Logo gr
0
0

11 gadżetów reklamowych niezbędnych w działaniach fundacji

Niezbędne gadżety reklamowe dla fundacji
Jak skutecznie zbierać środki dla fundacji?

6 dobrych pomysłów – gadżetów dla fundacji i organizacji pozarządowych

  • Praktyczna odzież w tym kurtki i bluzy z haftem
  • Niezawodne bidony i termosy z nadrukiem
  • Parasole z logo fundacji
  • Personalizowane smycze i identyfikatory
  • Długopisy i ołówki z logo fundacji
  • Kolorowe balony

Wspieraj Fundacje, działaj z gadżetem

Fundacje tuż obok stowarzyszeń to drugie najpopularniejsze typy organizacji pozarządowych. Są one najczęściej zakładane do osiągnięcia celów społecznych oraz gospodarczych. Fundacje zyskują prawa cywilne z chwilą wpisania ich do Krajowego Rejestru Sądowego. Osobą tworzącą fundację jest fundator, którym może być: obywatel polski, cudzoziemiec lub osoba prawna. W Polsce działa prawie 100 tys. podmiotów zarejestrowanych jako stowarzyszenia, organizacje społeczne, fundacje, społeczne podmioty wyznaniowe oraz organizacje samorządowe gospodarczego i zawodowego. Fundacje dzielą się na: „publiczne”, których celem jest poprawienie życia publicznego, „prywatne” nastawione na uzyskanie celów indywidualnych lub tych, dotyczących danej grupy społecznej, „non profit”, których celem nie jest prowadzenie działań gospodarczych oraz „not for profit”, które mogą prowadzić działalność gospodarczą. Te wszystkie organizacje muszą przyciągnąć do siebie darczyńców, sponsorów, fundatorów. Osoby, które wesprą ich działania finansowo. Czym najlepiej ich przyciągnąć i zwrócić uwagę jeśli nie ponadczasowymi i funkcjonalnymi gadżetami reklamowymi.

Prym w tej dziedzinie wiodą wszelkie gadżety związane z działalnością statutową fundacji. Idealnym przykładem mogą być wszelkie gadżety ekologiczne dla podmiotów związanych z ekologią. Fundacje, które zarządzają uczelniami wyższymi chętnie sięgają po gadżety biurowe lub popularne torby. I tak dalej. Ważne zatem aby wybrać taki prezent, który swoją funkcją będzie przypominał o podejmowanych przez fundacje działaniach.

Gadżety reklamowe dla fundacji czyli jak fundacje dają o sobie znać odbiorcom

Działalność fundacji staje się coraz bardziej powszechna.  Wynika to z faktu, że fundacje mogą prowadzić działalność gospodarczą a samo bycie fundacją pozwala na pewnego rodzaju udogodnienia i ulgi. Ale żeby zaistnieć w świadomości odbiorców należy wykorzystać narzędzia reklamowe i marketingowe dostępne na rynku. Do najpopularniejszych i najchętniej używanych należą gadżety reklamowe dla fundacji. Wybór produktów jest tak wielki, że każda nawet najmniejsza ale i największa również znajdzie coś dla siebie. Wiadomo jednak, że fundacjom zależy na budżecie. Są skupione przede wszystkim na pomaganiu i realizowaniu swoich działań statutowych więc na gadżety dla fundacji nie chcą wydać kroci. W naszym przypadku to żaden problem. W ofercie gadzetyreklamowe.pl znajdują się produkty na każdą kieszeń, dopasowane do konkretnych budżetów. Dlatego cena nie ma tu znaczenia. Bo nawet tani produkt może wywołać piorunujący efekt. Warto zastanowić się nad tym jaki efekt chcemy osiągnąć i czemu ma on służyć. Lista produktów jest bardzo obszerna zatem zaczynamy. Idealnym produktem, który fundacja może wykorzystywać są przede wszystkim gadżety biurowe – wszelkiego rodzaju długopisy, teczki czy kalendarze. To najchętniej wybierana opcja.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Długopisy z logo fundacji – niby banalne ale zawsze skuteczne!

Gadżety z logo fundacji – dobry pomysł na promocję słusznej idei

Numerem jeden długopisów jest długopis aluminiowy Touch-tip dostępy w wielu bo ponad czternastu kolorach ale coraz chętniej zamawiane są wersje ekologiczne takie jak bardzo korzystne cenowo długopisy Clericus wykonany z papieru pochodzącego z recyklingu. Fundacje chętnie zamawiają również notesy na biuro w postaci kwadratowego bloczka z nadrukiem takim jak na przykład notatnik block mate lub karteczki samoprzylepne Sticky MateDodatkowo w każdej fundacji – zwłaszcza a takiej która organizuje różne eventy są identyfikatory. My osobiście polecamy identyfikator Heathered już ze smyczą w komplecie lub oddzielnie sam identyfikator Pierre i smycz dostępną w wielu kolorach i szerokościach jak na przykład Kunel czy ekologiczną smycz Bespal wykonaną z korka. Dla uczestników eventu fundacyjnego świetnym gadżetem będą opaski  – papierowa Link lub materiałowa TaggyŚwietnym rozwiązaniem są koszulki z nadrukiem logo fundacji. Idealnie do tego typu oznaczenia nadają się koszulki Gots – w wersji damskiej lub męskiej a w dobie pandemii dodatkowo maseczka GotsA skoro już jesteśmy przy eventach to na tego typu wydarzeniach z pewnością przydadzą się wszelkiego rodzaju, kształtu i koloru balony. Najlepszym produktem w naszej ofercie są balony Creaballon, które często wykorzystuje się także przy okazji wyborów. Opisaliśmy gadżety na wybory na naszym blogu w maju 2021r. 

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Niezbędne produkty dla fundacji

Oznakowanie gadżetów reklamowych dla fundacji

Nadruk logotypu fundacji lub motywującego sloganu lub innego przykuwającego wzrok ale przede wszystkim uwagę znaku graficznego ma ogromne znaczenie. Jest to współczesne narzędzie marketingowe, które w zasadzie służy jako wizytówka podmiotu lub organizacji takiej jak fundacja. Dlatego należy zadbać o właściwy dobór zarówno metody znakowania, jak i odpowiedniego dobrania wzoru, jego wielkości i koloru do wybranego gadżetu reklamowego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zarówno co do samego wyboru produktu czy do właściwej metody znakowania pamiętaj, że na nas zawsze możesz liczyć. Z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt fundacji a nowe wysyłają zapytania. Każdemu służymy pomocą na każdym etapie powstawania idealnego gadżetu reklamowego dla fundacji. Takiego, który na długo zapadnie w pamięci swojego właściciela i będzie przez niego używany nie tylko przy okazji współpracy z organizacją ale na co dzień. Bo tylko taki gadżet można nazwać idealnym.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!