Logo gr
0
0

Mały, ale wariat, czyli 15 pomysłowych breloczków z logo

Pomysłowe breloki reklamowe z logo

Breloczki reklamowe – praktyczne narzędzie marketingowe dla każdej branży

Gdyby choć przez chwilę zastanowić się ile razy korzystamy w ciągu całego dnia z dostępnych gadżetów mających ułatwić nam życie okazałoby się, że nie potrafimy już bez nich żyć. Są z nami w domu i w pracy. Towarzyszą nam w czasie wolnym, jak i na wyjeździe służbowym. Korzystają z nich wszyscy bez względu na płeć i wiek. My i nasze dzieci. Są praktycznym uzupełnieniem naszej codzienności. Ze względu na ogromną ilość i różnorodność gadżetów dostępną na rynku, firmy prześcigają w produkcji by wyróżnić swój gadżet na tle innych konkurencyjnych produktów i stworzyć ten jeden najpiękniejszy, unikatowy, który łączy aspekt estetyczny z funkcjonalnością. Wpływa to na wielkość produktów. Produkowane gadżety są coraz bardziej rozbudowane tak aby pojedynczy drobiazg pomógł nam w kilku czynnościach na raz. Zegary są ładowarką, pendrive’y długopisem, miarki latarkami, długopisy pointerem lub zakreślaczem. Ale są też takie, które niewielkie rozmiarem mają duże znaczenie bo są z nami zawsze i wszędzie. Breloczki reklamowe bo o nich mowa znajdą się w każdej torebce, teczce, plecaku, biurze czy domu ale przede wszystkim w samochodzie.

Wiele funkcji małych breloczków reklamowych

Ten skromny gadżet może być również ulubioną maskotką przy kluczach, w torbie czy plecaku Twojego dziecka. Taki upominek wzbudzi w maluchu sympatię, chętnie pochwali się nim swoim kolegom i z całą pewnością nie zgubi swojego nowego przyjaciela.

Brelok reklamowy posiada dużo dodatkowych udogodnień i funkcji. Oprócz gustownej zawieszki do kluczy pełni rolę narzędzia jak na przykład breloczek miarka 0 lub ukryta w mini oponie jak brelok z miarką 1m, a nawet combo jak brelok wielofunkcyjny Tooly, kompasem, jak również jest brelokiem latarką Led Merga, dostępną w wielu kolorach. Breloczki są otwieraczami jak aluminiowy brelok, żetonami do sklepowych wózków, poziomicami – brelok Leveler Jeśli tak wielofunkcyjny gadżet zostanie oznakowany logo Twojej firmy świadomość istnienia takiej marki u obdarowanego klienta znacząco wzrośnie.

Breloczki reklamowe to niebanalny pomysł na gadżet reklamowy. Oznakowany logo, pomoże w budowaniu wizerunku u potencjalnych odbiorców. Nieistotne czy wręczysz go jako zachętę do rozpoczęcia współpracy, w podziękowaniu za nią, z czystej sympatii czy podczas trwania wszelkich eventów, jak konferencje czy targi branżowe. Jak możesz wykorzystać gadżety na konferencje pisaliśmy w tekście na naszym blogu gadżety konferencyjne we wrześniu 2021r.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Drobne upominki – mamy dla Was 15 fajnych breloczków do kluczy!

Breloczki reklamowe – biżuteria do kluczy czy praktyczny gadżet?

Ten gadżet reklamowy występuje w różnych kolorach i kształtach dzięki temu można go perfekcyjnie zaadoptować do profilu działalności. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej lub developerskiej breloczek w formie budynku – brelok metalowy House będzie wymarzonym prezentem dla Twoich kontrahentów. Otwierasz nowy salon samochodowy – zaopatrz przyszłych klientów w breloczki z samochodem Auto. Prowadzisz bar – obdaruj gości oryginalnym breloczkiem z otwieraczem. A jeśli gabinet dentystyczny brelok z ukrytą nicią dentystyczną – brelok Demi Oznacz gadżet nie tylko logo swojej marki ale i adresem aby Twoi klienci zawsze mieli pewność gdzie czekasz na nich.

Breloczki reklamowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Mogą być zarówno metalowe, pluszowe, drewniane, plastikowe odblaskowe jak brelok Safe ale też i akrylowe czy w wersji ekologicznej jak brelok z korka. Ze względu na rodzaj powierzchni można nanieść na nie nadruk metodą grawerowania laserowego, tampodruku, nadruku cyfrowego lub UV lub też z użyciem naklejki epoksydowej. Trwałe i solidne wykonanie gadżetu sprawi, że długo będą towarzyszyć Twoim klientom w życiu codziennym – w domu i w pracy.

Tak zaprojektowany i oznakowany gadżet zapakowany w spersonalizowane i indywidualne pudełko nabierze luksusowego sznytu i przypadnie do gustu użytkownika. Bez względu na rodzaj branży brelok to jeden z najodpowiedniejszy upominków jakie możemy dać pracownikom i lojalnym klientom, Paniom – składany brelok na torebkę Glamour lub Panom elegancki skórzany brelok Genuine. Te niepozorne gadżety to jedna z najpopularniejszych i skutecznych form reklamy używanej w strategiach marketingowych, z których korzystają firmy nawet te dysponujące niewielkim budżetem.

Liczy się gest – zwłaszcza ten z breloczkiem reklamowym

Praktyczne gadżety jak breloczki reklamowe mogą być doskonałym dodatkiem do innych upominków takich, jak długopisy, opaski czy smycze reklamowe. Wszystkie one stanowią o Twoim guście, dbałości o klientów i trosce o rozwój Twojego biznesu. Gadżety z logo wykonane z dobrej jakości materiałów są dowodem na szacunek dla obdarowanej osoby. Są niezobowiązującym gustownym prezentem zaprojektowanym z zachowaniem zasad współczesnego designu, który możesz wręczyć budując w ten sposób trwałą i długą relację z klientem.

Kategorie

Menu

Zamknij
Kontynuuj zakupyTwój koszyk jest obecnie pusty!