Uncategorized

Mały, ale wariat, czyli 15 pomysłowych breloczków z logo

Breloki reklamowe blog

Breloczki reklamowe – praktyczne narzędzie marketingowe dla każdej branży

Gdyby choć przez chwilę zastanowić się ile razy korzystamy w ciągu całego dnia z dostępnych gadżetów mających ułatwić nam życie okazałoby się, że nie potrafimy już bez nich żyć. Są z nami w domu i w pracy. Towarzyszą nam w czasie wolnym, jak i na wyjeździe służbowym. Korzystają z nich wszyscy bez względu na płeć i wiek. My i nasze dzieci. Są praktycznym uzupełnieniem naszej codzienności. Ze względu na ogromną ilość i różnorodność gadżetów dostępną na rynku, firmy prześcigają w produkcji by wyróżnić swój gadżet na tle innych konkurencyjnych produktów i stworzyć ten jeden najpiękniejszy, unikatowy, który łączy aspekt estetyczny z funkcjonalnością. Wpływa to na wielkość produktów. Produkowane gadżety są coraz bardziej rozbudowane tak aby pojedynczy drobiazg pomógł nam w kilku czynnościach na raz. Zegary są ładowarką, pendrive’y długopisem, miarki latarkami, długopisy pointerem lub zakreślaczem. Ale są też takie, które niewielkie rozmiarem mają duże znaczenie bo są z nami zawsze i wszędzie. Breloczki reklamowe bo o nich mowa znajdą się w każdej torebce, teczce, plecaku, biurze czy domu ale przede wszystkim w samochodzie.

Wiele funkcji małych breloczków reklamowych

Ten skromny gadżet może być również ulubioną maskotką przy kluczach, w torbie czy plecaku Twojego dziecka. Taki upominek wzbudzi w maluchu sympatię, chętnie pochwali się nim swoim kolegom i z całą pewnością nie zgubi swojego nowego przyjaciela.

Brelok reklamowy posiada dużo dodatkowych udogodnień i funkcji. Oprócz gustownej zawieszki do kluczy pełni rolę narzędzia jak na przykład breloczek miarka 0 lub ukryta w mini oponie jak brelok z miarką 1m, a nawet combo jak brelok wielofunkcyjny Tooly, kompasem, jak również jest brelokiem latarką Led Merga, dostępną w wielu kolorach. Breloczki są otwieraczami jak aluminiowy brelok, żetonami do sklepowych wózków, poziomicami - brelok Leveler Jeśli tak wielofunkcyjny gadżet zostanie oznakowany logo Twojej firmy świadomość istnienia takiej marki u obdarowanego klienta znacząco wzrośnie.

Breloczki reklamowe to niebanalny pomysł na gadżet reklamowy. Oznakowany logo, pomoże w budowaniu wizerunku u potencjalnych odbiorców. Nieistotne czy wręczysz go jako zachętę do rozpoczęcia współpracy, w podziękowaniu za nią, z czystej sympatii czy podczas trwania wszelkich eventów, jak konferencje czy targi branżowe. Jak możesz wykorzystać gadżety na konferencje pisaliśmy w tekście na naszym blogu gadżety konferencyjne we wrześniu 2021r.

Zobaczcie co dla Was wybraliśmy

Drobne upominki - mamy dla Was 15 fajnych breloczków do kluczy !

Żółty

Brelok antystresowy Helmet

2.30 2.80 
Czerwony
Zielony

Brelok Clover Luck

4.84 5.90 
Srebrny

Brelok Denim

5.66 6.90 
Biały

Brelok Kailee E1

3.46 4.22 
Srebrny

Brelok metalowy Auto

3.65 4.45 
Srebrny

Brelok metalowy Avion

4.84 5.90 
Srebrny

Brelok metalowy Globe

4.02 4.90 
Srebrny

Brelok metalowy Idea

3.90 4.75 
Srebrny

Brelok metalowy Under Roof

5.29 6.45 
Żółty

Brelok odblaskowy Leo

0.94 1.15 
Szary

Brelok prostokątny

4.70 5.73 
Niebieski

Brelok Rider

4.02 4.90 
Srebrny

Brelok Spring

8.12 9.90 

Breloczki reklamowe - biżuteria do kluczy czy praktyczny gadżet?

Ten gadżet reklamowy występuje w różnych kolorach i kształtach dzięki temu można go perfekcyjnie zaadoptować do profilu działalności. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej lub developerskiej breloczek w formie budynku – brelok metalowy House będzie wymarzonym prezentem dla Twoich kontrahentów. Otwierasz nowy salon samochodowy - zaopatrz przyszłych klientów w breloczki z samochodem Auto. Prowadzisz bar – obdaruj gości oryginalnym breloczkiem z otwieraczem. A jeśli gabinet dentystyczny brelok z ukrytą nicią dentystyczną – brelok Demi Oznacz gadżet nie tylko logo swojej marki ale i adresem aby Twoi klienci zawsze mieli pewność gdzie czekasz na nich.

Breloczki reklamowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Mogą być zarówno metalowe, pluszowe, drewniane, plastikowe odblaskowe jak brelok Safe ale też i akrylowe czy w wersji ekologicznej jak brelok z korka. Ze względu na rodzaj powierzchni można nanieść na nie nadruk metodą grawerowania laserowego, tampodruku, nadruku cyfrowego lub UV lub też z użyciem naklejki epoksydowej. Trwałe i solidne wykonanie gadżetu sprawi, że długo będą towarzyszyć Twoim klientom w życiu codziennym - w domu i w pracy.

Tak zaprojektowany i oznakowany gadżet zapakowany w spersonalizowane i indywidualne pudełko nabierze luksusowego sznytu i przypadnie do gustu użytkownika. Bez względu na rodzaj branży brelok to jeden z najodpowiedniejszy upominków jakie możemy dać pracownikom i lojalnym klientom, Paniom – składany brelok na torebkę Glamour lub Panom elegancki skórzany brelok Genuine. Te niepozorne gadżety to jedna z najpopularniejszych i skutecznych form reklamy używanej w strategiach marketingowych, z których korzystają firmy nawet te dysponujące niewielkim budżetem.

Liczy się gest – zwłaszcza ten z breloczkiem reklamowym

Praktyczne gadżety jak breloczki reklamowe mogą być doskonałym dodatkiem do innych upominków takich, jak długopisy, opaski czy smycze reklamowe. Wszystkie one stanowią o Twoim guście, dbałości o klientów i trosce o rozwój Twojego biznesu. Gadżety z logo wykonane z dobrej jakości materiałów są dowodem na szacunek dla obdarowanej osoby. Są niezobowiązującym gustownym prezentem zaprojektowanym z zachowaniem zasad współczesnego designu, który możesz wręczyć budując w ten sposób trwałą i długą relację z klientem.

Powrót do listy