Wyświetlanie 1–24 z 96 wyników

Czarny

BEAMER. Latarka czołowa, ABS

21.61 26.35 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
+2
Szary
Zielony

Brelok z latarką Astro

4.62 5.63 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Różowy
Szary
+2
Zielony
Żółty

Brelok z latarką Castor

2.13 2.60 
Czarny
Niebieski
Zielony

Brelok z latarką ładowany przez USB Avior

12.82 15.63 
Czarny
Niebieski

Brelok z latarką na karabińczyku Lyra

3.19 5.07 
Czarny
Czerwony
Niebieski

CASTOR. Latarka

3.76 4.58 
Szary

Dexter. Latarka

23.30 28.42 
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski

DROMO. Latarka z ABS

3.45 4.21 
Czarny
Czerwony
Jasnozielony
Niebieski
Szary

FLASHY. Aluminiowa latarka

7.24 8.83 
Czarny

GRANJA. Aluminiowa latarka

16.58 20.22 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Kieszonkowa latarka COB Stix z klipsem i podstawą magnetyczną

11.76 16.08 
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
Zielony
+1
Żółty

Kieszonkowa latarka premium Retro

3.24 5.67 
Biały
Czarny

LABYR. Światełko ostrzegawcze

9.51 11.60 
Srebrny

Lampka COB z karabińczykiem

8.94 10.90 
Czarny

Lampka rowerowa Bikelit

53.22 64.90 
Czarny

Latarka Aglow LED

9.76 12.90 
Czarny

Latarka Bright LED

32.72 39.90 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Pomarańczowy
Szary
+1
Zielony

Latarka COB z karabińczykiem Atria

3.78 8.75 
Czarny
Niebieski

Latarka czołowa Illumine

16.32 19.90 
Czarny
Czerwony
Niebieski
Szary

Latarka do kluczy Draco

4.40 5.37 
Czerwony
Niebieski
Szary

Latarka LED 9-diodowa Leonis

7.01 8.55 
Czarny
Czerwony
Grafitowy
Jasnoniebieski
Jasnozielony
+4
Niebieski
Pomarańczowy
Różowy
Zielony

Latarka LED Jewel

3.24 7.90 
Czarny

Latarka Nightout

32.72 39.90 
Czarny
Grafitowy

Latarka Powerful Cree XPG

69.62 84.90 

Latarki i lampki reklamowe – nieoceniona pomoc w zaskakujących sytuacjach

Zabrakło światła? Odcięli prąd? Awaria elektryczności? A może jakaś aktywność sportowa wymagająca dodatkowego oświetlenia? Latarki lub dodatkowe lampki reklamowe zawsze będą służyły pomocą. W każdej zupełnie nieoczekiwanej sytuacji! Praktyczne i poręczne modele latarek i lampek reklamowych są tak samo użyteczne, jak pozostałe gadżety elektroniczne służące pomocą wtedy kiedy się tego najmniej spodziewasz.

To sprawia, że latarki i lampki z logo są jednym z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych wśród firm, bez względu na profil ich działalności.

Firmy, takie jak Twoja wspierając swoje działania marketingowe najchętniej sięgają po produkty funkcjonalne, wykonane z najlepszych materiałów a co za tym idzie długotrwałe i solidne. Trwałe materiały, z których wykonane są latarki i lampki reklamowe gwarantują takie rozwiązanie a możliwość nadruku logotypu na ich powierzchni sprawia, że gadżet będzie przez długi czas utrwalał się w świadomości Twoich klientów.

Czytaj dalej

Ciekawe rozwiązania i formy latarek i lampek reklamowych

Jeszcze parę lat temu latarka kojarzyła się z czymś absolutnie standardowym, co leżało w szufladzie i czekało na TEN moment. Używaliśmy ich zazwyczaj w sytuacjach awaryjnych. Dziś latarka czy lampka to gadżet. Piękna forma, ciekawy design i dodatkowe funkcje sprawiają, że taki produkt nie tylko wypada mieć ale wręcz trzeba. W naszej ofercie oprócz klasycznych modeli jak mini lampka Usurp czy latarka ledowa Leonis jest cała masa produktów, które łączą w sobie nie tylko funkcje oświetleniową ale i praktyczne narzędzie.

Jest kilka produktów, które polecamy szczególnej uwadze:

To zaledwie kilka przykładów. Większość latarek i lampek reklamowych umieszczona jest na breloczku lub ma możliwość zawieszenia na karabińczyku czy smyczy. To bardzo praktyczne rozwiązanie sprawi, że gadżet będzie zawsze pod ręką. W torbie na konferencji profesjonalna latarka długopisowa Wyre, w plecaku podczas wspinaczki jak na przykład latarka z karabińczykiem Atria czy w walizce z narzędziami dla nurków czy właścicieli łodzi jak w przypadku wodoodpornej latarki Cree Led. Ciekwaym dodatkiem mogą być również ładowarki reklamowe oraz okulary VR z nadrukiem.

Idealnym rozważaniem praktycznie dla wszystkich jest latarka Avior ładowana przy pomocy USB w formie breloka, który może być przypięty zarówno do damskiej torebki, ale i do męskich spodni.

Nadruk logo na latarkach wspomoże Twoje działania promocyjne

Latarki i lampki reklamowe wykonane są z tworzywa, metalu oraz z aluminium. Na każdej z tych powierzchni można nanieść nadruk logo Twojej firmy. Gadżety można połączyć z innymi produktami o podobnych charakterze jak np. scyzoryki, lornetki czy narzędzia i stworzyć ciekawy, z punktu widzenia klienta, zestaw pomocniczy. Taki komplet funkcjonalnych produktów z logo Twojej firmy możesz sprezentować swoim najbardziej lojalnych i stałych partnerom i możesz mieć pewność, że docenią Twój dobry gust i przemyślane prezenty. Latarki i lampki reklamowe to bez wątpienia gadżety, który możesz wykorzystać w działaniach marketingowych jeśli prowadzisz salon lub warsztat samochodowy, jak również sklep z narzędziami lub artykułami sportowymi. Zapoznaj się z calą ofertą gadżetów eleknonicznych!

Czy wszystkie latarki można oznakować?

Oczywiście. Każda latarka i lampka reklamowa, której znajdziesz w naszej ofercie nadaje się do naniesienia na jej powierzchnię logo lub grafiki wraz z nazwą firmy. Idealna do oznakowania latarek i lampek jest klasyczna metoda graweru. Nie dość, że jest trwała i odporna na zarysowania to wygląda wyjątkowo estetycznie i elegancko. Polecamy również metodę tampodruku.

Jak długo trwa nadruk na latarkach?

Nadruk zazwyczaj wykonywany jest w ciągu 24h od momentu dostarczenia produktu do naszego podwykonawcy. Czas dostawy zależy również od tego czy gadżet jest dostępny w naszym magazynie czy też musimy go wcześniej dla Ciebie zamówić. Następnie czas wydłuża się nieco jeśli grafika jest skomplikowana a wybrana metoda nie pozwala na szybszy nadruk. Jednak aby mieć całkowitą pewność co do gwarantowanego przez nas terminu i czasu dostawy gotowego produktu prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem.

Czy latarki to dobry gadżet reklamowy?

Każdy produkt, który znajduje się w naszej ofercie jest wyśmienitym gadżetem reklamowym, który możesz z powodzeniem wykorzystać w różnych działaniach marketingowych. Ich siła oddziaływania i potencjał właściwego doboru produktu to profilu Twojej działalności, kolorystyki, przeznaczenia produktu a także grupy docelowej, która otrzyma ten gadżet. Latarki sprawdzą się jako prezent w każdej działalności motoryzacyjnej, sportowej ale również jako drobiazg promocyjny w sklepie z narzędziami.