Kalendarze reklamowe !

Kalendarze książkowe z logo - Kalendarze z nadrukiem

Kalendarz książkowy: praktyczny gadżet z logo firmy

Rozpoznawalność marki jest bardzo ważna pod względem sprzedażowym. Z tego powodu warto wykorzystać każdą okazję, by pokazać logo swojej firmy. Idealnie, jeśli przy tej okazji można zyskać też funkcjonalny gadżet. Przykładem połączenia promocji oraz praktycznej użyteczności są kalendarze książkowe z logo firmy. Od lat jest to podstawowe wyposażenie moje i moich pracowników. Takie kalendarze ułatwiają organizację czasu, a przy okazji promują moją działalność oraz zwiększają mój prestiż.

Promocja i funkcjonalność w jednym

Wiele gadżetów pełni głównie funkcje promocyjne. Kalendarze książkowe z nadrukiem mają przede wszystkim wspomagać właściciela w organizowaniu czasu pracy. Natomiast reklama firmy odbywa się tu poniekąd przy okazji. W odróżnieniu od większości materiałów promocyjnych kalendarze wykorzystywane są przez cały rok. Możliwość personalizacji okładki całkowicie odmieniła spojrzenie na ten gadżet. Kalendarz z logo własnej firmy to także duży prestiż.

Praktyczne upominki

Kalendarze książkowe z logo Twojej firmy

Własny nadruk lub wytłoczenie na kalendarzu

Nowoczesne cyfrowe systemy ułatwiają wykonywanie nadruków oraz wytłoczeń na okładkach kalendarzy. Zmniejszają też znacząco koszt takiej operacji. Dzięki temu nie mam dziś problemu z zakupem nawet pojedynczych sztuk kalendarzy książkowych z logo, które sam wysyłam do drukarni. Dzięki temu nie muszę inwestować w duże nakłady, z którymi później może być problem. Zamawiam dokładnie tyle sztuk, ile potrzebuję. To właśnie z tego powodu spersonalizowane kalendarze książkowe stały się ostatnio tak popularne.

Prestiż mojej firmy

Logo na kalendarzu !

Drugim powodem, dla którego regularnie kupuję kalendarze książkowe z nadrukiem, jest poczucie prestiżu i dumy na widok logo mojej firmy na okładce kalendarza. Może nie jest to wyznacznik sukcesu, jednak takie małe detale znacząco wpływają na odbiór całokształtu mojego przedsiębiorstwa. Klienci również inaczej oceniają firmy posiadające własne, spersonalizowane narzędzia pracy.

Co można znaleźć w środku kalendarza z nadrukiem.

Spersonalizowana okładka to doskonały nośnik reklamy mojej firmy. Jednak pod kątem funkcjonalność najważniejsze jest wnętrze kalendarzy książkowych z logiem. Zawartość także można dopasować do swoich potrzeb. Najczęściej można tam znaleźć:

  • Plan urlopów. Bardzo przydatny szczególnie dla kierowników.
  • Kalendarz roczny do sprawdzania, w jaki dzień tygodnia wypadnie dany dzień.
  • Planer miesięczny do zapisania najważniejszych wydarzeń w danym miesiącu.
  • Na każdy dzień może przypadać osobna kartka do prowadzenia zapisków oraz wpisywania ważnych terminów.
  • Dla mniej wymagających, a bardziej mobilnych przydatne są kalendarze tygodniowe. W ich przypadku na jednej karcie mieści się cały tydzień. Dzięki temu kalendarz jest mniejszy i łatwiej zabrać go ze sobą.
  • Skorowidz numerów telefonów, gdzie mogę zapisać ważne kontakty.
  • Dodatkowe informacje, rozwinięcie skrótów oraz mapy drogowe Polski i największych miast.
  • Wzór oświadczenia sprawcy kolizji, który może ułatwić szybkie załatwienie sprawy zarysowania sąsiadującego pojazdu.

Czy warto inwestować w ten sposób promocji?

Sam posiadam dwa kalendarze. Mniejszy, bardziej mobilny, do wprowadzania terminów spotkań, oraz większy do dokładniejszego planowania czasu pracy.

Kalendarze książkowe wykorzystuję w różny sposób

Warto zamówić nieco większą ilość kalendarzy książkowych z nadrukiem. Są to bowiem doskonałe gadżety reklamowe, które wykorzystać można w różnych sytuacjach do promocji swojego przedsiębiorstwa. W jaki sposób z nich korzystam?

Doskonały organizer czasu w moim biurze

Przede wszystkim kalendarze książkowe z logo mojej firmy co roku lądują na moim biurku i służą mi do planowania spotkań oraz obowiązków służbowych. Trudno wyobrazić mi sobie pracę bez tego narzędzia. Najczęściej korzystam z kilku różnych formatów kalendarzy do różnych celów. W ten sposób zawsze wiem, co mam danego dnia do zrobienia.

Prezenty dla gości lub uczestników spotkań

Niejeden blog zaleca rozdawanie gadżetów reklamowych. Kalendarze książkowe z nadrukiem nie są tanim prezentem kupowanym w tysiącach sztuk dla każdego gościa. Tym bardziej mogą stanowić wyjątkowy podarunek dla ważnego klienta lub na zakończenie szkoleń. W przeciwieństwie do wielu innych gadżetów kalendarze są wykorzystywane przez cały rok i przez ten czas stanowią doskonały nośnik reklamy.

Dobry kalendarz to wyposażenie dla pracowników

Wyposażam także moich pracowników w kalendarze książkowe z logo. Są im często równie przydatne, jak mi, a jednocześnie zwiększają prestiż całej firmy. To doskonałe uzupełnienie narzędzi ich pracy.

Moim zdaniem kalendarze książkowe z nadrukiem stanowią doskonałe połączenie funkcjonalnego, użytecznego gadżetu oraz nośnika reklamy firmy. Dzięki ograniczeniu kosztów produkcji mogę kupować także niewielkie ilości takich kalendarzy, aby sam z nich korzystać oraz rozdać je wśród pracowników. Kilka sztuk warto pozostawać także jako prezenty dla wyjątkowych klientów. Dzięki możliwości personalizacji, czy nadrukowania lub wypalenia własnego logo na okładce, mam doskonałe narzędzie do promocji mojej firmy. Wydaje mi się, że jest to najlepszy i najbardziej funkcjonalny nośnik reklamy.

ZAPYTAJ NAS O KALENDARZE

Grupa Gadzety.pl

GadzetyReklamowe.pl

ul. Postępu 11A
02-676 Warszawa

Email: [email protected]
Telefon: +48 7 333 888 38
Telefon: +48 7 333 888 48

    NASZ ZESPÓŁ POLECA KALENDARZE KSIĄŻKOWE Z LOGO