Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Karafki z nadrukiem, kieliszki reklamowe

Ktoś kto zna się na trunkach z pewnością wie, że każdy alkohol ma odpowiedni kieliszek, w którym powinien być podany. Inne szkło dobierzemy do wina białego i inne do czerwonego. Szampon, whisky, martini czy wódka też mają swoje odpowiednie kieliszki i nie powinny być one mylone. Wyobraźmy sobie na przykład wino podane w kieliszku do wódki a wódkę w kieliszku do szampana. Abstrakcja! Dlatego restauracje, winiarnie, bary przywiązują tak dużą wagę do wyboru szkła. Szukają eleganckich kieliszków i karafek reklamowych by oprócz podkreślenia smaku trunku były formą promocji danego miejsca. Piękne i gustowne karafki na wodę czy wino z subtelnie wygrawerowanym logo będą zdobić wnętrza restauracji i elegancko prezentować się na stołach. Dobrane do kompletu kieliszki oznakowane logo podkreślą „luksusowość” miejsca. Takie szkło można spotkać na ogół w winiarniach, które chętnie podkreślają grafiką swoją historię, herb i wyjątkowość.

Kieliszki i karafki z logo firmy

Umieszczają zarówno na kieliszkach, jak i na karafkach jakąś charakterystyczną i unikalną cechę wyróżniającą ich od konkurencji. Do takich gadżetów wymarzonym uzupełnieniem będą korkociągi, otwieracze piersiówki czy zatyczki do butelek sygnowane identycznym logo.

Kieliszki i karafki reklamowe estetycznie wykonane nie tylko ze szkła ale i ze stali nierdzewnej będą wspaniałym upominkiem dla każdego konesera trunków. Ich kunsztowne wykonanie docenią profesjonalni sommelierzy ale i Goście zaproszeni na degustacje. Producenci trunków chętnie wybierają kieliszki i karafki reklamowe jako dodatek do limitowanych serii alkoholi lub jako nietuzinkowy prezent w komplecie z butelką nowego alkoholu wprowadzanego na rynek. Taki upominek będzie mile widziany przez ich klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: gadżety do wina, koców reklamowych, noże kuchennych z logo i innych gadżetów do domu, które dobrze się sprawdzą w zestawie.

Średnia ocena: 4.8
Na podstawie: 10 ocen