Logo gr
0
0

Gadżety wyborcze na wybory czyli skuteczna kampania wyborcza

Gadżety wyborcze na wybory
Co zrobić by się reklamować nie mogąc się reklamować?

7 najskuteczniejszych gadżetów wyborczych na wiece i kampanie wyborcze

  • Nieodzowne badge z logo partii lub nazwiskiem kandydata
  • Pomysłowe koszulki i bluzy z nadrukiem
  • Personalizowane breloczki
  • Balony z wizerunkiem kandydata
  • Zabawki z logo dla dzieci na wiecu wyborczym
  • Czapki reklamowe i słońce już nie straszne
  • Oznakowane okulary z logo, na lato najlepsze!
Skuteczna i nowoczesna kampania wyborcza z użyciem 20 gadżetów reklamowych na wybory

Gadżety reklamowe na wybory czyli daj się ponieść swojemu sztabowi wyborczemu

Jeszcze parę lat temu kampania wyborcza kojarzyła się głównie z piknikiem rodzinnym, balonami i kilkoma plakatami wyborczymi. Kandydaci oprócz kiełbaski z grilla, miseczki grochówki, w niezbyt subtelny sposób podsuwali średnio zainteresowanym lub zainteresowanym wspomnianą grochówką z kiełbaską przyszłym wyborcom swoje ulotki z programami wyborczymi. W tle grała jakaś lokalna kapela, nawołując ze sceny do poparcia tego a nie innego kandydata. Ale to już przeszłość. Dzisiejsze kampanie to całe, precyzyjnie dopracowane w najmniejszym szczególe wydarzenia poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami. Tu liczy się wszystko i nie ma miejsca na przypadek. Aczkolwiek niektórzy kandydaci wydają się być kwestią przypadku… Ale nie o tym. Kampanie wyborcze to machina. Uruchamiana często w momencie poprzednich wyborów kiedy na gorąco można wyciągnąć wnioski z błędów i zawczasu je naprawić. Czas daje szansę skorygowania tego, co zostało przeoczone i dopracowania elementów kolejnej kampanii. Wybory samorządowe w Polsce odbywają się co 4 lata podobnie, jak wybory do Parlamentu Europejskiego. Prezydenckie są raz na 5 lat. Każde to wydarzenie nie tylko niesie zmiany w samym kraju, jego ekonomii i gospodarce. To również czas, kiedy spin doktorzy, specjaliści od wizerunku, marketingu, wręcz całe partie mają swoje 5 minut aby przedstawić swojego lub swoich kandydatów. Pracują dzień i noc wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia. W końcu chodzi o stanowiska, układy i wpływy a finalnie o władzę. Nad prawidłowością wyborów Polsce czuwa Państwowa Komisja Wyborcza, która na swoim portalu Wybory publikuje szczegółowy terminarz wyborów. Zostawmy jednak politykę politykom ale tym Politykom przez duże P. Takich w prawdzie brak ale to też się zmieni… My skromni specjaliści od marketingu mamy w tym czasie swoje zadania i podobnie jak sztaby wyborcze odpowiednio się do wyborów przygotowujemy wspierając efektywne kampanie gadżetami reklamowymi na wybory. Bez nich taka kampania była by niemym krzykiem do wyborców. Bez nich nie usłyszeliby oni swoich kandydatów. Bez nich kampania nie miała by szansy powodzenia. Dlatego też pracując przy niejednych już wyborach mamy swoje zdanie i z chęcią podzielimy się nim, naszym doświadczeniem oraz rekomendacjami jakich gadżetów reklamowych na wybory użyć a jakie skrzętnie omijać.

Czy gadżety reklamowe na wybory mają wpływ na wynik wyborów?

Trudno ocenić. Jesteśmy jednak zgodni, że bez ich udziału w kampanii byłoby ona płaskim, bezbarwnym, nudnym wydarzeniem i w żaden sposób nie przyciągała by tak uwagi społeczeństwa jak małe, fajne, przemyślane rozwiązania w postaci gadżetów reklamowych na wybory. Możliwości jest wiele. Produktów, które można użyć w tym celu jeszcze więcej. Wszystko zależy od kilku czynników. Pierwszym jest sam kandydat. Jaki jest jego cel, wiadomo stanowisko ale czy chce poruszyć serca, porwać tłumy, czy ważne są dla niego kwestie ekologii, czy skupia się na ekonomii i gospodarce, czy może na kwestiach zdrowotnych? Jaki jest jego program? Do jakiej grupy społeczeństwa chce trafić? Do młodych, starszych czy seniorów? Czy jest dynamicznym, nowoczesnym i otwartym na współczesność kandydatem czy klasycznym, nieco skostniałym Panem w średnim wieku, podchodzącym z rezerwą do wszelkich nowinek? Czy jest kolorowy, wyrazisty czy czarno-biały? Jaki efekt ma wywoływać kampania? Czy kampania ma być miłym, partnerskim pojedynkiem dwóch przeciwników – partii bądź kandydatów na prezydenta czy agresywną walką „na śmierć i życie” obliczoną na efekt? Jaki pomysł na jej poszczególne etapy i elementy mają spece od marketingu wyborczego? Na co postawią? Czy ma być to banalna i prosta „kiełbasa wyborcza” czy nowoczesne, designerskie i ultra praktyczne pomysłowe gadżety reklamowe na wybory? Będą one świadczyły o ogromnym potencjale kandydata i doprowadzą go na szczyt. To wiemy. Bo pracujemy z najlepszymi od lat i wiemy na jakim efekcie im zależy. Teraz będzie wiedział to i Ty. Zanim przystąpisz do działań jako sztab wyborczy przygotujemy Ci listę Top 20 gadżetów, które zmienią przyszłość nie tylko Twoją, Twojego kandydata czy partii ale i całego kraju.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Prezenty wyborcze – wybory prezydenckie i samorządowe

TOP 20 atrakcyjnych gadżetów reklamowych na wybory

Już wiemy, że właściwie przygotowana kampania nie ma szans powodzenia bez wykorzystania odpowiednich gadżetów reklamowych na wybory. To czy wybory zakończy się wygraną – trudno powiedzieć ale z pewnością wiemy jedno – o takiej kampanii będzie mówiło się długo. Standardem na każdym pikniku wyborczym są popularne balony ale nie chcemy być standardowi. Rekomendujemy nowoczesną i nieco bardziej hałaśliwą formę czyli 2-częściowe nadmuchiwane pałki do kibicowania Cheer dostępne w różnych kolorach. One dołączone do wielkich banerów, plakatów, które również pomożemy Ci zaprojektować, przygotować i wydrukować będą zapraszać już z daleka. W tym celu możesz również wykorzystać z powodzeniem wielokolorowe, opisane przez nas na blogu w październiku 2020r. Parasole i peleryny z logo. Idealnym przykładem może być automatyczny, obszerny parasol wiatroodporny Stark 23″. Podobną rolę odegrają wolontariusze ubrani w jednakowe ubrania adekwatne do barw kampanii. Taki uniform da spójny przekaz a zainteresowane kandydatem lub przedstawicielami partii osoby będą mogły znaleźć konkretny sztab w ułamku sekundy. Odpowiednio dobrane ubrania takie, jak na przykład 6-panelowa czapka baseballowa Darton a do niej dobrana koszulka reklamowa jak damska polo Helios lub męski model Helios jak również kurtka w wersji składanej damska Egmont i męska Egmont czy ciepła bluza jak piękna bluza TossPrzy brzydkiej pogodzie wolontariuszy chronić przez deszczem będzie biodegradowalne poncho Mays oznakowane barwami kampanii i partii. Jeśli jednak zdarzy się słoneczny dzień bo takie też czasem się zdarzają J to wówczas możesz wykorzystać modne okulary przeciwsłoneczne i super modele takie, jak Sun Ray czy OceanDodatkiem, bez którego nie będzie możliwa dobra organizacja sztabu są identyfikatory imienne takie, jak chociażby przeźroczysty futerał na identyfikator Serge zawieszony na, znowu kolorystycznie spójnej z barwami kampanii, smyczy Grotto z bezpiecznym zamknięciem.

Pamiętaj jednak, że nie samym wizerunkiem budujesz relację z wyborcami. Oni oczekują od Ciebie prezentów. Nie zawiedź ich i daj mały, gustowny i pomysłowy gadżet reklamowy na wybory, dzięki któremu łatwiej zapamiętają Twojego kandydata lub partię. I to znowu, mamy kilka topowych produktów, które długo po zakończeniu spotkania wyborczego w każdym mieście będą pracowały na Twój sukces. Pierwszym podstawowym jest opaska na rękę Taggy. Taggy będzie dodatkiem do wspomnianych już koszulek czy czapeczek. Innym prezentem, który przypadnie do gustu wyborcom, zwłaszcza Paniom będą na przykład balsamy do ust z nadrukiem takie, jak pomadka do ust Deale czy balsam AllureDzięki nim żeńską część elektoratu masz już po swojej stronie. Panom spodobają się gadżety antystresowe takie jak na przykład Antystres Football lub breloki jak aluminiowy brelok otwieraczAle, ale! Nie zapomnij o dzieciach. To w końcu nasza przyszłość. Dopieść najmłodszych a dorośli odwdzięczą Ci się w postaci oddanych głosów. Dzieci uwielbiają wszelkie zabawki jak misie, kolorowanki, jak zestaw do rysowania Pure Magic oraz piłki reklamowe jak piłka plażowa Palma dostępna w kolorach tęczy – żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym, zielonym i niebieskim. Evergreenami, które zawsze się sprawdzają się popularne długopisy, które pozwolą zebrać Cię niezbędne podpisy lub wypełnić ankiety Twoim wyborcom. Solidnym i trwałym produktem jest aluminiowy długopis automatyczny MonetaChcąc pokazać swoje ekologiczne poparcie i manifest proekologicznych idei, które są dla Ciebie ważne i bliskie sercu użyj w kampanii długopisu Eco-Written wykonanego z papieru. Rewelacyjnymi upominkami, które wyborca zabierze do domu są kubki – ceramiczne, plastikowe bądź aluminiowe. Najpopularniejsze są szczególnie dwa modele – nowoczesny kubek ze słomką Cyclone oraz klasyczny kubek ceramiczny Medellin z uchem, dostępny w kilku podstawowych kolorach. Zarówno kubki, pomadki, breloki czy piłki zapakuj wraz z materiałami, ulotkami i programem wyborczym kandydata czy partii do ekologicznej torby, której Twój wyborca będzie używał przez lata a jednocześnie dzięki oznaczeniu logo partii czy nazwiskiem kandydata będzie promował go/ich szerszemu otoczeniu. Polecamy Twojej uwadze bawełnianą torbę na ramię Odessa lub nieco prostszy wielokolorowy model torby ZeusObie już kiedyś wygrały…

Te wszystkie gadżety reklamowe na wybory sprawią, że będzie w pełni przygotowany na każde spotkanie z wyborcami. Zaskoczysz ich nie raz przemyślanymi rozwiązaniami i co najważniejsze zostawisz w tyle swoich kontrkandydatów i ich sztaby. Ale jest jeden warunek – nadruk. O tym nie pozwolimy Ci w natłoku obowiązków i w szeregu przygotowań zapomnieć.

Gadżet reklamowy na wybory

Pamiętaj jednak, że nie samym wizerunkiem budujesz relację z wyborcami. Oni oczekują od Ciebie prezentów. Nie zawiedź ich i daj mały, gustowny i pomysłowy gadżet reklamowy na wybory, dzięki któremu łatwiej zapamiętają Twojego kandydata lub partię. I to znowu, mamy kilka topowych produktów, które długo po zakończeniu spotkania wyborczego w każdym mieście będą pracowały na Twój sukces. Pierwszym podstawowym jest opaska na rękę Taggy. Taggy będzie dodatkiem do wspomnianych już koszulek czy czapeczek. Innym prezentem, który przypadnie do gustu wyborcom, zwłaszcza Paniom będą na przykład balsamy do ust z nadrukiem takie, jak pomadka do ust Deale czy balsam AllureDzięki nim żeńską część elektoratu masz już po swojej stronie. Panom spodobają się gadżety antystresowe takie jak na przykład Antystres Football lub breloki jak aluminiowy brelok otwieraczAle, ale! Nie zapomnij o dzieciach. To w końcu nasza przyszłość. Dopieść najmłodszych a dorośli odwdzięczą Ci się w postaci oddanych głosów. Dzieci uwielbiają wszelkie zabawki jak misie, kolorowanki, jak zestaw do rysowania Pure Magic oraz piłki reklamowe jak piłka plażowa Palma dostępna w kolorach tęczy – żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym, zielonym i niebieskim. Evergreenami, które zawsze się sprawdzają się popularne długopisy, które pozwolą zebrać Cię niezbędne podpisy lub wypełnić ankiety Twoim wyborcom. Solidnym i trwałym produktem jest aluminiowy długopis automatyczny MonetaChcąc pokazać swoje ekologiczne poparcie i manifest proekologicznych idei, które są dla Ciebie ważne i bliskie sercu użyj w kampanii długopisu Eco-Written wykonanego z papieru. Rewelacyjnymi upominkami, które wyborca zabierze do domu są kubki – ceramiczne, plastikowe bądź aluminiowe. Najpopularniejsze są szczególnie dwa modele – nowoczesny kubek ze słomką Cyclone oraz klasyczny kubek ceramiczny Medellin z uchem, dostępny w kilku podstawowych kolorach. Zarówno kubki, pomadki, breloki czy piłki zapakuj wraz z materiałami, ulotkami i programem wyborczym kandydata czy partii do ekologicznej torby, której Twój wyborca będzie używał przez lata a jednocześnie dzięki oznaczeniu logo partii czy nazwiskiem kandydata będzie promował go/ich szerszemu otoczeniu. Polecamy Twojej uwadze bawełnianą torbę na ramię Odessa lub nieco prostszy wielokolorowy model torby ZeusObie już kiedyś wygrały…

Te wszystkie gadżety reklamowe na wybory sprawią, że będzie w pełni przygotowany na każde spotkanie z wyborcami. Zaskoczysz ich nie raz przemyślanymi rozwiązaniami i co najważniejsze zostawisz w tyle swoich kontrkandydatów i ich sztaby. Ale jest jeden warunek – nadruk. O tym nie pozwolimy Ci w natłoku obowiązków i w szeregu przygotowań zapomnieć.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Upominki na wybory do parlamentu i samorządów

Gadżety reklamowy na wybory nie mają przekonań politycznych, ale niewątpliwie je kształtują

Wybierz dobrze a będziesz wybrany. Takim motto kierujemy się pomagając sztabom wyborczym. Pomagamy dobrać idealne gadżety reklamowe na wybory, doradzamy najlepsze, najbardziej optymalne i najskuteczniejsze metody znakowania dopasowane do konkretnych produktów. Haftujemy, grawerujemy, tłoczymy, sito i tampodrukujemy. Robimy wszystko czego możesz potrzebować. Nowoczesne formy nadruku pozwalają wydobyć z gadżetu to, co najlepsze podkreślając jest walory. Dobrze dobrany i estetycznie wykonany nadruk podnosi wartość produktu, dzięki czemu staje się efektywnym i skutecznym nośnikiem reklamy partii, kandydata i jego haseł wyborczych. Źle dobrany może zepsuć cały efekt, jaki chcesz uzyskać. Dlatego wykonanie znakowania powierzamy najlepszym specjalistom w branży. Gadżet reklamowy, który wychodzi spod ich ręki świadczy o nas i naszym profesjonalizmie. Tym samym o Twoim. Nie pozwolimy Tobie ani sobie na błąd na żadnym etapie powstawania finalnego gadżetu reklamowego na wybory. Jeśli masz życzenie możesz być ich częścią, wówczas na bieżąco będziemy informować się o kolejnych krokach realizacji zamówienia. Zdaj się na nas, zaufaj nam, razem możemy więcej – to znane hasła wyborcze. W tym przypadku artykułujemy je my, kierując je do Ciebie. Pamiętaj zanim zdecydujesz się na wybory, zdecyduj się na nas.

Gadżety reklamowe dla samorządów z nadrukiem czy bez

Odpowiedź jest prosta – z. Absolutnie. Gadżet bez nadruku logotypu, nazwy, grafiki, sloganu, ciekawego motto jest … zwykłym produktem. Nabiera mocy dopiero po dodaniu stosownego do przedmiotu, jego powierzchni, koloru, funkcji, rozmiaru, okazji, wydarzenia – nadruku. Wykonanie nadruku ma ogromne znaczenie. Musi być idealnie dopasowane i perfekcyjnie wykonane z użyciem właściwej metody oznakowania. Niewłaściwy produkt z błędnie wykonanym nadrukiem złą metodą skazany jest na porażkę. Zwłaszcza wizerunkową. A na to samorządy nie mogą sobie pozwolić. Każdy ich gest, ruch, aktywności, pracownik, gadżet, wypowiedziane zdanie jest elementem całości wizerunku jaki chcą przekazać dalej, jaki chcą upublicznić. To wszystko pracuje na finalny sukces więc nie może być tu mowy o przypadku, niedoróbce, jakiś wadach. Z pod ręki naszych specjalistów od nadruku nie wyjdzie produkt wadliwy. Pilnujemy tego na każdym etapie realizacji zamówienia. Bez względu na to dla kogo jest – czy to firma budowlana, przedszkole, SPA czy urząd gminy. Twój sukces jest naszym sukcesem. Pracujemy na niego wspólnie.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Ciekawe gadżety dla komitetów wyborczych!

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!