Wyświetlanie 1–24 z 96 wyników

Czarny

BEAMER. Latarka czołowa, ABS

21.61 26.35 
Srebrny

Brelok latarka Topo LED

4.84 5.90 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
+2
Szary
Zielony

Brelok z latarką Astro

4.37 5.33 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Różowy
Szary
+2
Zielony
Żółty

Brelok z latarką Castor

1.44 1.76 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Brelok z latarką i otwieraczem do butelek Lobster

3.78 6.77 
Szary

Brelok z latarką Lepus

7.68 9.36 
Czarny
Niebieski
Zielony

Brelok z latarką ładowany przez USB Avior

12.82 15.63 
Czarny
Niebieski

Brelok z latarką na karabińczyku Lyra

3.19 5.07 
Biały
Czarny
Niebieski

Brelok z latarką Retro

1.59 2.58 
Pomarańczowy

CAMPERY. Latarka

8.12 9.90 
Srebrny

CAPSULE. Latarka

6.72 8.19 
Czarny
Czerwony
Niebieski

CASTOR. Latarka

3.76 4.58 
Czarny
Niebieski
Srebrny

CORTS. Latarka

12.55 15.31 
Czerwony

Dempsey. Latarka

8.05 9.82 
Szary

Dexter. Latarka

23.30 28.42 
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

DROMO. Latarka z ABS

3.45 4.21 
Granatowy
Pomarańczowy

EDDIE. Latarka na dynamo

5.25 6.40 
Czarny

Electra. Latarka

13.14 16.02 
Czarny

EVEREST. Latarka kempingowa, ABS

19.50 23.78 
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Szary

FLASHY. Aluminiowa latarka

7.24 8.83 
Biały

GRAHAME. Lampa biurkowa z głośnikiem

70.30 85.73 
Czarny

GRANJA. Aluminiowa latarka

16.58 20.22 
Jasnoniebieski
Jasnozielony

Hadir. Latarka

7.27 8.86 

Latarki i lampki reklamowe – nieoceniona pomoc w zaskakujących sytuacjach

Zabrakło światła? Odcięli prąd? Awaria elektryczności? A może jakaś aktywność sportowa wymagająca dodatkowego oświetlenia? Latarki lub dodatkowe lampki reklamowe zawsze będą służyły pomocą. W każdej zupełnie nieoczekiwanej sytuacji! Praktyczne i poręczne modele latarek i lampek reklamowych są tak samo użyteczne, jak pozostałe gadżety elektroniczne służące pomocą wtedy kiedy się tego najmniej spodziewasz.

To sprawia, że latarki i lampki z logo są jednym z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych wśród firm, bez względu na profil ich działalności.

Firmy, takie jak Twoja wspierając swoje działania marketingowe najchętniej sięgają po produkty funkcjonalne, wykonane z najlepszych materiałów a co za tym idzie długotrwałe i solidne. Trwałe materiały, z których wykonane są latarki i lampki reklamowe gwarantują takie rozwiązanie a możliwość nadruku logotypu na ich powierzchni sprawia, że gadżet będzie przez długi czas utrwalał się w świadomości Twoich klientów.

Czytaj dalej

Ciekawe rozwiązania i formy latarek i lampek reklamowych

Jeszcze parę lat temu latarka kojarzyła się z czymś absolutnie standardowym, co leżało w szufladzie i czekało na TEN moment. Używaliśmy ich zazwyczaj w sytuacjach awaryjnych. Dziś latarka czy lampka to gadżet. Piękna forma, ciekawy design i dodatkowe funkcje sprawiają, że taki produkt nie tylko wypada mieć ale wręcz trzeba. W naszej ofercie oprócz klasycznych modeli jak mini lampka Usurp czy latarka ledowa Leonis jest cała masa produktów, które łączą w sobie nie tylko funkcje oświetleniową ale i praktyczne narzędzie.

Jest kilka produktów, które polecamy szczególnej uwadze:

To zaledwie kilka przykładów. Większość latarek i lampek reklamowych umieszczona jest na breloczku lub ma możliwość zawieszenia na karabińczyku czy smyczy. To bardzo praktyczne rozwiązanie sprawi, że gadżet będzie zawsze pod ręką. W torbie na konferencji profesjonalna latarka długopisowa Wyre, w plecaku podczas wspinaczki jak na przykład latarka z karabińczykiem Atria czy w walizce z narzędziami dla nurków czy właścicieli łodzi jak w przypadku wodoodpornej latarki Cree Led.

Idealnym rozważaniem praktycznie dla wszystkich jest latarka Avior ładowana przy pomocy USB w formie breloka, który może być przypięty zarówno do damskiej torebki, ale i do męskich spodni.

Nadruk logo na latarkach wspomoże Twoje działania promocyjne

Latarki i lampki reklamowe wykonane są z tworzywa, metalu oraz z aluminium. Na każdej z tych powierzchni można nanieść nadruk logo Twojej firmy. Gadżety można połączyć z innymi produktami o podobnych charakterze jak np. scyzoryki, lornetki czy narzędzia i stworzyć ciekawy, z punktu widzenia klienta, zestaw pomocniczy. Taki komplet funkcjonalnych produktów z logo Twojej firmy możesz sprezentować swoim najbardziej lojalnych i stałych partnerom i możesz mieć pewność, że docenią Twój dobry gust i przemyślane prezenty. Latarki i lampki reklamowe to bez wątpienia gadżety, który możesz wykorzystać w działaniach marketingowych jeśli prowadzisz salon lub warsztat samochodowy, jak również sklep z narzędziami lub artykułami sportowymi.

Czy wszystkie latarki można oznakować?

Oczywiście. Każda latarka i lampka reklamowa, której znajdziesz w naszej ofercie nadaje się do naniesienia na jej powierzchnię logo lub grafiki wraz z nazwą firmy. Idealna do oznakowania latarek i lampek jest klasyczna metoda graweru. Nie dość, że jest trwała i odporna na zarysowania to wygląda wyjątkowo estetycznie i elegancko. Polecamy również metodę tampodruku.

Jak długo trwa nadruk na latarkach?

Nadruk zazwyczaj wykonywany jest w ciągu 24h od momentu dostarczenia produktu do naszego podwykonawcy. Czas dostawy zależy również od tego czy gadżet jest dostępny w naszym magazynie czy też musimy go wcześniej dla Ciebie zamówić. Następnie czas wydłuża się nieco jeśli grafika jest skomplikowana a wybrana metoda nie pozwala na szybszy nadruk. Jednak aby mieć całkowitą pewność co do gwarantowanego przez nas terminu i czasu dostawy gotowego produktu prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem.

Czy latarki to dobry gadżet reklamowy?

Każdy produkt, który znajduje się w naszej ofercie jest wyśmienitym gadżetem reklamowym, który możesz z powodzeniem wykorzystać w różnych działaniach marketingowych. Ich siła oddziaływania i potencjał właściwego doboru produktu to profilu Twojej działalności, kolorystyki, przeznaczenia produktu a także grupy docelowej, która otrzyma ten gadżet. Latarki sprawdzą się jako prezent w każdej działalności motoryzacyjnej, sportowej ale również jako drobiazg promocyjny w sklepie z narzędziami.