możliwość bezproblemowego noszenia gadżetu nawet w kieszeni. Jest to wspaniały prezent dla pracowników Twojej firmy lub klientów. Dzięki grawerowaniu laserowemu Twoje logo będzie zawsze na widoku.

Do wina i nie tylko czyli narzędzie wielofunkcyjne!

Jest to bardziej zaawansowane narzędzie niż scyzoryk opisany wyżej i równie przydatne w każdym domu i mieszkaniu lub jakichkolwiek innych okolicznościach. Posiadacz takiego narzędzia będzie w stanie bez problemu wykonać podstawowe prace naprawcze w swoim domu, a logo firmy umieszczone na narzędziu będzie zawsze mu przypominało firmę, która wręczyła ten niezbędny gadżet.

Ze swojej strony polecamy Multinarzędzie Saki – narzędzie wielofunkcyjne posiada 15 funkcji, jak: otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, nóż, szczypce, piła, pilnik, wkrętak krzyżakowy, mały i duży śrubokręt płaski, linijka, narzędzie wędkarskie, narzędzie do skrobania ryb. Narzędzie jest wykonane bardzo solidnie ze stali. Zaletą tak małego ( w kształcie karty kredytowej ), ale wielofunkcyjnego gadżetu jest to, że można go łatwo i wygodnie zabrać wszędzie ze sobą. Możesz go zabrać do samochodu, na ryby, polowanie lub na działkę. W zestawie jest również specjalny pokrowiec ochronny. Takie narzędzie jest dobrym gadżetem dla każdego mężczyzny!

Ale jeśli chcesz poznać więcej możliwości jakie dają gadżety reklamowe oraz zapoznać się z najciekawszymi naszymi produktami, które oferujemy naszym klientom koniecznie zajrzyj na bloga. Tam znajdziesz wiele interesujących tekstów dotyczących różnych branż, gadżetów reklamowych stricte dla danego sektora oraz propozycje produktów na specjalne okazje. Między innymi rok szkolny i gadżety dla szkół . Mamy nadzieję, że znajdziesz tam wiele ciekawych i interesujących Cię gadżetów ale i tekstów.

Aluminiowa mini latarka w ciemnościach

Latarka LED Hank jest świetnym gadżetem, który może być przydatny w różnych sytuacjach. Mała, poręczna latarka jest wyposażona w mocne diody LED, które z łatwością oświetlą ciemne miejsca. Mini latarka jest w całości aluminiowa, a praktyczny pasek na rękę zapewni łatwe przenoszenie i wygodnie korzystanie z gadżetu. Latarka jest dostępna w różnych wersjach kolorowych i bez problemu można dobrać kolor do logo firmowego. Mały rozmiar i kształt pozwalają łatwo umieścić ją w plecaku albo nawet w kieszeni, więc bez trudu można ją ze sobą zabrać wszędzie.  

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!