Logo gr
0
0

Gadżety ekologiczne – ecostyl czy tylko chwilowa ekomoda?

Gadżety ekologiczne

Świadomość ekologiczna

Ostatnie lata przyniosły znaczący wzrost naszej świadomości ekologicznej. Każdego dnia w mniejszym lub większym stopniu staramy się dbać o planetę, środowisko, o siebie samych. Z coraz większą trwogą słuchamy w mediach o ginących gatunkach zwierząt, pożarach lasów, braku dostępu do wody, ociepleniu klimatu. Ty i ja – jesteśmy największym zagrożeniem dla samych siebie. To my jako populacja najbardziej eksploatujemy środowisko naturalne. Niepohamowany konsumpcjonizm doprowadził do wielu, często nieodwracalnych szkód.

Czy mamy szansę temu zapobiec? Zahamować postępującą katastrofę ekologiczną? Czy w porę przyjdzie otrzeźwienie zanim będzie za późno? Czy Ty i ja jako jednostki mamy na to wpływ? Mamy. Każde z nas żyje we własnym mikro świecie. Zacznijmy od siebie. Mimo, że jesteśmy tylko kroplą w morzu, to ta kropla właśnie drąży skałę.

Przyszłość gadżetów ekologicznych

Coraz częściej mówi się o zachodzących zmianach. O życiu z naturą, zdrowym żywieniu, segregacji odpadów, świadomych zakupach czy ograniczeniu zużycia plastiku. Zastępujemy plastikowe reklamówki, torbami wielorazowego użytku, plastikowe szczoteczki, szczoteczkami bambusowymi lub biodegradowalnymi, plastikowe sztućce drewnianymi. Powoli ograniczamy korzystanie z samochodów, Spacerujemy, przesiadamy się na hulajnogi i rowery.

Bycie wege czy wegan to już nie tylko tymczasowy trend, to już życie. Poniekąd to sposób na to jak ratować siebie i nasz planetę. Oszczędność prądu i wody to nie tylko mniejsze rachunki to nade wszystko myślenie o zmianach klimatycznych, które zostawimy przyszłym pokoleniom. Twoim i moim dzieciom.

Trendy proekologiczne zmieniają również świat marketingu i gadżetów reklamowych służących do promowania firmy. Wbrew temu co myślą niektórzy z nas każda działalność produktowa i usługowa ma wpływ na nasze środowisko. Zamanifestuj to! Weź udział w globalnej kampanii na rzecz ochrony środowiska. Stań się wzorem dla pracowników, współpracowników, klientów. Daj przykład swemu otoczeniu zamawiając ekologiczne gadżety reklamowe wykonane z przyjaznych środowisku materiałów. Wiemy, że to niełatwe. Każdego dnia mamy do czynienia z grupą „nieprzekonywalnych” klientów, ale wiemy, że ekologia to proces. Zacznij lub zrób kolejny krok tak jak kiedyś zaczynaliśmy choćby my. Zamów ekologiczne gadżety reklamowe z logo. W ten sposób zaznaczysz Twoje proekologiczne stanowisko. Twoje działania i twoje gadżety spotkają się z całą pewnością z przyjaznym odbiorem.

Bądź pro – eko.

Wiele świadomych ekologicznie firm zastanawia się nad formą promocji swoich produktów i usług, nie chcąc przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska a jednocześnie działać zgodnie z profilem firmy i swoją polityką. To właśnie dla nich stworzono ekologiczne gadżety reklamowe. Pytanie tylko – na jakie postawić? Jakie wybrać? Z jakiego materiału powinny być wykonane? Czy lepiej skorzystać z gadżetów reklamowych papierowych czy z innych surowców biodegradowalnych? Oprócz klasyki jak drewniane ołówki promocyjne i kredki, w ofertach firm marketingowych znajdują się również długopisy wykonane z drewna, makulatury, korka a nawet wyprodukowane z rPET. Długopisy ekologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są wykonane w zgodzie z najnowszymi trendami. Ich funkcjonalność i estetyka wykonania często przewyższa znacznie te wykonane z plastiku i metalu. Są nad wyraz wygodne, praktyczne i trwałe ale przede wszystkim mogą zostać spersonalizowane logo Twojej firmy. Płócienna torba to kolejny przykład gadżetu reklamowego, wielokrotnego użytku, który może użyć każdy bez względu na płeć, wiek czy przekonania. Jest przyjazna środowisku, solidna i praktyczna. Złożona zajmie niewiele miejsca, dzięki czemu można mieć ją zawsze przy sobie. Torba z logo będzie długo towarzyszyć Twoim klientom. Ale długopisy i torby to przecież nie wszystko. Spersonalizować można też inne ekologiczne gadżety reklamowe – metalowe i papierowe słomki, woreczki na zakupy, eko ładowarki, pudełka ze słomy pszennej, gadżety z bambusa, zestawy do rysowania, notesy ekologiczne czy butelki filtrujące do wody. Wszystkie produkty pochodzące z recyklingu lub wyprodukowane z biodegradowalnych podnoszą wartość nadrukowanego na gadżecie logo. My dodalibyśmy do tej listy jeszcze kubki ekologiczne, o których możesz przeczytać na blogu pt: Kubki reklamowe w tekście z 1 marca 2021r.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Nasze propozycje

Przemyśl swój gadżet

Nie dokładaj planecie plastiku

Pamiętaj, że ekologiczny gadżet reklamowy powinien być uniwersalny. Powinien trafić w gusta osób z różnej branż, w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Eko gadżet musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie służył Twoim klientom dłużej po czym będzie mógł zostać zutylizowany w sposób przyjazny środowisku. Postaw na ekogadżety biodegradowalne. Te z plastiku, rozkładają się średnio 400-1000 lat.

Każdy kawałek plastiku, który został stworzony przez człowieka do tej pory istnieje do dziś. Wybierając ekologiczne gadżety na upominki wyślij jasny przekaz, że jesteś odpowiedzialnym partnerem, świadomą firmą, której ochrona środowiska nie jest obojętna. Zamów ekologiczne gadżety a będziesz marką eko równocześnie realizującą swoje cele marketingowe.

Proekologiczna i prospołeczna działalność Twojej firmy z pewnością spotka się z uznaniem Twoich klientów, którzy z czystym sumieniem i radością podejmą z Tobą współpracę niosąc Twój przekaz i Twoje usługi szerszemu gronu.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!