Dzień Wagarowicza

21 gadżetów na najbardziej wiosenny dzień, czyli Dzień Wagarowicza.

Dzień wagarowicza blog

Kilka TOP’owych gadżetów aby ten dzień jeszcze bardziej uprzyjemnić

Dzień Wagarowicza przypada jak co roku 21 marca. W dniu kiedy w końcu żegnamy niezbyt popularną zimę i przebieramy nogami by w końcu wyjść z domu lub szkoły i poczuć pierwsze oznaki wiosny. Dzień Wagarowicza należy do najbardziej ulubionych dni w roku każdego ucznia, oczywiście oprócz ostatniego dnia szkoły kiedy w końcu zaczyna się dwumiesięczna laba. Tego dnia, powiedzmy sobie szczerze, można się urwać ze szkoły i nikt nie powinien mieć do uczniów pretensji. To swego rodzaju tradycja a tradycję jak dobrze wiemy należy pielęgnować… Niestety mimo, że „vagari” po łacinie znaczy błąkać się i uczniowie powinni pobłąkać się do woli tego dnia poza budynkiem szkoły to nauczyciele przy ogromnym wsparciu ich rodziców robią wszystko by zatrzymać uczniów w szkole. Prawie na siłę. Zapomnieli widocznie jak sami urywali się z zajęć by posiedzieć w parku, na ławce, jedząc lody czy zapieksy lub by ukrywać się w kinie.Skoro tego dnia uczniowie skazani na tak popularny w dzisiejszych czasach lockdown w szkole to podpowiemy chętnie nauczycielom jak uprzyjemnić ten dzień wychowankom, by kojarzył się im z zabawą i relaksem a nie przymusowym nauczaniem.  Jedynym problemem jest to, że w tym roku Dzień Wagarowicza wypada … w niedzielę. Ale to nic. Za rok będzie jak znalazł !

Jak zaradzić przymusowemu lockdownow’i w szkole?

Skoro nauczyciele stanęli tego dnia na głowie aby „uchronić” uczniów przed bezprawnym opuszczeniem budynku szkoły to Gadżetyreklamowe.pl chętnie pomogą im wyjść z tej sytuacji z twarzą i proponują ciekawe rozwiązania aby ten dzień zakończył się sukcesem a dzieci wyszły ze szkoły z uśmiechem na twarzy i z poczuciem, że nauczyciele są jednak „cool”.

Wiadomo, że żadne klasówki, dyktanda czy inne testy tego dnia nie przejdą. Po prostu. Skupmy się lepiej jak wykorzystać ten dzień pożytecznie, choćby na naukę przez zabawę. Przydatne w tym zakresie będą różne fantazyjne gadżety, które łączą w sobie funkcje zabawowe i naukowe. A przy okazji mogą być reklamówką szkoły, którą dziecko bez świadomości będzie w ten sposób promować. Dzieci są w swojej ocenie szczere i nie przekupimy ich byle banalnym gadżetem, takim który ma każde inne dziecko. Dzieci chcą czuć się traktowane wyjątkowo, indywidualnie i personalnie. Taki gadżet w ich rękach będzie nie tylko używany zgodnie z przeznaczeniem ale również w zabawie z przyjaciółmi i rówieśnikami choćby z innych szkół. Takie gadżety z pewnością wyróżnią placówkę i skłonią rodziców do przyjrzeniu się jej pod kątem działań edukacyjnych i ewentualnego przeniesienia do tak fajnej szkoły, w której uczycie. Takich produktów jest naprawdę sporo. Mają świetne funkcje edukacyjne a jednocześnie nie są „nudnym” podręcznikiem czy piórnikiem.

Edukacyjne gadżety reklamowe z zabawowym charakterem

Gadżety reklamowe, które w tym dniu możesz wykorzystać do zabawy i oczywiście nauki warto dopasować do wieku dzieci i ich zainteresowań na tym etapie rozwoju.  Dla najmłodszych dzieci proponujemy praktyczne zestawy do kolorowania.  Produkty takie, jak 4 elementowy zestaw kredy Screech, które dzieci użyją do zabawy na świeżym powietrzu do malowania popularnej gry w klasy lub wesołej twórczości na betonie czy zestaw kredek świecowych Phiz do malowania tego, co widzą za oknem w pierwszy Dzień wiosny to idealne podstawowe narzędzia, które pomogą Ci w tym dniu. Dzieci będą bardzo zadowolone również z otrzymania mini zestawu do rysowania Cami, w którym oprócz kredek znajduje się 5 arkuszy z grafiką do pokolorowania. Wykorzystać do malowania mogą także zestaw farb akwarelowych Splash. Dla najmłodszych miłą niespodzianką będzie gumowa kaczuszka Affie, której w prawdzie nie użyją w szkole ale zabiorą do domu na pamiątkę tego wesołego dnia.Dla nieco starszych dzieci mamy w ofercie kilka rewelacyjnych gadżetów, które sprawią, że ten dzień przejdzie do historii. Produktem, który nie tylko rozwija wyobraźnie, pobudza do myślenia, ale i pozwala rywalizować z rówieśnikami jest 3-częściowy zestaw drewnianych łamigłówek Braniac oraz łamigówka Solfee. Tymi gadżetami można się bawić bez końca. Świetnym motywatorem do rywalizacji są 2-częściowe nadmuchowane pałki do kibicowania Cheer, które będą przyczynkiem do śmiechu i radosnych krzyków. A w nagrodę za szybkie ułożenie skomplikowanych form dzieci mogą otrzymać podłużny dozownik baniek Bubbly lub grę Luke, które zabiorą do domu by długo wspominać niecodzienną zabawę w szkole.Najstarszym dzieciom, gimnazjalistom czy licealistom proponujemy kilka zabaw dla „starszaków”. Takie już na poważnie. Idealnym dla nich będzie zestaw gier karcianych Monte Carlo, w skład którego wchodzą takie gry jak: backgammon, szachy, warcaby, domino, ludo, mikado oraz najróżniejsze gry karciane, a wszystko ukryte w drewnianym pudełku. Inną propozycją jest magnetyczna gra w kółko i krzyżyk Winnit lub zestaw do gry w boule 6 kul. Obie sprzyjają rywalizacji i świetnej zabawie przez długie godziny. Nagrodą dla „starszaków” może być drewniane jojo Woodpecker lub lewitująca piłka Sala.
Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

21 marca to 21 gadżetów !

Uniwersalne gadżety reklamowe dla wszystkich

Jest też grupa gadżetów, którą można wykorzystać w zabawach od przysłowiowych 0-100 lat i wszyscy będą się bawić doskonale bez względu na wiek. Idealnym przykładem jest tablica - tablet graficzny Leo, który jest niezwykle przydatny w przypadku gry w kalambury. Tablet zabierzcie na dwór i zorganizujecie piknik kalamburowy na świeżym powietrzu. Weźcie ze sobą koce Riviera, kubeczki na napój w kształcie piłki ze słomką Fiesta ze świeżym sokiem, kilka kanapek, owoce i herbatniki oraz czapeczki Watson dla całej grupy i korzystajcie z pierwszych ciepłych wiosennych chwil, pokazując innym, że w szkole też można się fajnie bawić. W najgorszym wypadku zastanie Was delikatny wiosenny deszczyk więc ukryjecie się pod fantazyjnym ponczo przeciwdeszczowym Xina, w formie breloczka w kształcie piłki. Ten gadżet z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom piłki nożnej.

Oznacz gadżety na Dzień Wagarowicza logo szkoły i ciesz się z pozytywnej reklamy

Każdy gadżet, które tego dnia użyjesz do zabawy z dziećmi dobrze byłoby oznakować logo szkoły aby przywoływała ona wyłącznie dobre i pozytywne wspomnienia. W końcu szkoła to nie tylko obowiązki i wymagania ale też odrobina szaleństwa i zabawy. Za kilka lat gdy Twoi wychowankowie będą wracali we wspomnieniach do tego czasu przyjemnie będzie jak pomyślą zarówno o Tobie, o Dyrekcji i tym wyjątkowym dniu – Dniu Wagarowicza z rozrzewnieniem. Jeśli stwierdzą po wielu latach – to był fajny dzień, dobrze, że zostałem w szkole a nie siedziałem bezczynnie w parku myśląc, że taki jestem samodzielny, odważny i dorosły to będzie Twój duży sukces a nasza satysfakcja. Gadżet, który być może zostawią sobie na pamiątkę, który będzie zawierał logo przypomni mu o tym czasie, który spędził wówczas z Tobą i ze swoimi kolegami w szkole świetnie się bawiąc. Być może pokaże ten drobiazg czy nagrodę, którą wówczas dostał swoim dzieciom. Być może oznakowanie sprawi, że pośle dziecko do tej samej szkoły wiedząc, że dba ona nie tylko o wysokim poziom edukacji i rozwój ale także o dobre samopoczucie dzieci. Być może będziesz miłym wspomnieniem. My Ci chętnie w tym pomożemy. Bo my lubimy nauczycieli !